فنگ شویی برای جذب ثروت بر خانه حکومت می کند

Image for post
Image for post

خانه فنگ شویی
فنگ شویی چیدمان خانه، محل قرارگیری مبلمان و اثاثیه یکی از مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون منزل است. در فنگ شویی قوانینی وجود دارد که باعث جذب ثروت می شود، در ادامه با آنها بیشتر آشنا شوید.
فنگ شویی به معنای باد و آب، فلسفه و تکنیک باستانی در چین است و چیدمان خانه فنگ شویی به معنای تزیین مناسب و چیدمان مناسب اشیا است تا بهترین تاثیر را در سلامت، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی ایجاد جریان داشته باشد. انرژی مثبت در خانه عناصری که در طراحی خانه فنگ شویی نقش بسیار مهمی دارند عبارتند از: چوب، آب، باد، خاک، آتش.

در بین چینی ها این باور وجود دارد که با کمک فنون فنگ شویی می توان برای جذب ثروت و پول قدم برداشت و تغییر مثبتی در ثروت اعضای خانواده ایجاد کرد.

چینی ها علاوه بر استفاده از تکنیک های فنگ شویی در معماری و چیدمان خانه های خود، این تکنیک ها را در روند زندگی روزمره به کار می گیرند و هماهنگی و هارمونی را در زندگی ایجاد می کنند و در نتیجه انرژی های ثروت را جذب می کنند. . اگر شما هم می خواهید شرایط زندگی خود را تغییر دهید و با تمرکز بر انرژی های جذب ثروت، خود را غنی کنید، به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

اجازه دهید انرژی جریان یابد
قوانین فنگ شویی بی نظمی را دشمن جریان انرژی می دانند. برای رونق کسب و کار و کسب درآمد بیشتر، باید از شلوغی در محل کار و میز کار و همچنین کیف پول خود جلوگیری کنید. نکات منحصر به فردی در افسانه فنگ شویی برای کیف پول فنگ شویی ذکر شده است که می توانید از آنها استفاده کنید.

یک کشو در کنار میز خود در نظر بگیرید و تمام کاغذهای اضافی را در آن قرار دهید و همیشه در کشو را بسته نگه دارید.اگر چیز اضافی در محل کار شما وجود دارد، آن را دور بیندازید. کابینت ها و کشوهای معمولی را ببندید. به علاوه، واقعاً نیازی نیست که ابزارهای زیادی را روی میز بگذارید. سعی کنید میز خود را تا حد امکان خالی نگه دارید و فضای کافی در اطراف خود داشته باشید تا انرژی جریان یابد. در عین حال سعی کنید میز خود را در فاصله مشخصی از زمین قرار دهید و آن را در زیر باز کنید.

خانه فنگ شویی، قوانین فنگ شویی
میز کار، محیط کار و خانه خود را مرتب نگه دارید

هرگز مبل ها را به دیوار تکیه ندهید
مبل ها باید به گونه ای چیده شوند که بتوانند به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند. حداقل پایه های جلویی مبل را روی فرش قرار دهید تا مهمانان بتوانند به راحتی روی مبل بنشینند و با یکدیگر صحبت کنند.

آشپزخانه را تمیز نگه دارید
آشپزخانه به طور مستقیم با توانایی شما در جمع آوری پول، تمیز نگه داشتن کابینت ها و یخچال ها و پر از غذاها و میوه های تازه ای که در حال حاضر استفاده می کنید، مرتبط است. برای جذب پول بیشتر، اجاق گاز و فر را روی میز آشپزخانه تمیز و مرتب نگه دارید.

Image for post
Image for post

نمادهای ثروت در جنوب شرقی خانه.
ضلع جنوب شرقی خانه سمت ثروت و موفقیت است. در واقع در قوانین فنگ شویی در این جهت جغرافیایی از نمادهای ثروت برای جذب درآمد بیشتر استفاده می کنند. فنگ شویی نمادهای مختلفی از ثروت دارد. چینی ها از مجسمه هایی با سکه در دهان خود استفاده می کنند.

می توانید قلک، کاسه گندم، سکه، کاسه سکه، مجسمه های طلایی کوچک و مجسمه های ماهی را در این قسمت از خانه قرار دهید. می تواند در افزایش تفکر خلاق و جذب سرمایه و ثروت به محیط خانه تاثیر بسزایی داشته باشد. استفاده از قبوض یا دفترچه اقساط در این قسمت از خانه کار خوبی نیست. همچنین برای افزایش غنای این قسمت از خانه می توانید از گلدان های سبز سالم استفاده کنید.قوانین فنگ شویی، قوانین جذب ثروت در فنگ شویی
از مجسمه های طلایی در ضلع جنوب شرقی خانه استفاده کنید.

آکواریوم پول می آورد.
همچنین می توانید از آکواریوم در جهت جنوب شرقی خانه استفاده کنید. آکواریوم ترکیبی از وسایلی است که می تواند انرژی چی را در آن قسمت از خانه شما افزایش دهد و برای شما ثروت به ارمغان بیاورد. آب موجود در آکواریوم نماد عنصر آب، گیاهان نماد عنصر چوب، شن و سنگ روی زمین نماد عنصر زمین، خود سازه نماد عنصر فلز و ماهی قرمز می تواند نماد عنصر آتش باشد. سعی کنید همیشه آکواریوم خود را تمیز نگه دارید و مراقب سلامت ماهی ها باشید. قوانین فنگ شویی می گوید که پس از این می توانید ثروت و انرژی مثبت را در زندگی خود مشاهده کنید.

آشنایی با قوانین فنگ شویی، طراحی خانه برای جذب ثروت.
استفاده از آکواریوم و ماهی باعث جذب پول و ثروت می شود.

با طبیعت گرایی ثروتمند شوید
قرار دادن آب نماهای کوچک در خانه راه دیگری برای آوردن پول و آسایش به خانه شما است. بر اساس این باور اکثر مردم چین در محیط خانه خود یک آبنما کوچک نصب می کنند. آنها معتقدند آب روان یکی از نمادهای جاودانه جذب ثروت در خانه است و می تواند روند فعالیت ها و کار اعضای خانواده را به سمت جذب رفاه و آسایش هدایت کند. علاوه بر آبشار، چینی ها اعتقاد دیگری هم دارند و آن استفاده از گیاهان بامبو در خانه است.

منبع