نگهداری از انواع لباس زیر در کشو و کمد

Image for post
Image for post

لباس زیر لباس پوشیدنی است که تحت لباس های دیگر پوشیده شده است و اغلب در تماس با پوست شما است.
انواع مختلفی از لباس های زیر برای مردان و زنان وجود دارد. سینه بند یا سینه بند زنان را حمل می کند، به نام بیکینی. لباس های پایین تر در زندگی روزمره بسیار مهم است. این نه تنها زیبایی و تناسب اندام را بهبود می بخشد، بلکه برای سلامتی نیز مهم است.

لباس های پایین تر از آلودگی لباس های بیرونی با مدفوع بدن جلوگیری می کند، اصطکاک پوست را با لباس های بیرونی کاهش می دهد و بدن را شکل می دهد. آب و هوای سرد گاهی اوقات به منظور ارائه گرما بیشتر پوشیده شده است.

در واقع، اهمیت لباس زیر بسیار عمیق تر از بهداشت ساده است و به معنای واقعی کلمه به سلامت مردم تاثیر می گذارد. حفظ دمای تناسلی مناسب بسیار مهم است که سالم بمانید و بنابراین لباس زیر را انتخاب کنید بسیار مهم است. به طور کلی، دمای تناسلی ها باید کمی بالاتر از دمای کل بدن باشد.
به طور کلی، پارچه های طبیعی را انتخاب کنید: به خصوص پنبه

شاید شما این زودتر شنیده اید، اما با وجود تمام سبک های فوق العاده در پارچه های مختلف در خارج از کشور، ارزش نگرانی نیست: پنبه بهترین پارچه برای لباس زیر است.

آلت تناسلی شما یک منطقه بسیار حساس و ظریف است و بهترین پارچه برای لمس پوست پنبه است، پنبه نیز تنفس و خیساندن است که می تواند به جلوگیری از عفونت های قارچی کمک کند.

مواد مصنوعی مانند نایلون و اسپندکس اجازه نمیدهند که ناحیه تناسلی نفس نفس بکشد، اما گرما و رطوبت را حفظ می کند، خاک را برای عفونت های قارچی ایجاد می کند. بنابراین سعی کنید پنبه را هنگام خرید لباس زیر انتخاب کنید.توجه به سایز لباس زیر نیز بسیار مهم است، بهتر است از لباس زیر خیلی تنگ استفاده نکنید.

شاید لازم نباشد هر روز لباس زیر خود را عوض کنید:

به نظر می رسد که ما معمولاً لباس زیر می پوشیم و سپس آن را در لباس می گذاریم تا شسته شود. این ممکن است همیشه ضروری نباشد. برخی از پزشکان می گویند اگر ترشح و عرق زیاد ندارید، می توانید دو روز متوالی لباس زیر بپوشید. اما اگر با ترشحات واژن احساس ناراحتی می کنید، می توانید آن را بیش از یک بار در روز تغییر دهید.
شب‌ها لباس زیرتان را در بیاورید:

در مورد اینکه آیا بهتر است بدون لباس زیر به رختخواب بروید، بحث های زیادی وجود دارد. برای کسانی که واژن سالمی دارند، هر یک از گزینه ها خوب است. برای کسانی که با عفونت های قارچی مکرر سر و کار دارند، رفتن به رختخواب بدون لباس زیر می تواند تفاوت را ایجاد کند.

پارتیشن پارچه ای به شما این امکان را می دهد که در طول شب از این ناحیه نفس بکشید و از تجمع رطوبت برای ایجاد باکتری جلوگیری کنید.

اگر واقعا نمی خواهید احساس برهنگی کنید، پوشیدن لباس زیر مناسب توصیه می شود.