گچبری سقف پذیرایی

فضای قرار گرفتن تلویزیون باید به گونه ای باشد که افراد در هنگام تماشای آن کمترین میزان فشار را متحمل شوند.  ارتفاع قرار گرفتن تلویزیون بر روی دیوار باید به گونه ای تنظیم شود که در هنگام قرار گرفتن در مقابل آن چشمان شما هم تراز با آن و خط دید در راستای وسط صفحه باشد. بنابراین در زمان طراحی قاب و دیوار پشت تلویزیون به این نکات توجه ویژه ای داشته باشید. تا گچبری سقف و دیوار به خوبی انجام شود.

 

چیدمان نشیمن اطراف دیوار تلویزیون

 

بهتر است بدانید که به دلیل قرار گرفتن تلویزیون در قسمتی از اتاق نشیمن خانه، از مبلمان راحتی استفاده شود. چنانچه محیط مورد نظر شرایطی برای استفاده از مبلمان به شکل L را دارد؛ بهتر است از این نوع مبل ها استفاده شود تا مزاحمت کمی به وجود آید و افراد بتوانند با کمترین میزان چرخش سر دید بسیار مناسبی به تلویزیون داشته باشند.

لطفا برای مشاهده محصولات و دریافت کاتالوگ و قیمت، با شماره های مستقیم ۰۹۱۲۵۱۹۰۹۸۲-۲۲۶۴۵۰۸۴ در ارتباط باشید.

 

انواع مدل های گچبری سقف پذیرایی، آشپزخانه و اتاق

 

گچبری ساده و شیک برای سقف پذیرایی

جدیدترین نوع گچبری سقف پذیرایی همراه با نورپردازی انجام میشود که این امر موجب می شود زیبایی شکیلی به منزل شما بدهد. آنچه بایستی درباره‌ی گچبری ها بدانید این است که بعضی از گچبری ها می توانند به صورت ثابت باشند یا اینکه از قبل آماده شده باشند و به آسانی در زیر سقف نصب شود. یکی از از مهمترین مواردی که قابل توجه می باشد این است که اندازه و طرح های گچبری در مدل های متنوعی تولید شوند.

نکته بسیار مهم برای گچبری سقف پذیرایی و آشپزخانه

چنانچه قصد دارید که جدیدترین مدل های گچبری های سقف های پذیرایی و آشپزخانه را برای منزل خود پیاده کنید به شما توصیه می کنم حتماً از نورپردازی برای زیباتر شدن سقف پذیرایی و آشپزخانه استفاده کنید. چون که نور در گچبری بسیار حائز اهمیت است.

 

زیرسازی کاسه های سقفی گچکاری

 

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن اهمیت دهید زیرسازی کاسه های  گچبری سقفی می باشد. به وسیله روش های گوناگون میتوان کاسه های سقفی را به بهترین شکل انجام داد.

 

نکات بسیار مهم برای طراحی در زمان اجرای گچبری

 

به منظور اینکه بتوانید گچبری بهتر و زیباتری را برای خانه خود داشته باشید بایستی نکاتی را در نظر داشته باشید. این نکات عبارتند از:

 

نکات بسیار مهم برای طراحی در زمان اجرای گچبری

روش های اجرای گچبری برای سقف پذیرایی

ارتفاع سقف منزل در به وجود آوردن گچبری

 

بایستی حتماً قبل از گچبری ارتفاع سقف را در نظر بگیرید. اگر سقف شما دارای ارتفاع استاندارد یا کوتاه تر می باشد به شما توصیه می‌کنیم که از طرح های بسیار شلوغ و حجیم به هیچ عنوان استفاده نکنید.

 

دکوراسیون کلی پذیرایی و اتاق های خواب

 

طراحی گچبری سقف  باید به گونه ای انتخاب شود که با وسایل داخل خانه هماهنگی های لازم را داشته باشد به گونه‌ای که محیط خانه را بسیار زیبا تر جلوه دهد.

 

یکی از کاربرد های گچبری سقف، گچبری در آشپزخانه ها می باشد. به دلیل وجود ویژگی چسبندگی، رنگ مطلوب، کاربرد راحت و ارزانی، کاربرد های بسیار زیادی در صنعت ساختمان وجود دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با مدل های مختلف گچکاری سقف آشپزخانه آشنا کنیم. تا شما بتوانید به راحتی طرح و مدل مناسب با منزل و سلیقه ی خود را پیدا کنید و زیبایی منزل خود را دو چندان کنید.