انواع روشویی کابینتی باید بدانید 

روشویی کابینتی بر اساس متریال، شکل ظاهری و ابعاد به مدل های مختلفی تقسیم می شود. اگر بخواهیم تقسیم بندی منظمی از انواع روشویی کابینتی داشته باشیم باید موارد زیر را نام برد:

Image for post
Image for post

انواع روشویی کابینتی بر اساس جنس

متریالی که برای ساخت روشویی استفاده می شود تعیین کننده نوع روشویی کابینتی است: قبل از خرید باید بدانید که هر روشویی کابینتی مناسب منزلتان نمی باشد پس حتما قبل از خرید روشویی مقاله مناسب ترین روشویی کابینتی مطالعه فرماید 

روشویی کابینتی سنگی

استفاده از سنگ مصنوعی و سنگ طبیعی در این مورد کاربرد دارد. از نظر مقاومت و زیبایی هیچ تفاوتی بین این دو نیست تنها تنوع رنگ در سنگ مصنوعی بیشتر است و قیمت کمتری دارد. با این حال مدل هایی که از سنگ طبیعی ساخته می شوند اصالت بیشتری دارند.

روشویی کابینتی چوبی

با توجه به اینکه روشویی در محیط مرطوب سرویس بهداشتی نصب می شود، چوب چندان متریال خوبی نیست. اما استفاده از روکش پلاستیکی روی آن مقاومت آن را برای نصب افزایش می دهد.

روشویی کابینتی پی وی سی

شاید یکی از بهترین انواع روشویی کابینتی روشویی کابینتی پی وی سی است. پی وی سی پلیمری از پلاستیک است که در مقاومت عوامل محیطی مخصوصا رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد. از این رو بهترین گزینه برای روشویی کابینتی به شمار می اید. در ضمن قیمت این محصول نیز بسیار مقرون به صرفه است. از نظر زیبایی نیز هم در مدل کلاسیک و هم مدرن طراحی و ساخته می شود.

Image for post
Image for post

انواع روشویی کابینت از نظر شکل ظاهری

اگر از نظر سبک طراحی و شکل ظاهری بخواهیم روشویی را به مدل های مختلف تقسیم کرد باید به موارد زیر اشاره داشت:

روشویی کابینتی بدون پایه که به دیوار متصل می شود  هیچ گونه پایه ای برای آن طراحی نمی شود. برای سرویس های کوچک مناسب است.

روشویی کابینتی پایه دار که به واسطه چهار پایه روی زمین قرار داده می شود.

روشویی کابینتی سه کنج که برای سرویس های بهداشتی کوچک طراحی شده و در کنج آن نصب می شود.

روشویی کابینتی مدرن که بسیار ساده بوده و اغلب از چوب و پی وی سی ساخته می شود. برای منازلی که به سبک مدرن دکور شده اند مناسب است.

روشویی کابینتی کلاسیک که برای منازلی با دکوراسیون داخلی کلاسیک مناسب است.و اغلب سنگ و پی وی سی است. برای نزدیک شدن آن به سبک کلاسیک اکثرا طرح های ایرانی روی آن اجرا می شود. و بسیار زیبا است.

کلام آخر

آرسیتا تولیدکننده انواع روشویی کابینتی مجموعه کاملی از انواع روشویی کابینت دار را در فروشگاه اینترنتی خود جمع آوری نموده است. پیشنهاد می کنیم به فروشگاه ما سری زده و از محصولات این شرکت دیدن نمایید.