گفتگو با میلیونرها تجربیات شگفت انگیز از میلیونرها

Image for post
Image for post


 

 

مجموعه گفتگو با میلیونرها بر مبنای گفتگوهای برنامه رادیویی «مایک لیتمن» تنظیم‌شده است. موضوع اصلی گفتگو با میلیونرها روش‌های رسیدن به موفقیت و ثروت هست. مجری این برنامه با «۲۰ نفر» از مدیران، کارآفرینان، نویسندگان و سخنرانان مشهور و ثروتمند سؤالاتی درباره روش‌های رسیدن به موفقیت پرسیده و بخش عمده‌ای از سؤالات لیتمن درباره روش‌های دست‌یابی به ثروت بود که در مجموعه حاضر ترجمه و دوبله‌شده است.

کتاب «گفتگو با میلیونرها» که با هزینه شخصی مایک لیتمن منتشر شد و ۹۰ روز بعد از انتشار در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون قرار گرفت.

مایک لیتمن که لقب ناپلئون هیل قرن ۲۱ را دریافت کرده است کارآفرین، مربیِ موفقیت، سخنران و نویسنده یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون با بیش از ۱۲۰ هزار نسخه است.

**میلیونرهای خودساخته در این مجموعه صوتی ارزشمند همه تجربیات کاربردی و شگفت انگیزشان را با شما در میان میگذارند**

 

Image for post
Image for post

 

چرا باید این مجموعه منحصربه‌فرد (گفتگو با میلیونرها) را گوش دهید:

این مجموعه شامل تجربیات و نحوه رسیدن به ثروت از زبان ۲۰ میلیونر مطرح جهان بوده که مسیر ثروتمند شدن را برای شما شفاف کرده و رسیدن به موفقیت‌های مالی را برای شما ساده و سریع می‌کند.

در همه مصاحبه‌های گفتگو با میلیونرها، مایک لیتمن با سؤالاتی در حوزه چگونگی رسیدن به ثروت، برنامه رادیویی را پیش می‌برد و راهکارهای عملی از زبان هرکدام از میلیونرها پیشنهاد می‌شود.

هدف واقعی این مجموعه استفاده از تجربیات و روش‌های رسیدن به ثروت از زبان کسانی است که این راه را بارها و بارها رفته‌اند. پس استفاده از این مجموعه به هر شخصی که می‌خواهد مسیر ثروتمند شدن را سریع‌تر و کوتاه‌تر رود توصیه می‌شود.

Image for post
Image for post

برخی از چهره‌های مورد مصاحبه گفتگو با میلیونرها

آنتونی رابینز: موفقیت از خود ردپا به‌جا می‌گذارد، پیدا کنید و ثروتمند شوید.

آنتونی رابینز نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. آنتونی رابینز در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰ در شمال هالیوود در کالیفرنیا به دنیا آمد. شهرت عمده تونی رابینز در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت است، کتاب‌هایی چون قدرت نامحدود در سال ۱۹۸۷ و به‌سوی کامیابی در سال ۱۹۹۴.

آنتونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. هرچند که خود اصرار دارد به‌جای سخنران انگیزشی، مربی نامیده شود. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رؤیاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک‌میلیون دلار افزایش دهد.

وی همچنین مورد مشاوره بسیاری از چهره‌های معروف جهانی بوده و در موردبازسازی شهر شفیلد که چهارمین شهر بزرگ انگلستان است، به‌عنوان مشاور بوده است. او درصدد است تا با کمک به افراد، جهان را به‌جای بهتری برای زیستن تبدیل نماید.

او می‌خواهد به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست‌گیرند، روابط خود را با دیگران بهبود بخشند، به دنبال هدف‌های ارزشمند زندگی خود بروند، بر ناکامی‌های عاطفی یا مالی غلبه کنند و به سهم خود، به جامعه و کشور خدمت نمایند.

سال‌هاست که او بدون خودخواهی، نیرو و منابع خود را در اختیار نیازمندان قرار داده است. وی در سال ۱۹۹۱ بنیادی غیرانتفاعی را به وجود آورد که هدف آن، کمک به کودکان عقب‌مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است. رابینز از روش‌های گوناگونی برای بالا بردن سطح زندگی خود و دیگران استفاده می‌نماید. او بر این اعتقاد است که فرایند تفکر و ارزیابی، چیزی جز پرسش و پاسخ درونی نیست.

Image for post
Image for post

رابرت آلن: رازهای خلق جریان‌ها متعدد درآمد

رابرت آلن مدرک MBA خود را در سال ۱۹۷۴ اخذ کرده و پس از شروع به سرمایه‌گذاری‌های کوچک در املاک و مستغلات کرد و به‌تدریج ثروتش را به چند صد میلیون دلار رساند. رابرت آلن به مدت ۲۰ سال است که سمینارهای متعدی درزمینهٔ سرمایه‌گذاری و موفقیت مالی برگزار می‌کند.

مارک ویکتور هانسن: رازهای ثروت بی‌پایان

مارک ویکتور هانسن از موفق‌ترین و معتبرترین سخنرانان، مشاوران و نویسندگان درزمینهٔ موفقیت و بازاریابی است. هانسن جزو 10 سخنران انگیزشی برتر دنیاست. هانسن دکترای مدیریت اجرایی دارد و از افتخارات ایشان دریافت جایزه هوراشیوآلگر است. مارک ویکتور هانسن علاوه بر کتاب‌ها و سمینارهای متعدد، تعلیماتش در برنامه‌های تلویزیونی مثل اپرا، تودی شو و شبکه سی ان ان و همچنین در نشریات تایم، یواس ای تودی، نیویورک‌تایمز ارائه می‌کند.

جان برلی: چگونه سرمایه‌گذاری کنیم و ثروتمند شویم

جان برلی نیز یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین آموزگاران و نویسندگان درزمینهٔ کسب ثروت از طریق سرمایه‌گذاری در املاک است. از معروف‌ترین کتاب‌های او می‌توان به «رازهای پول که ثروتمندان می‌دانند» و «تغییرات قدرتمند» اشاره کرد.

Image for post
Image for post

 

جک کنفیلد: اعتمادبه‌نفس بی‌پایان و ثروتی که همراهش می‌آید را ایجاد کنید

جک کنفیلد یکی از سرشناس‌ترین نویسندگان و سخنرانان آمریکایی در زمینه‌های موفقیت است. او یکی از اساتید برجسته در فیلم راز است. کنفیلد در سال 2004 شورای رهبری تحول بخش را تأسیس کرد که بسیاری از بزرگان علم موفقیت جهان ازجمله جان آساراف، مایکل بکویث، جان گری، استیون کاوی، دبی فورد، جیمز آرتور ری و پال شیلی اعضای آن هستند. شرکت‌هایی بزرگ بین‌المللی دنیا نیز برای آموزش‌هایشان با ایشان همکاری می‌کنند.

والی ایموس: شور و اشتیاقتان را تبدیل به سود کنید و ثروتمند شوید

والی ایموس متولد 1936 در آمریکا است. او از کودکی به آشپزی علاقه داشت و دستور پخت کلوچه‌ای را که از خاله‌اش یاد گرفته بود بهبود داد و امپراتوری تجارت خود را با فروش کلوچه در سراسر آمریکا ایجاد کرد.

جیم ران: اصول موفقیت که هرگز ناکام نمی‌مانند، یاد بگیرید و ثروتمند شوید

جیم ران پیشرو و پیش‌کسوت تمام سخنرانان انگیزشی جهان است، ایشان به‌طور مستقیم به سخنرانانی ازجمله آنتونی رابینز، جک کنفیلد، مارک ویکتورهانسن، برایان تریسی آموزش داده است. جیم ران در سن 25 سالگی که به‌زحمت خرج خانواده‌اش را درمی‌آورد با یک کارآفرین ثروتمند آشنا شد و نزد او مشغول به فعالیت شد و تحت تأثیر او شروع به فعالیت کرد و تا 31 سالگی یک میلیونر شد.

مارک جوینر: خودت امتحانش کن و ببین جواب می‌دهد یا نه آنگاه ثروتمند می‌شوی

مارک جوینر نویسنده کتاب‌های پرفروش متعددی است و آثارش به زبان‌های مختلف ترجمه‌شده‌اند. او از پیشگامان تجارت الکترونیک است. یکی از کتاب‌های او پس از 36 ساعت بعد از عرضه به صدر فهرست کتاب‌های پرفروش رسید. یکی از وب‌سایت‌های او طی 6 هفته بعد از راه‌اندازی، تبدیل به سی و هفتمین وب‌سایت پربیننده دنیا شد. جوینر همچنین یک کار نوپای یک‌نفره را طی دو سال تبدیل به یک شرکت بین‌المللی چند میلیون دلاری کرد. از موفقیت‌های دیگر او این است که او سایتی را از صفر راه‌اندازی کرده و بدون هیچ هزینه‌ای برای بازاریابی چنان ترافیکی برای آن ایجاد کرد که درنهایت سایت را به قیمت 4000000 دلار فروخت.

راس ویتنی: یاد بگیرید، تصمیم بگیرید و دست به عمل بزنید تا ثروتمند شوید

راس ویتنی مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت شبکه اطلاعاتی ویتنی و گروه آموزش ویتنی و مؤسس بنیاد ویتنی است. ویتنی در نوجوانی دبیرستان را نیمه‌تمام رها کرد و به ماشین دزدی رو آورد. بعد از دستگیری و یک سال و نیم تحمل زندان، سربه‌راه شد و کاری در یک کشتارگاه پیدا کرد که درازای آن حقوق ناچیز ساعتی 5 دلار را دریافت می‌کرد. در سن 21 سالگی با خواندن یک کتاب در مورد سرمایه‌گذاری در املاک و استفاده از آموزه‌های آن توانست در عرض 2 سال به استقلال مالی برسد و در 27 سالگی یکی از جوان‌ترین میلیونرهای خودساخته دنیا شد. ویتنی هم‌اکنون پس از 20 سال آموزش در 225 شهر در کشورهای ایالت متحده، کانادا و انگلستان تدریس می‌کند.

شارن لکتر: چطور دستورالعمل بابای پولدار می‌تواند شمارا به رهایی مالی برساند

شارون لکتر از دانشگاه ایالتی فلوریدا مدرک حسابداری گرفت و کارش را در شرکت‌های حسابداری شروع کرد. شارون لکتر به همراه رابرت کیوساکی کتاب «بابای پول‌دار، بابای بی‌پول» را نوشتند. همنین لکتر و کیوساکی به همین مبنا کتاب‌های دیگری نوشتند که تعداد کتاب‌های مجموعه «بابای پولدار، بابای بی‌پول» را به دوازده جلد رساند. ازجمله آن‌ها می‌توان به «راهنمای بابای پولدار برای سرمایه‌گذاری»،«پیشگویی بابای پولدار»،«در جوانی بازنشسته شو، پولدار بازنشسته شو» اشاره کرد. لکتر عضو هیئت‌امنای چند دانشگاه هم بوده و در هیئت‌رئیسه انجمن‌های متعددی هم عضویت دارد.

سینتیا کریسی: مجموعه‌ای از لحظه‌های توقف‌ناپذیر ایجاد کنیم و ثروتمند شویم

سینتیا کرسی طی مدت کوتاهی پس از روی آوردن به آموزش فنون موفقیت، به یکی از شناخته‌شده‌ترین و پر خواهان‌ترین مربیان، مشاوران، نویسندگان و سخنرانان در این زمینه تبدیل شد. کرسی در سال 1998 کتاب «توقف‌ناپذیر» را چاپ کرد. آنتونی رابینز درباره این کتاب گفته است «توقف‌ناپذیر روی قلبتان تأثیر خواهد گذاشت و شمارا به چالش خواهد کشید تا چیزی بیشتر باشید، بیشتر ببخشید، بیشتر ریسک کنید و درنهایت زنده‌تر باشید» سینتا کرسی موس و مدیر شرکت توقف‌ناپذیر است و در سراسر دنیا به سخنرانی‌های انگیزشی و آموزشی می‌پردازد.

مایکل گربر: سیستم‌ها، کلید ثروت و رهایی

مایکل گربر در سال 1977، سازمان جهانی E-Myth را تأسیس کرد تا با مربی‌گری و آموزش به کارآفرینان، سبک و کارهای کوچک را در سراسر جهان متحول کند

دالف دی روس: یادگرفتن + عمل کردن = ثروتمند شدن

دالف دی روس بیش از سه دهه است که در دنیای املاک و مستغلات فعالیت دارد و به یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران و معلمان در این زمینه تبدیل‌شده است.

جی کانراد لوینسن: هدف، مقصد نیست هدف خود سفر است؛ هدفمند باشید و ثروتمند شوید

جی کانراد لوینسن نویسنده کتاب‌های بسیار پرفروش بازاریابی در جهان است، او تاکنون بیش از 35 جلد کتاب به چاپ رسانده است و برخی کتاب‌های او به 41 زبان ترجمه‌شده است. کتاب‌های او در بسیاری از دوره‌های MBA در دانشگاه‌های سراسر دنیا به‌عنوان کتاب درسی تدریس می‌شود. جی کانراد لوینسن مؤسس و رئیس هیئت‌مدیره شرکت بین‌المللی چریکی است که با شرکت‌های بزرگی مثل ادوبی و اپل همکاری دارد.

جیم مک کن: منتظر نمان که همه‌چیز مهیا شود، دست به عمل بزن تا ثروتمند شوی

جیم مک کن به‌عنوان یک مددکار اجتماعی، عهده‌دار اداره یتیم‌خانه‌ای در شهر راک اوی در ایالت نیویورک بود. مک کن در سال 1976 یک مغازه گل‌فروشی در آستانه ورشکستگی را در محله کویینز خرید و با مدیریت موفقش طی ده سال شعب آن را به چهارده شعبه در نواحی مختلف نیویورک رساند. او توانست خدمات تحویل و ارسال گل را به راه بیندازد و از این راه توانست با استفاده از اینترنت که در اوایل راه بود و در آستانه رشد قرار داشت با دو شرکت پیشگام قرارداد ببندد تا در وب‌سایت‌های آنان به فروش آنلاین گل بپردازد.

بینش و زیرکی مک کن باعث شد او قراردادهایی برای عرضه گل از طریق سایت‌های msn,yahoo و… ببندد تا به‌این‌ترتیب علاوه بر فروش بیشتر، بدون هیچ هزینه‌ای شرکتش را در این سایت‌ها معرفی کند. در حال حاضر گردش مالی شرکت 1-800-flower بیش از 400 میلیون دلار در سال است. موفق‌ترین کتاب مک کن، «دست نگه‌دار و گل سرخ‌ها را بفروش-درس هایی از کسب‌وکار وزندگی» نام دارد.

کلود دایموند: ارزش و اهمیت داشتن «مربی»؛ مربی داشته باشید و ثروتمند شوید

کلود دایموند یک نویسنده و سخنران متفاوت و خلاف عرف است. دایموند مدرک بازرگانی و دکترای حقوق دارد. مبتکر کسب درآمد از طریق فعالیت خلاقانه در املاک و مستغلات است و با استفاده از این روش و درحالی‌که در منزلش کار می‌کرده میلیون‌ها دلار ثروت کسب کرده است.

او که خود با استفاده از آموزش‌های یک مرشد توانسته به موفقیت برسد. اعتقاد زیادی به آموزش توسط مرشد و مربی دارد. دایموند مؤسس و مدیر گروه مشاوره دایموند و شرکت سرمایه‌گذاری املاک CC&R است. دوره‌های آموزشی ایشان در سراسر دنیا تدریس می‌گردد.

کنریک کلیولند: استفاده از روش‌های متقاعدسازی در روابط کاری و شخصی برای ثروتمند شدن

کنریک کلیولند یکی از افراد موفق درزمینهٔ فنون و روش‌های تأثیرگذاری و متقاعدسازی است.

شریل ریچاردسون: زندگی بی‌نظیر، از درد به آرامش، از فقر تا ثروت

شریل ریچاردسون یکی از شناخته‌ترین و پرطرفدارترین نویسندگان و سخنرانان درزمینهٔ موفقیت شخصی است که در بسیاری از آثارش، عوامل معنوی موفقیت را مدنظر قرار می‌دهد.

از بین کتاب‌های او تابه‌حال «برای زندگی‌تان وقت بگذارید»، «بازسازی کامل زندگی» و «لمس تردیدناپذیر رحمت» به فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز راه پیداکرده‌اند. «بازسازی کامل زندگی» جایزه کتاب انگیزشی سال 2000 را هم نصیب ریچادسون کرده است.

جک زوفلت: نیروی غالب، از صفر تا صد، خنگ‌ها هم ثروتمند می‌شوند

جک زوفلت سال‌ها دنباله‌روی مربیان رشد شخصیتی بوده و تعالیم آن‌ها (مثل هدف‌گذاری، جملات تأکیدی، تجسم و …) را به‌طور منظم به کار می‌بست؛ اما از آن‌ها نتیجه‌ای نگرفت و به این اعتقاد رسید که این «تکنیک های موفقیت»، چیزی کم دارند. او بعد از 15 سال تجربه و بررسی تکنیک های ارائه‌شده، موارد کسری آن‌ها را شناسایی کرد و با ارائه آن‌ها، روش‌های خود را برای رسیدن تضمین‌شده به موفقیت ارائه کرد. کتاب «دی ان ای موفقیت» و برنامه صوتی «قدرت اشتیاق» و «نیروی قالب» معروف‌ترین آثار او هستند.

نظرات افراد سرشناس حوزه موفقیت درباره مجموعه آموزشی گفتگو با میلیونرها

 

این مجموعه‌ی آموزشی حتی توجه بسیاری از ثروتمندان جهان را به خود جلب کرده تا جایی که خود آن‌ها با اشتیاق فراوان از این مجموعه تقدیر کرده‌اند و استفاده از آموزش های این پکیج را به همه افرادی که به دنبال تولید ثروت و تجارت هستند به شدت توصیه کرده‌اند.

رابرت آلن می‌گوید: اگر می‌خواهید هر ثانیه یک‌میلیون دلار دربیاورید، مجموعه گفتگو با میلیونرها را تهیه کنید.

برایان تریسی می‌گوید: گفتگو با میلیونرها یک مجموعه کاربردی است که سرعت شمارا در مسیر رسیدن به استقلال مالی افزایش خواهد داد، آن را تهیه کنید، دنبالش کنید و ببینید که چگونه زندگی‌تان متحول می‌شود

مایک برشیا می‌گوید: نقش بر زمین شدم. این کارآفرینان اصول کامیابی را می‌فهمند و استادان تبدیل این دانش هستند به‌گونه‌ای که هرکسی بتواند آن را تکثیر کند. توانایی این مجموعه برای بیرون کشیدن گوهرهای این بزرگواران فوق‌العاده است. این مجموعه را تهیه کنید و بارها و بارها آن را گوش کنید. من یقین دارم این مجموعه میلیون‌ها دلار برای کسانی که آن رادارند، ارزش خواهد آفرید

جروم چپمن می‌گوید: شبی با میلیونرها فوق‌العاده است. من هیچ شکی ندارم که با استفاده از این مجموعه افراد بسیار بیشتری میلیونر می‌شوند، بیشتر مردم می‌خواهند میلیونر شوند، اما تابه‌حال کسی به آن‌ها نشان نداده بود که این افراد میلیونر چطور به اینجا رسیده‌اند اما شما در این مجموعه به همه آن اطلاعات دست پیدا خواهید کرد.

مایک لیتمن مجری برنامه رادیویی گفتگو با میلیونرها

 

چهار قدم لازم برای به کار انداختن قدرتمندترین راز ایجاد ثروت سریع که هرگز بیان‌نشده، این‌هاست:

۱- روابط جدیدی ایجاد کنید.

باید با افراد جدید آشنا بشوید. پیش‌قدم بشوید. تا وقتی آشنایی ایجاد نشود، هیچ‌چیز نمی‌تواند اتفاق بیفتد. پیش‌قدم شوید.

۲- در رابطه‌ها، فراتر از حد انتظار ظاهر شوید

می‌توانید این جمله را بگویید که «اگر هر کمکی از دست من برمی‌آید، لطفاً بگو!».

وقتی کمکی درخواست می‌شود، آن را به‌طور کامل انجام بدهید. این کار باعث می‌شود با نثار قلبتان به دیگران، آن‌ها هم قلبشان را نثارتان کنند.

انجامِ کاری بیشتر، خصیصۀ کلیدی فراتر از حد انتظار ظاهر شدن است.

۳- از قدرت درخواست کردن برای ایجاد فرصت‌های بازدهی در زندگی‌تان استفاده کنید

همان مثل قدیمی است: طلب کنید و آنگاه به شما عطا خواهد شد.

۴- بلافاصله دست به عمل بزنید و به قدرت این اصل دست پیدا کنید

عالم کاملاً گشوده است. همین حالا دست به عمل بزنید. دست به عمل بزنید. این قدرتمندترین اصلی است که من برای رسیدن به رفاهی که می‌خواهید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلد هستم. حتی بعد از مصاحبه با تعداد خیلی زیادی از میلیونرها، بازهم اصلی قوی‌تر از این به چشمم نخورده است.

گفتگو با میلیونرها – مجموعه آموزشی شبی با میلیونرها

 

در این مجموعه هر یک از این جلسات، یک کلاس درس خلق درآمد و ثروت آفرینی است و این اساتید هرکدام، دانش و اطلاعاتشان از صفرتا صد در این کلاس‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند. این مجموعه، از زبان خود اساتید و کارآفرینان مبدل دانش به ثروت، گنج را بیرون کشیده و در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و دانش و راه‌های رسیدن به ثروت و کسب درآمد را به همه افرادی که به دنبال ایجاد کسب‌وکار، ثروت و رهایی و استقلال مالی هستند، آموزش می‌دهد.

موضوعاتی که دربسته آموزشی شبی با میلیونر‌ها آموزش داده می‌شود:

 

استقلال مالی:

 1. سواد مالی چیست؟
 2. انواع راهکارهای رسیدن به استقلال مالی
 3. چگونه صاحب کسب‌وکار باشیم نه صاحب یک شغل
 4. رازهای خلق ثروت

موفقیت مالی:

 1. سرنخ‌های موفقیت مالی
 2. چهاروجهی موفقیت
 3. زبان موفقیت
 4. چگونه زبان بدن خود را تغییر بدهیم؟
 5. چگونه با بلندپروازی، موفقیت مالی خود را تضمین کنیم؟

راه‌اندازی کسب‌وکار:

 1. چگونه شغل موردعلاقه خود را پیدا کنیم؟
 2. چگونه مشتریان مخصوص خود را پیدا کنیم؟
 3. چگونه با شبکه ارتباطات خود کسب‌وکار خود را گسترش دهیم؟
 4. معرفی مؤثرترین روش‌های تبلیغات

سرمایه‌گذاری:

 1. چگونه از اهرم‌ها برای سرمایه‌گذاری و تولید ثروت استفاده کنیم؟
 2. چگونه سرمایه‌گذاری سودآور را تشخیص دهیم؟
 3. هفت سطح و هفت دسته سرمایه‌گذاری
 4. سرمایه‌گذاری در املاک و کسب ثروت
 5. چگونه از قدرت بهره مرکب استفاده کنیم؟
 6. درآمد منفعل و فعال چیست؟

بازاریابی:

 1. استراتژی‌های بازاریابی
 2. متقاعدسازی در روابط کاری
 3. آموزش بهترین فن‌های مذاکره و چانه‌زنی
 4. انواع بازاریابی تلفنی و فروش
 5. انواع بازاریابی اینترنتی و تبلیغات گسترده در دنیای اینترنت
 6. انواع بازاریابی ایمیلی
 7. انواع بازاریابی ویروسی

کارآفرینی:

 1. پنج مهارت کارآفرینی
 2. افسانه کارآفرینی و مدیریت آن
 3. شبکه‌سازی و توسعه راه جذب کسب‌وکار
 4. ابداع، اصلاح و هماهنگ‌سازی
 5. پریز برق در کارآفرینی
 6. آرمان‌گرای عمل‌گرا
 7. الگوی امتیاز کسب‌وکار
 8. آموزش سیستم آماده‌به‌کار
 9. ایجاد سیستم هوشمند جهت سلطه امور روزمره