5 راه برای تشخیص سینه بند نامناسب

Image for post
Image for post

ما همه خبر را شنیدیم که بیش از نیمی از زنان از سینه ها با اندازه ناکافی استفاده می کنند و باید بگوییم که این امر به آنها مضر است، زیرا می تواند به درد در گردن و پشت منجر شود. نیازی به گفتن نیست که لباس های پایین تر با اندازه ناکافی می تواند به بافت حساس پستان آسیب برساند. شما می دانید که شما نیاز به اندازه گیری سینه خود را دو بار در سال در یک متخصص، زیرا بدن شما در طول زمان تغییر می کند و فصول تغییر می کند. اما آیا اندازه همه سینه های شما تا به حال با اندازه اشتباه است؟ به لطف نام تجاری لباس مقدس Rigby & Peller، یک راه آسان برای پیدا کردن وجود دارد. این فروشگاه دارای شایستگی برای ارائه لباس زیر ملکه الیزابت دوم است، بنابراین می توان نتیجه گرفت که اگر این لباس برای ملکه خوب باشد، قطعا برای ما خوب است. این نام تجاری 5 کاراکتر ارائه می دهد که می توانید درک کنید که آیا اندازه براکت ناکافی است یا خیر، با Benita به خواندن و آن را امتحان کنید.

1- شما نمیتوانید 2 مفاصل خود را زیر کمربند عقب قرار دهید
تقریبا 90٪ از براکت با کمربند عقب آن پشتیبانی می شود. بنابراین، کمربند شانه را به عنوان کمربند اصلی شمارش نکنید. سینه بند واقعی باید شما را آزاد کند تا عمل کند و نه جوراب شلواری که احساس می کنید که پشت شما ضخامت دارد. اول، پستان واقعی سینه سینه های خود را بالا و جلو نگه می دارد و شما را به نظر ضعیف تر نگاه کنید. دوم، انسان به طور طبیعی پشت پستان است تا کمی غرق شود و از بین برود.

هنگام خرید یک سینه بند، شما باید از قلاب اول یا متوسط ​​استفاده کنید، و در عین حال شما می توانید به راحتی انگشت اشاره و انگشت اشاره را زیر کمربند عقب قرار دهید.همچنین می توانید پس از کمی شل شدن پارچه، کمربند را به آخرین قلاب ببندید.

2- قلاب پایینی به بافت سینه فشار وارد می کند
بافت پستان بسیار حساس است و آخرین چیزی که نیاز دارید این است که این قسمت از بدن خود را با یک سیم فلزی تحریک کنید. قلاب پایینی باید روی دنده های شما باشد و تا نیمی از زیر بغل شما را نگه دارد. در این صورت سینه های شما کاملاً داخل کاپ می شود و سوتین کار خود را به خوبی انجام می دهد.

3- سوتین بین سینه های شما فاصله می گذارد
شکاف جلو نشان می دهد که از سوتین نامناسب استفاده کرده اید. قسمت مرکزی سوتین به این معنی است که فضای بین فنجان ها باید روی پوست شما باشد یا به اصطلاح

4- بند ها به شانه شما فشار می آورند
همانطور که قبلا ذکر شد، تکیه گاه سوتین باید توسط بند پایینی ارائه شود، نه بند شانه. یکی از رایج ترین اشتباهاتی که خانم ها مرتکب می شوند، خرید سوتینی است که بند پایینی آن شل است و بند شانه را متعادل می کند. اگر سفت کردن بند ها باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود و تکرار می تواند خطوط دائمی روی شانه های شما ایجاد کند.

5- سوتین برای شما راحت نیست
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به محض ورود به خانه سوتین خود را در می آورند، پس این موضوع در مورد شما نیز صدق می کند. ممکن است ساده به نظر برسد، اما به سوتین به عنوان وسیله ای برای شکنجه قرون وسطایی نگاه نکنید. ما در سال 2016 زندگی می کنیم و با پیشرفت تکنولوژی موفق به تولید سوتین هایی شده ایم که باعث ناراحتی نمی شود. در واقع، سوتین شما باید به شما این احساس را بدهد که بهترین هستید.