سمپاشی منزل در شمال تهران

شرکت های سمپاشی باید 5 ویژگی زیر را داشته باشند تا شما بتوانید به آنها اعتماد کنید. برای سمپاشی منزل در تهران به ماداکتو اعتماد کنید.

داشتن جدیدترین روش های سمپاشی منزل در شمال تهران و کنترل و دفع حشرات موذی

تبحر و تجربه کافی در سمپاشی و اجرای تکنیک های سمپاشی

داشتن تجهیزات و وسایل سمپاشی مدرن

شناخت دقیق انواع حشرات و چگونگی مبارزه با هر کدام از آن ها

داشتن مجوزهای وزارت بهداشت و وزارت کار

حشرات و موجوداتی که وارد خانه میشوند به چند دسته تقسیم می شوند حشراتی مثل: سوسک ، مورچه ، پشه ، شته ، موریانه و … موجودات(جوندگان) مثل: موش و... برای اینکه بتوانید هریک از اینها را از بین ببرید باید سمی مناسب برای آنها پیدا کنید که بتوان آن حشره را از بین برد و از خرید سمومی که حشرات نسبت به آنها مقاومت دارند پرهیز کنیم زیرا هر نوع از حشرات یا جوندگان با سم مخصوص به خود از بین میروند.

برای سمپاشی در شرق تهران با ماداکتو تماس بگرید.

علاوه بر آن موش های بزرگ میتواند به نوزادان شما آسیب برسانند. بهترین روش برای در دام انداختن موش ها گزاشتن تله چسبی است در موارد زیادی دیده شده است که موش ها از تله ها فلزی فرار کرده اند اما فرار از تله های چسبی امکان ندارد.

حشرات میتوانند به سلامت شما آسیب وارد کنند برای مثال ساس میتواند با مکیدن خون زیاد شما را مبتلا به کم خونی کند.

سمپاشی مراحل ختلفی دارد که یان مراحل بستگی به گونه ای دارد که وارد خانه شما شده است و شما باید بعد از سمپاشی نکاتی را رعایت کنید تا دیگر آن حشرات را در خانه خود مشاهده نکنید. نکاتی مثل درپوش گذاشتن برای چاه، گزاشتن توری های ریز برای پنجره ها و...

قبل از اینکه بخواهیم با مارمولک ها مبارزه کنیم باید آن ها را بشناسیم. مارمولک دائما در جست و جوی غذا است و برای یافتن غذا به خانه ها کشیده میشوند و برای تغذیه از مگس، عنکبوت، پشه و... استفاده میکند.

 

 

 

مارمولک ها اغلب در مکان های تاریک زندگی میکنند مثل: کمد، زیر مبل، داخل لباس و... مارمولک ها از طریق لوله ها، دریچه ها، پنجره ها و... وارد خانه میشوند و معمولا در حمام و سرویس بهداشتی دیده میشوند زیرا آنجا حشرات بیشتری را میتواند برای تغذیه استفاده کند.

 

 

 

در ادامه با ما همراه باشید تا چگونگی سمپاشی مارمولک و اینکه از کجا باید متوجه شویم که در خانه مارمولک داریم را برای شما شرح دهیم.

 

 

 

در مرحله اول به شما توصیه میکنیم اگر در خانه مارمولک دیدید از تله های چسبی که برای به دام انداختن موش است استفاده کنید و یا میتوانید از محصولات سمپاشی مارمولک مثل اسپری ها، دفع کنند های الکترونیکی، مایع ها و ژل های مختلف را به کار گیرید اما اگر تعداد مارمولک ها بیشتر شد و تعداد بالاتری مارمولک در خانه دیدید بهتر است با شرکت های سمپاشی تماس بگیرید.

 

 

 

وجود مارمولک دلایل مختلفی دارد. در ادامه 9 روش جلوگیری از مارمولک را بررسی میکنیم.

 

 

 

 

سعی کنید کف آشپزخانه را به طور مرتب تمیز کنید.

 

باقیمانئه های غذا را در خانه نگه داری نکنید و سعی کنید به طور مرتب ظرف ها را بشویید.

برای چاه های فاضلاب مثل سرویس بهداشتی و حمام از درپوش استفاده کنید.

برای پنجره ها از توری های ریز استفاده کنید.

مارمولک ها از بوی تد سیر و پیاز نفرت دارند و میتوانید کنار پنجره ها یا درهای ورودی از پیاز یا سیر استفاده کنید و جلوی ورود آن ها را بگیرید.

 

لازم است بدانید طبق تحقیقات انجام شده مارمولک های ایران خصوصا مارمولک های خانگی سمی نیستند اما نمیتوان تضمین کرد که به خانه ها فقط مارمولک های خانگی وارد میشوند بلکه ممکن است یک نوع مارمولک سمی وارد خانه شما شود.

بیشتر بخوانید: 

سمپاشی منزل در تهران