انواع مدلهای شورت زنانه

Image for post
Image for post

یکی از قدیمی ترین سبک های لباس زنانه، شورت زنانه است. در طول تاریخ، مدل های مختلفی از شورت های زن تولید می شوند، هر کدام از آنها زیبا تر است، همچنین برای یک هدف خاص و نیاز به تولید نیز تولید می شود. دانستن انواع مدل های تنگی و معرفی ویژگی ها و کاربردهای هر یک از آنها می تواند به شما کمک کند انتخاب مناسب را در هنگام خرید این سبک از گونه ترین گونه های لباس زیر استفاده کنید.

ما چند نوع شورت داریم؟
به غیر از زیبا بودن، لباس برای پاسخ به یکی از مهمترین نیازهای ما طراحی شده است. شورت همچنین این قانون را شامل می شود. هر الگوی شورت برای یک هدف خاص در کنار پوشش شما تولید می شود. به عنوان مثال، شورت ها یا شورت های قاعدگی تنها برای پاسخگویی به نیاز به جلوگیری از گسترش آلودگی لباس های دیگر در طول قاعدگی طراحی شده اند.

انواع شورت زنانه
به طور کلی، انواع شورت های زن به چهار دسته زیر تقسیم می شوند که هر کدام از آنها جزئیات را شرح داده اند:

شورت های فانتزی (شامل بسیاری از مدل های مختلف مانند Lambada، Beckles، پنبه، بیکینی، C-string، و غیره)
شورت یا شورت قاعدگی (این مدل از شورت های بهداشتی در طول قاعدگی زنان استفاده می شود.)
شلوارک های خواب (نوع لباس زیر مناسب برای استفاده روزمره)
شورت های پنبه ای زن (بهترین نوع لباس زیر توصیه شده توسط پزشکان و متخصصان).
شورت های فانتزی و مدل های وجود دارد؟
هر زن می خواهد به هیچ وجه شیک و مدرن باشد. بنابراین تقریبا تمام زنان می خواهند شورت های فانتزی داشته باشند. این مدل های لباس زیر در دسته های مختلف مانند Lambada، Beckles، Cotton، Bikini کوتاه، C-string و مدل های بازار موجود است.

هنگام استفاده از این سبک شورت زن، شما به طور اجباری به جنسیت خود توجه می کنید. اجتناب از پوشیدن شورت هایی که دارای هم نیستند.توصیه می شود از لامبادا شورت های فانتزی استفاده نکنید، زیرا به دلیل شکل نازک آن، که معمولا از پلاستیک ساخته می شود، می تواند آلرژی به پوست را به مناطق خصوصی شما ایجاد کند.

محبوب ترین مدل های شورت های فانتزی در ایران شامل 2211 شورت زن فانتزی با توری، 1790 شلوارک زن شیک زنانه است که در فروشگاه لباس زیر زنانه قابل دسترسی است. هنگام خرید شورت های فانتزی، مراقب باشید از کیفیت آن مدل شورت های فانتزی و نظر کاربران.

بهترین شورت های فانتزی

شورت C-string چیست؟
تقاضا برای لباس زیر زنانه فانتزی، هر دو شورت مرد و زن در قرن نوزدهم؛ باعث طراحی و تولید شورت رشته می شود. طراحی و ساختار شورت های سیمی از شورت های تونگ یا شورت های شسته شده تشکیل شده است. این مدل لباس زیر به عنوان شورت های فانتزی و ورزشی طبقه بندی شده است، که در قرن بیستم بسیار محبوب شد. نیاز به لباس های قابل تشخیص و ویژه به ظاهر و اختراع این مدل از شورت های فانتزی منجر شده است. در زیر، شما می توانید انواع مدل های سیم کشی کوتاه مانند G-String و C-String همراه با عکس ها و مشخصات را ببینید.

شورت های بیکینی چیست؟
شورت های بیکینی یکی از مدل های لباس زیر است که معمولا با تسمه های نازک از طرف ها بسته می شوند و در ابتدا برای استفاده در ساحل طراحی شده اند. ویژگی کلی این مدل لباس زیر، استفاده آسان و باز کردن و بسته شدن آن است. همانطور که ذکر شد، شورت های بیکینی معمولا در ساحل پوشیده می شوند.

شورت های قاعدگی یا شورت، محبوب ترین مدل شورت زنانه
محبوب ترین مدل شورت زنانه؛ شورت ها یا شورت ها پر هستند این لباس زیر برای دوره هایی طراحی شده است که زنان قاعدگی دارند. دوره نازک با یک لایه اضافی پارچه ضد آب؛ جلوگیری از آلودگی لباس های دیگر در طول قاعدگی.استفاده از شورت مخفی برای لباس باعث می شود خانم ها در دوران قاعدگی احساس امنیت و اعتماد به نفس داشته باشند و بدون نگرانی از نشت خون به لباس هایشان با خیال راحت به انجام فعالیت های روزانه بپردازند.

پرفروش ترین مدل شورت زنانه مدل شورت دورهمی 618 می باشد. این مدل لباس زیر زنانه به دلیل استفاده از متریال درجه یک، استایل شیک و قیمت مناسب به یکی از پرفروش ترین مدل های شلوارک زنانه در ایران تبدیل شده است.

شورت دوره ای مدل 618
شورت اسلیپ پرکاربردترین مدل شلوارک زنانه
شورت اسلیپ یکی از پرکاربردترین مدل های شلوارک زنانه است. شورت خواب؛ شورت راحتی که هر روز استفاده می کنید. ویژگی شورت اسلیپ راحتی و آزادی استفاده از آن است. معمولاً این شورت از نخ پنبه ای ساده تهیه می شود.

مدل ها و مدل های مختلف شورت زنانه! با 4 مدل از بهترین شورت آشنا شوید.