رنگ های کابینت آشپزخانه ترند 2022

رنگ های کابینت آشپزخانه ترند 2022
رنگ های کابینت آشپزخانه ترند 2022
رنگ های کابینت آشپزخانه ترند 2022

آشپزخانه ها فضاهایی هستند که همه در آن جمع می شوند و زمان خود را فراتر از آشپزی می گذرانند. کاری که برای زیبا جلوه دادن این مکانی که در آن زمان می گذرانیم باید انجام دهید این است که آشپزخانه خود را با رنگ های کابینت آشپزخانه متحول کنید . رنگ آمیزی کابینت های چوبی آن ها را جذاب می کند و عمر کابینت ها را افزایش می دهد کابینت های ام دی اف تنوع بیشتری در این زمینه دارند و بسیار مقرون به صرفه هستند.

پیدا کردن رنگ مناسب گاهی اوقات دشوار است. عوامل زیادی وجود دارد، از ترکیب کابینت شما با رنگ دیوارها گرفته تا تطبیق آن با وسایلی مانند فر و لوازم توکار. خوشبختانه، چه طرفدار رنگ های خنثی یا تیره باشید. رنگ هایی که ما ارائه خواهیم کرد مورد قدردانی همه قرار خواهند گرفت و این قدرت را دارند که آشپزخانه شما را زنده کنند.

رنگ های کابینت آشپزخانه 2022

وقتی نوبت به رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه می رسد، عاقلانه است که به رنگ های رنگ مرسوم روی بیاورید که می توانند شما را بیان کنند. با این حال، نمی توانید نور، خلق و خو و قدرت تزئینی را که رنگ ها به آشپزخانه شما اضافه می کنند نادیده بگیرید. زنگ کابینت ها تاثیر زیادی روی دکوراسیون آشپزخانه شما می گذارد.

مریم گلی و سبز نعنایی رنگ هایی هستند که در کابینت آشپزخانه بسیار زیبا به نظر می رسند. رنگ های سفید و کرم رنگ های رایجی هستند که در کابینت ها استفاده می شوند. آبی آسمانی یکی دیگر از رنگ های محبوب برای کابینت ها است. با استفاده از دو رنگ در کابینت ها می توان آشپزخانه خود را جذاب تر و مدرن تر کرد. به عنوان مثال، کابینت های بالایی را سفید و پایینی را به رنگ آبی سرمه ای رنگ کنید تا ترکیبی عالی داشته باشید.

بدون اینکه بیشتر منتظر بمانید، بیایید شروع به بررسی شیک ترین رنگ های کابینت آشپزخانه در سال 2022 کنیم.

رنگ های کابینت آشپزخانه سبز

رنگ سبز که ما را به طبیعت متصل می کند ، اخیراً به رنگ محبوبی برای دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. از سبز جنگلی گرفته تا مریم گلی، کف دریایی سبز تا طراوت نعناع، ​​رنگ سبز منحصر به فردی برای همه وجود دارد. هر سایه سبزی که ترجیح می دهید، یک برجسته کننده عالی در فضای داخلی خواهد بود.

رنگ های کابینت آشپزخانه سبز
رنگ های کابینت آشپزخانه سبز
رنگ های کابینت آشپزخانه سبز

 

ست کردن کابینت های آشپزخانه با رنگ سبز با دیوارهای سفید و سازه های چوبی ظاهری طبیعی و پیچیده به اتاق می بخشد. می‌توانید در آشپزخانه‌های کوچک به رنگ‌های سبز روشن و در اتاق‌های بزرگ به رنگ سبز روشن روی بیاورید.

رنگ سبز در چرخه رنگ قرار دارد که در آن رنگ های گرم و سرد به هم می رسند. وقتی رنگ را از این نظر در نظر بگیریم، بویژه در آشپزخانه های آفتاب گیر، حس خنکی و راحتی را به شما القا می کند.

رنگ های کابینت آشپزخانه خاکستری

از آنجایی که خاکستری ذاتاً یک رنگ خنثی است، با اکثر رنگ ها به خوبی هماهنگ می شود . می توان آن را هم به بافت سنتی و هم به بافت معاصر تبدیل کرد. به معنای واقعی کلمه صدها سایه خاکستری در اطراف ما وجود دارد. این بدان معنی است که خاکستری تقریباً در هر سبک آشپزخانه ای عالی عمل می کند.

کابینت های خاکستری روشن با انعکاس نور اتاق را مطبوع و روشن نگه می دارند، در حالی که خاکستری تیره کنتراست و درام را افزایش می دهد. کمی روند فعلی برای خاکستری های گرم است. رنگ های خاکستری گرم به خوبی با سازه های چوبی هماهنگ می شوند. بهتر از رنگ های سفید در پنهان کردن لکه ها است.

.

رنگ کابینت آشپزخانه سفید

وقتی به شبکه هایی مانند پینترست و اینستاگرام نگاه می کنیم، می بینیم که رنگ های سفید کابینت آشپزخانه مورد تقاضا هستند. در واقع رنگ سفید یک رنگ کلاسیک است که مدام محبوب است. بی زمان بودن به این معنی است که وقتی کابینت های خود را سفید می کنید، در آینده پشیمان نخواهید شد.

به لطف توانایی خود در بازتاب نور، می تواند آشپزخانه های کوچک را بزرگ و مطبوع نشان دهد. رنگ‌های سفید زمانی که با ویژگی‌های طبیعی که به گرما می‌افزایند متعادل می‌شوند، قدرت خود را در تنظیمات مدرن نشان می‌دهند. اگر آشپزخانه شما مدرن است و فکر می کنید رنگ سفید خیلی ساده به نظر می رسد، سعی کنید آن را با رنگ سبز یا بژ ملایم ست کنید. اگر آشپزخانه شما رو به شمال است، می توانید رنگ سفید گرم را برای متعادل کردن محیط انتخاب کنید. در آشپزخانه های رو به جنوب می توانید با رنگ سفید سرد، احساس خنکی به شما بدهید.

از طرفی کابینت های سفید بیشتر از رنگ های دیگر کثیفی را نشان می دهند. بنابراین نیاز به مراقبت بیشتری دارد. رنگ های سفید ممکن است بهترین انتخاب نباشد، به خصوص برای خانواده هایی که کودکان کوچک و حیوانات خانگی دارند.

رنگ های کابینت آشپزخانه آبی

رنگ آبی همیشه میزبان و مهمانان را با طبیعت دعوت کننده و آرامش بخش خود خشنود می کند . این یک رنگ آرامش بخش و آرام است.اگرچه آبی سرمه ای اولین چیزی است که با اشاره به کابینت های آبی به ذهن می رسد، رنگ های آبی دیگر نیز شروع به تبدیل شدن به یک ترند کرده اند. آبی پودری، خاکستری روشن آبی اقیانوسی، یاقوت کبود مات و سایه های دیگر می توانند یک آشپزخانه مدرن یا کلاسیک را به قلب خانه تبدیل کنند.

تضادی که با ترکیب کابینت های آبی سرمه ای با پیشخوان سفید به دست می آورید ظاهری غنی به آشپزخانه شما می بخشد. سایر جزئیات سفید در اتاق واضح تر می شوند. آبی اقیانوسی با میزهای کوارتز و سازه های چوبی که گرما را به اتاق می بخشد، عالی به نظر می رسد. آبی مایل به سبز می تواند روشنایی را به آشپزخانه های تیره بیاورد. با رنگ سفید به خوبی هماهنگ می شود.

پیشنهاد ما : چند نوع کابینت آشپزخانه وجود دارد؟

رنگ های کابینت آشپزخانه آبی
رنگ های کابینت آشپزخانه آبی
رنگ های کابینت آشپزخانه آبی

آبی کبالت انرژی پر زرق و برقی به آشپزخانه های مدرن می دهد. اگرچه آبی آبی کم رنگ است، اما می تواند کابینت ها را برجسته کند. این یک رنگ همه کاره است. با اکثر رنگ ها، از سفید تا خاکستری، زرد تا فلزی به خوبی هماهنگ می شود. آبی فرانسوی رنگ آبی جذابی است که می تواند به آشپزخانه معاصر هوای تازه ببخشد و در عین حال به آشپزخانه های سنتی حسی تاریخی بدهد.

رنگ های کابینت آشپزخانه مشکی

مشکی یا h یکی دیگر از رنگ هایی است که در دکوراسیون منزل به یک ترند تبدیل شده است. ظاهری جسورانه و عمیق به آشپزخانه می دهد. برخلاف سبک مینیمال که رنگ سفید به فضای داخلی ارائه می کند، شخصیت و تعریف متفاوتی به اتاق می بخشد. کابینت و دیوارهای بالایی را با رنگ روشن رنگ آمیزی کنید تا آشپزخانه شما تیره به نظر نرسد. برای نرم کردن ظاهر، از کفپوش های رنگ روشن و لهجه های چوبی مانند میز ناهارخوری، صندلی یا قفسه استفاده کنید. با استفاده از رنگ های مسی و استیل روی دستگیره های کابینت کابینت های خود را جذاب تر کنید.

از آنجایی که رنگ مشکی نور را منعکس نمی کند، استفاده از آن در آشپزخانه های بزرگ و آفتابی عاقلانه تر است. در آشپزخانه های بدون نور حتما از آینه و نورپردازی صحیح برای تسهیل در پخش نور استفاده کنید.

رنگ کابینت آشپزخانه زرد و نارنجی

اگر به دنبال رنگ های روشن، پررنگ و گرم هستید ، به رنگ های زرد و نارنجی روی بیاورید . این رنگ ها پرانرژی و فریبنده هستند. آنها این قدرت را دارند که فوراً به شما احساس شادی و آرامش ببخشند. بدون توجه به اندازه آشپزخانه شما، آنها عالی به نظر می رسند و فضاهای خسته کننده را بیدار می کنند.

طرح رنگ شامل بسیاری از سایه های زرد، از کرم ملایم تا اخرایی است که به آشپزخانه شما کمک می کند جلوه ای روشن ایجاد کند. کابینت های خود را با کره زرد رنگ کنید تا ظاهری سنتی داشته باشید. با ترکیب رنگ های زرد با رنگ های سیاه یا سفید، فضایی جذاب به اتاق اضافه کنید.

نارنجی رنگی همه کاره و شیک است که لذت زرد را با پررنگی قرمز ترکیب می کند. اگرچه این رنگ اغلب در آشپزخانه ها استفاده نمی شود، اما قطعا یکی از شادترین رنگ ها است. به اندازه کافی منحصر به فرد است تا هر فضایی را زنده کند. اگر طراحی مدرن تری دوست دارید، آن را با رنگ نارنجی در آشپزخانه خود جلا دهید.

رنگ های کابینت آشپزخانه قرمز

رنگ قرمز پیچیده، غنی و چشم نواز کابینت آشپزخانه ممکن است شما را تشویق کند که کابینت های رنگی کلاسیک را کنار بگذارید . قرمز رنگی جسورانه، جسورانه و دعوت کننده است. این دقیقا همان رنگی است که در آشپزخانه هایی که تمایل داریم با خانواده و دوستان خود چت کنیم، مورد نیاز است. اگر می خواهید آشپزخانه غیرعادی به نظر برسد، می توانید این رنگ را روی کابینت های خود امتحان کنید.

رنگ های کابینت آشپزخانه قرمز
رنگ های کابینت آشپزخانه قرمز
رنگ های کابینت آشپزخانه قرمز

برای پیدا کردن رنگ قرمز مناسب برای آشپزخانه، مهم است که وسایل اتاق را در نظر بگیرید. کانتر، لوازم جانبی و بک اسپلش را در نظر بگیرید و رنگ قرمزی را انتخاب کنید که با آنها می آید. دیوارها را با رنگ های خنثی مانند سفید کم رنگ کنید تا اتاق مطبوع بماند.

رنگ های کابینت آشپزخانه صورتی

اگر به دنبال چیزی متفاوت برای سبک آشپزخانه خود هستید، رنگ صورتی را در نظر بگیرید. کابینت آشپزخانه صورتی روشی موثر برای افزودن مثبت و شخصیت به اتاق است . این یک رنگ همه کاره است.

اگر به درخشش علاقه دارید، صورتی تند را انتخاب کنید. تن را با لهجه های ملایم چوب متعادل کنید. در صورت تمایل، با ترکیب آن با رنگ های مشکی یا خاکستری، به اتاق یک حس مدرن اضافه کنید. از رنگ های متضاد با کابینت های صورتی برای طراحی داخلی زنده تر استفاده کنید. اگر به دنبال محیطی ملایم‌تر هستید، به رنگ‌های صورتی پاستلی که با رومیزی مرمری سفید تکمیل می‌شود، روی آورید.

رنگ های کابینت آشپزخانه چوبی

کابینت های چوبی در آشپزخانه ها محبوب هستند زیرا به راحتی تمیز می شوند و ماندگاری بالایی دارند. می توان آن را در هر رنگی رنگ آمیزی و لاک کرد. این می تواند مکمل هر سبک دکوراسیون منزل باشد، از مینیمالیست تا بوهمی.

اگر رنگ کابینت چوبی را انتخاب کرده اید، باید در نظر داشته باشید که چه رنگی به این تن گرم می آید. رنگ های چوب طبیعی مانند افرا، بلوط، گردو در ترکیب با رنگ های خاکی شگفت انگیز به نظر می رسند. آبی، سبز، خاکستری، سفید، خاکستری مایل به سبز مناسب ترین رنگ ها برای تن چوب هستند. از استفاده از رنگ های روشن خودداری کنید.

رنگ های کابینت آشپزخانه چوبی
رنگ های کابینت آشپزخانه چوبی
رنگ های کابینت آشپزخانه چوبی

رنگ کابینت آشپزخانه دو رنگ

به ترکیب رنگ هایی که روند آشپزخانه های امروزی را تعیین می کنند " سلام " بگویید . اگر همزمان به دو رنگ خنثی و رنگارنگ علاقه دارید، هر دو را با ایجاد کابینت های دو رنگ ترکیب کنید. کابینت آشپزخانه دو رنگ راه آسانی برای جلب توجه است. بیشتر در رنگ های مختلف در کابینت های بالایی و پایینی آشپزخانه شما ظاهر می شود. ترفند این است که از رنگ روشن در بالا و تیره در کابینت های پایین استفاده کنید.

قرمز-سفید، سیاه-سفید، سبز-چوب، آبی-خاکستری تیره، آبی-سفید، سبز-سفید، خاکستری تیره-خاکستری روشن، کرم-آبی تیره و سفید-چوب تنها چند ترکیب رنگی دو رنگ هستند که شما قابل استفاده در کابینت آشپزخانه

محبوب ترین رنگ های کابینت آشپزخانه کدامند؟

طبق نظرسنجی انجام شده توسط انجمن ملی آشپزخانه و حمام در سال 2021، محبوب ترین رنگ های کابینت آشپزخانه عبارتند از: رنگ‌ها سفید، مایل به سفید، بژ، خاکستری، سبز و آبی هستند.

سفید و سایر سایه های سفید، از جمله کرم؛ این رنگ شیک ترین رنگ کابینت آشپزخانه است زیرا بی انتها، خالص، آرام بخش است و با هر رنگی سازگار است. به خصوص در سال های اخیر، شاهد گرایش به رنگ های تیره مانند چوب با تن متوسط ​​هستیم.

چگونه رنگ کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، تمرکز شما بر این است که بدانید آشپزخانه شما چگونه باید ظاهر و احساسی داشته باشد. علاوه بر این، در نظر گرفتن فاکتورهای زیر هنگام انتخاب رنگ مفید است:

عرض آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما کوچک است و رنگ دیوارها روشن است، می توانید رنگ های متوسط ​​یا تیره را برای کابینت ها برای کنتراست انتخاب کنید. برای القای حس بزرگتر بودن آشپزخانه، باید دیوارها و کابینت ها را با رنگ روشن رنگ آمیزی کنید. بنابراین، می توانید آشپزخانه خود را بزرگتر، روشن تر و جادارتر از آنچه هست نشان دهید..

کابینترنگ کابینتکابینت آشپزخانه

 

 

Image for post
Image for post

fariba farajpor

 

پیشنهاد ما

 

چند نوع کابینت آشپزخانه وجود دارد؟

چند نوع کابینت آشپزخانه وجود دارد؟ چند نوع کابینت آشپزخانه وجود دارد؟ ابتدا بگوییم که در بدنه های اصلی کابینت آشپزخانه عموما از دو نوع متریال استفاده می شود، نئ

fariba farajpor

 

5 دقیقه

18 ساعت پیش

 

دکوراسیون آشپزخانه خانه چگونه باید باشد؟

دکوراسیون آشپزخانه خانه چگونه باید باشد؟ دکوراسیون آشپزخانه خانه چگونه باید باشد؟ دکوراسیون آشپزخانه منزل برای کسانی که می خواهند خانه خود را به زیباترین و هماه

fariba farajpor

 

4 دقیقه

18 ساعت پیش

 

آشپزخانه نئو کلاسیک ترکیب سبک سنتی و راحتی سبک مدرن

آشپزخانه نئو کلاسیک ترکیب سبک سنتی و راحتی سبک مدرن آشپزخانه نئو کلاسیک آشپزخانه نئوکلاسیک تفسیر جدیدی از سبک کلاسیک دریافت کرد - هم مدرنیته و هم سنت، لاکونیسم

fariba farajpor

 

6 دقیقه

18 ساعت پیش

 

دیدگاه کاربران

Image for post
Image for post

fariba farajpor

 

 

fariba farajpor

 

 

 

Image for post
Image for post

قوانین

راهنما

درباره ما