لباس زیر مناسب ورزشکاران

Image for post
Image for post

بسیار مهم است که مناسب ترین لباس مناسب برای ورزش انتخاب شده، همیشه احساس راحتی و هر حرکت برای انجام آن را به آزادی کامل. همچنین، انتخاب لباس از مواد که از بوی بد جلوگیری می کند، برای همیشه بسیار مهم است. احساس تازه و خشک. لباس زیر اجتناب ناپذیر می تواند کسی را که قرمز و تحریک شده را انجام دهد، و در نتیجه، ورزشکاران ورزشکار را محدود می کند.

چرا باید لباس زیر ورزشی پلی پروپیلن را ترجیح دهید؟
لباس زیر ورزش را می توان در بازار مواد مختلف یافت. الیاف برگشت پذیر عبارتند از Elosstan و پلی استر، اما آنها در حفظ بوی عرق کردن به خصوص موثر نیستند. از سوی دیگر، پلی پروپیلن برای نقاط قوت آن ایستاده است. پلی پروپیلن به ویژه آسان و راحت است، می تواند گرما را حفظ کند و بنابراین برای ورزش های زمستانی مناسب است. علاوه بر این، این ماده به طور کامل محیط زیست است دوستانه، پلی پروپیلن از قرمزی پوست و واکنش های آلرژیک احتمالی جلوگیری می کند.

لباس زیر مناسب برای اجرا
حتی برای دوستداران در حال اجرا، ضروری است که لباس زیر را بپوشانید که می تواند به سرعت خشک شود، بدون منبع بوی بد، به پوست اجازه می دهد تا نفس بکشد و به طور کلی حداکثر راحتی نگهدارنده را به او بدهد. اولا، این شامل بوکسورها (همچنین مفید و راحت حتی برای ورزشکاران زن). بوکسورهای ماساژ باید به خوبی پوشیده شوند، نه به راحتی از راحتی آنها در هنگام اجرای و باید از مدل های فنی فنی طراحی شده، آنها بی عیب و نقص و انعطاف پذیر باشد.جلیقه های در حال اجرا به همان اندازه مهم هستند.

هدف اصلی آن حفاظت از ورزشکار از سرما است، بنابراین لازم است لباس های ساخته شده از تنفس و پارچه های محافظ را انتخاب کنید. به این ترتیب، کسی که همیشه حمل می کند خشک، حتی چند کیلومتر در حال اجرا است.

آنها همچنین می توانند در روند بهبودی کمک کنند. پس از آموزش یا رویداد، احساس درد عضلانی طبیعی است. اما راه هایی وجود دارد که در آن شما می توانید سریعتر بازیابی کنید، و یکی از آنها این است که لباس زیر را برای فشرده سازی بپوشانید. چندین مارک لباس زیر برای فشرده سازی وجود دارد، و برخی از مارک های ورزشی بالا مانند نایک، آدیداس و زیر زره همه نسخه های خود را دارند.

در این مرحله، شما احتمالا می خواهید بدانید که چگونه فشرده سازی لباس زیر کار می کند. شما احتمالا تعجب می کنید که چگونه می توانند به ورزشکاران و افراد فعال کمک کنند؟ کلید این است که یک مقدار واقعی فشرده سازی عضلانی ایجاد شود. فشرده سازی عضلانی می تواند گردش خون را بهبود بخشد. بهبود گردش خون به این معنی است که اکسیژن به طور موثر در طول کار به عضله تحویل داده می شود.

هنگامی که بخشی از بدن اکسیژن می شود، می تواند به خوبی کار کند. لباس زیر ورزشی مزایای دیگری غیر از فشرده سازی وجود دارد. لباس ورزشی معمولا از مواد سبک ساخته شده است. این به این معنی است که آنها به ورزشکاران اجازه می دهند سریعتر حرکت کنند و انرژی کمتری کنند. مواد مورد استفاده معمولا برای حذف رطوبت از بدن طراحی شده اند. این به ورزشکاران کمک می کند تا خشک و راحت تر بمانند. می تواند از نفس بد جلوگیری کند.

اگر هنوز لباس زیر را حمل می کنید، شما به وضوح از دست داده اید. لباس های معمولی پنبه به سادگی مزایای مشابهی مانند لباس ورزشی ندارند.شلوارهای ورزشی می توانند گران تر باشند. اما قیمت اضافه شده قطعا ارزشش را دارد.

اگر قسمت های صمیمی برای شما مهم است، پس حتما باید لباس زیر ورزشی را امتحان کنید. به طور کلی، لباس های زیر ورزشی، اندام های خصوصی شما را ایمن و ایمن نگه می دارند. و برخلاف کفش‌های کتانی نخی معمولی، شورت‌های ورزشی جریان هوای بهتری را فراهم می‌کنند و همچنین جذب بیشتری دارند. و هر ورزشی که انجام می دهید می توانید لباس زیر ورزشی بپوشید. می توانید آنها را در باشگاه، زمین بسکتبال، زمین تنیس، در پیست و حتی هنگام دوچرخه سواری یا دویدن بپوشید.