قیمت روشویی کابینتی چقدر است؟

Image for post
Image for post

روشویی کابینتی سفارشی به خانه شما حس خوبی می بخشد زیرا با در نظر گرفتن فضاهای موجود ساخته شده است. این به شما امکان می دهد کابینت روشوییی تهیه کنید که مشکلات طراحی داخلی را حل کرده و با سلیقه شما مطابقت داشته باشد. یکی از رایج ترین موارد در مورد انتخاب کابینت روشویی، قیمت روشویی کابینتی است.

 

 

در واقع، بسیاری فکر می کنند که روشویی کابینتی بسیار گران است هزینه ساخت روشویی کابینتی بسته به مواد انتخاب شده برای ساخت، انتخاب مواد، مدت زمان مورد نیاز برای ایجاد آن ها و پیچیدگی آن متفاوت است.

تاثیر متریال بر قیمت روشویی کابینتی 

هزینه نهایی به نوع و کیفیت متریال انتخابی بستگی دارد. در بین مواد مختلف قابل استفاده مانند فولاد، آهن و چوب، کیفیت آن ها می تواند باعث تغییر قیمت قابل توجهی شود.

در صورتی که ساخت یک قطعه روشویی کابینتی چوبی را انتخاب کنید، انتخاب روکش ها بر قیمت تأثیر می گذارد. روکش کردن یا رنگ زدن عملی ترین نمونه برای سفارشی کردن یک قطعه روشویی کابینتی است که بر هزینه نهایی ساخت و ساز تأثیر می گذارد و با طولانی شدن زمان پردازش و افزایش مواد مصرفی، قیمت روشویی کابینتی را افزایش می دهد.

Image for post
Image for post

 

تاثیر اندازه در قیمت نهایی کابینت روشویی

اندازه عاملی است که در ساخت روشویی کابینتی باید در نظر گرفته شود زیرا افزایش سایز مستلزم استفاده از متریال بیشتر است که به نوبه خود بر قیمت نهایی و گرانی آن تأثیر می گذارد. با این حال، اگر به یک واحد مواد اضافی نیاز نداشته باشند، تفاوت در اندازه تأثیر زیادی بر هزینه نخواهد داشت.

سایر موارد موثر در قیمت کابینت روشویی

اگر کابینتی با کشو های زیاد در اندازه های مختلف می خواهید، هزینه ساخت کابینت بسته به نوع هر کشو یا محفظه افزایش می یابد. هر چه طراحی روشویی کابینتی پیچیده تر باشد، قیمت مورد انتظار بالاتر است.

برای خرید یک کابینت غرور حمام با کیفیت بالا-باید مراقب باشید-چه چیزی را انتخاب می کنید. شما باید یک غرفه سنتی با کیفیت بالا را انتخاب کنید-یک کابینت غرور مدرن تر یا یک نوع مستقل که نه تنها در طراحی جذاب است.بلکه کاملا کاربردی است. هر مدلی از-شما ترجیح می دهید-باید با مواد مناسب ساخته شود تا مدت طولانی دوام بیاورد.

تخته سه لا: در حالی که بسیاری از انواع چوب را می توان در حمام خود استفاده کرد-تخته سه لا جامد گزینه خوبی برای در نظر گرفتن است. این یک نوع سابق چوب است که به نظر می رسد.چیزی که ممکن است در اتاق زیر شیروانی یا سایر قسمت های خانه خود پیدا کنید. تخته سه لا جامد با چندین ورق چوب چسبانده شده به هم ساخته می شود تا بدنه ای محکم و قدرتمند ایجاد شود. این ماده در کابینت غرور با رطوبت بسیار بهتر از بسیاری از انواع دیگر چوب عمل می کند. برای تعیین قیمت یک کابینت روشویی ارزان باید مواد را بررسی کنیم-که این نوع مواد در این دسته نیستند.

 

Image for post
Image for post

 

به طور کلی هزینه ساخت روشویی کابینتی به طرحی که می خواهید استفاده کنید، اندازه و نوع متریال انتخابی بستگی دارد.

بسیاری از کابینت ها با ترکیبی از کشوهای کشویی و درهای سبک سنتی ساخته شده اند که می توانید باز کنید. بعضی اوقات با قفسه هایی در قسمت های میانی ساخته می شوند. دیگران ممکن است به شما اجازه دهند قفسه ها را مطابق با ترجیح خود بالا و پایین ببرید. با دقت بررسی کنید تا ببینید از کابینت ها و کشوهای خود چه چیزی پیدا خواهید کرد تا بتوانید یک دستشویی عالی داشته باشید که ظاهری زیبا به حمام شما بدهد. اگر بودجه شما کم است و شما می خواهید برای خرید یک کابینه غرور ارزان, شما باید به حساب که شما نمی توانید یک کابینه بزرگ از نظر طراحی در بودجه کم.

 اما نکته دیگر که در این زمینه می توان گفت انتخاب یا خرید انواع کابینت های شرکتی است می توان گفت که قیمت روشویی کابینتی نسبت به انواع سفارشی بسیار ارزان تر و به صرفه تر است انواع مختلفی از این نوع کابینت ها وجود دارد که به شما حق انتخاب در ابعاد، نوع متریال، تعداد کشوها، طرح و غیره را می دهد. انتخاب هر کدام از موارد گفته شده به سلیقه و نیاز شما وابسته است.