کیس استوک نسل 6

6. بررسی سلامت ظاهری کیس

در هنگام خرید کیس دست دوم یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که کیس دچار شکستگی نباشد. وجود شکستگی ناشی از ضربه ممکن است به قطعات داخل کیس آسیب رسانده باشند.
البته بطور معمول کیس های کارکرده دارای خط و خش هستند که اغلب ناشی از شرایط حمل و نقل است و با توجه به استحکام بدنه ، این قبیل کیس ها مشکلی خاصی از نظر عملکردی ندارند.کیس استوک نسل 6 را از ما بخواهید

7. علت تفاوت قیمت ها

یکی از مواردی که برای بسیاری از خریداران موجب سئوال می شود علت اختلاف قیمت یک مدل کیس ، در فروشگاه های مختلف است . مهمترین علت این اختلاف را می توان به صورت زیر برشمرد:
– قطعات سخت افزاری مختلف در یک کیس . برخی فروشندگان کیس را با شرایط پایه کارخانه بفروش می رسانند و برخی اقدام به ارتقا کیس میکنند . مثلا رم را افزایش می دهند یا هارد را به ssd و یا ظرفیت کمتر یا بیشتر تغییر می دهند .
– وجود یا عدم وجود گارانتی
– میزان تمیز بودن کیس ها و نحوه بسته بندی مطمئن و ارسال برای مشتری
– وجود لوازم جانبی همراه کیس مثل کابل و اتصالات
– نصب ویندوز و نرم افزارهای عمومی مورد نیاز کاربران

2. نگاهی به مشخصات سخت افزاری کیس بیندازید.

سی پی یو اولین و مهمترین قطعه ای است که در هنگام خرید کیس آماده باید مورد بررسی قرار گیرد. رایانه ها دارای پردازنده هایی با مارک اینتل یا AMD هستند. اطمینان حاصل کنید که پردازنده متناسب با نیاز شما انتخاب شده و قادر به اجرای برنامه های مورد نیاز شما هست .
میزان رم و هارد را نیز بررسی کنید که درست و کافی انتخاب شده باشند.

3. گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی از مهمترین نکات راهنمای خرید کامپیوتر آماده این است که از فروشگاهی خرید کنید که محصول را تست شده و با گارانتی به مشتری عرضه می کند. در فروشگاه های معتبر ، کیس آماده با گارانتی تعویض و تست شده فروخته می شود.

4. توجه به قیمت کیس

هر چند معمولا تفاوت قیمت کیس استوک با نوی همان مدل بیش از نصف است ولی باز بهتر است قبل از تهیه کیس کارکرده ابتدا به تفاوت قیمت آن و مقایسه با همان کیس اما نوع آکبند توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که تفاوت قیمت به اندازه ای است که واقعاً ارزش آن را دارد که نوع کارکرده را خریداری کنید .
اگر قصد دارید فقط مقدار کمی که چندان ارزش ندارد ، پس انداز کنید شاید بهتر باشد که نوع آکبند را خریداری کنید.

5. حداقل ۲۰ دقیقه از کیس استفاده کنید.

بالا بردن درجه حرارت و کارکرد کیس یک آزمایش اولیه خوب برای اطمینان از عملکرد درست دستگاه می باشد . در صورتی که سخت افزاری با افزایش دما دچار مشکل شود شانس بیشتری برای انتخاب مناسب و خرید خواهید داشت.
زیرا برخی از کیس ها در دقایق اول بسیار خوب عمل می کنند اما پس از مدتی عملکرد ممکن است با مشکلاتی نظیر ریستارت، هنگ کردن یا خاموش شدن مواجه شوند. بنابراین در صورتی که حداقل ۲۰ دقیقه از کیس استفاده کنید می‌توانید مشکلات موجود در آن را شناسایی کنید.

 

 

 

[ بازدید : 1 ]