گچبری ستون و سر ستون

 گچبری ستون به همراه گچبری سقف و دیوار سازه ها انجام می شود و به کار گیری آن می تواند ظاهر بی روح ستون ها را به اثر هنری شیک تبدیل کند. در بسیاری از مواقع برای پوشاندن عیوب و لکه های موجود در ستون ها نیز می توان از مدل های مختلف گچ بری استفاده کرد. به منظور بهره مندی از خدمات مربوط می توانید همین اکنون با ما در تماس باشید و بهترین طرح گچ بری را برای منزل خود با پرداخت هزینه ی  مناسب انتخاب کنید.

گچبری ستون و سر ستون چیست؟

گچبری ستون از دیگر تزیینات اجرا شده در ساختمان ها است. ستون ها جزو یکی از اجزای اصلی ساختمان ها می باشد که به منظور افزایش استحکام در مکان های مختلف اجرا می شود. ستون ها بی روح و زمخت، به هیچ وجه خوشایند نیست. استفاده از راهکارهای مختلف برای تزیین ستون به مقدار زیاد می تواند دکوراسیون منزل را تغییر دهد. معمولا گچ بری انجام شده در ستون و سرستون ها را به گونه ای انتخاب می کنند که با گچ بری دیوار و سقف ها هماهنگی کافی داشته باشند. روش های مختلفی برای تزیین ستون ها موجود است و هر کدام از روش های موجود نیز چالش های خاص خود را دارند.

به کارگیری هنر گچبری، مزایای بسیاری دارد، زیرا هم از هزینه ی کمتری برخوردار است و هم طول عمر بالایی دارد. خلاقیت بسیاری را می توان در اجرای این نوع از طرح ها در نظر گرفت، از سوی دیگر گچ بری و گچ کاری معمولا کمترین محدودیت را دارد به همین دلیل قابل اجرا در بخش های مختلف است.

یک ستون موجود وسط پذیرایی در نگاه اول ممکن است زیبایی پذیرایی را از بین ببرد ولی با یک طرح و مدل گچ بری شیک، می توانید همان ستون زمخت را به یک اثر هنری چشم انداز تبدیل کنید. قرار است یک بار برای تغییر دکوراسیون منزل خود با استفاده از هنر گچبری، هزینه  کنید به همین دلیل سعی کنید مدل دلخواه و مناسب را انتخاب کرده و فرایند مربوط را به افراد کاردان بسپارید. گچ بری از مهمترین و پرطرفدارترین زیبایی های یک خانه ی باشکوه است. این هنر از زمان های دور مورد توجه بوده است و به همین دلیل شاهد خلاقیت های بسیاری در آن هستیم. رنگ آمیزی یا نور پردازی می تواند زیبایی یک اثر گچ بری را به مقدار بسیار زیاد افزایش دهد. امروزه رنگ آمیزی طلایی با نور مخفی توانسته مدل های کلاسیک قبلی در این هنر را به مدل های به روز تبدیل کند.

گچبری ستون پله چه کاربردی دارد؟

گچ بری ستون پله با طرح های مختلف می تواند در راهروها و ورودی های گوناگون ساختمان اجرا شود. خانه های کلاسیک و مدرن امروزی با استفاده از هنر گچ بری می توانند به تزیین فوق العاده زیبایی دست یابند. شما میتوانید بهترین اثاثیه را برای منزل خود انتخاب کنید، بهترین دکوراسیون را برای چیدمان اشیا در نظر بگیرید ولی اگر دیوار و سقف بخش های مختلف خانه، خالی باشد، هماهنگی کافی با دکور موجود نخواهد داشت. تزیین های مختلفی می تواند در هر ناحیه از خانه ی شما اجرا شود، ولی بسیاری از آنها یا هزینه ی زیادی دارند یا از محدودیت های زیادی برای اجرا برخوردار هستند. گچ کاری با ویژگی های منحصر به فرد چنان کارایی مفید داشته است که هیچ یک از روش های جدید نتوانسته است جایگزین خوبی برای آن در نظر گرفته شوند.  

گچبری سرستون و گچبری ستون هر کدام به منظور ایجاد طرح های شیک در ستون منزل انجام می شود. هنر گچ بری نه تنها زیبایی خاص خود را دارد بلکه متریال به کار رفته در این هنر، مقاومت بالایی داشته و اثر هنری ایجاد شده به راحتی از بین نخواهد رفت. به همین دلیل در سازه های گوناگون قابل اجرا است. با نور پردازی گچبری های ستون پله می توانید در زیبایی آنها گام موثری برارید. اصولا نورپردازی در گچ بری مدرن یک جنبه ی بسیار محبوب دارد.