کتاب جامع انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی و زمینه های شغلی

 

Image for post
Image for post

 

 

توضیحات محصول

 

دانلود کتاب جامع انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی و زمینه های شغلی

 

نمایش فهرست مطالب

 • کتاب راهنمای انتخاب رشته تحصیلی
  • کتابی جامع و کامل در مورد معرفی مشاغل و انتخاب رشته تحصیلی در مقطع دبیرستان و انتخاب رشته دانشگاهی
   • در کتاب راهنمای انتخاب رشته سعی شده اهمیت انتخاب شغل و ارتباط آن با پیشرفت کشور نیز مد نظر قرار بگیرد. و رشته های دانشگاه و زمینه های شغلی وابسته به آن برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور معرفی شود تا این عزیزان بتوانند با شناخت و آگاهی بهتر رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و دانشجویان ایرانی تضمینی برای توسعه و رشد آینده کشور باشند.

کتاب راهنمای انتخاب رشته تحصیلی

کتابی جامع و کامل در مورد معرفی مشاغل و انتخاب رشته تحصیلی در مقطع دبیرستان و انتخاب رشته دانشگاهی

با توجه به اهمیت شغل و ارتباط آن با پیشرفت یک کشور در این کتاب سعی شده رشته های دانشگاه و زمینه های شغلی وابسته به آن برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور معرفی شود تا این عزیزان بتوانند با شناخت و آگاهی بهتر رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

انسان در مسیر زندگی با فراز و نشیب های فراوانی روبرو می شود که برخی از آنها سرنوشت ساز هستند.

از جمله آنها می توان به انتخاب رشته تحصیلی و در نهایت انتخاب شغل اشاره کرد.

انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و نمی توان این دو را جدا از یکدیگر دانست.

انتخاب رشته تحصیلی به شکلی مقدمه انتخاب شغل است به طوری که رشته تحصیلی مدرسه و دانشگاه راه ورود به مشاغل وابسته به آن رشته است.

با توجه به اینکه دانشجوی بی علاقه به رشته تحصیلی خود، مهارت و توانایی لازم برای شغل متناسب با رشته تحصیلی خود را به دست نخواهد آورد و در آینده نیز شغل مورد نظر خود را با علاقه و رضایت انجام نخواهد داد، در نتیجه سرمایه یک کشور که سرمایه نیروی انسانی ست، بدون هیچ بهره وری از بین می رود. پس بهتر است علاقه به رشته تحصیلی و عشق به شغل وجود داشته باشد تا از سلامت روان فردی و اجتماعی بهره مند شد.

در کتاب راهنمای انتخاب رشته سعی شده اهمیت انتخاب شغل و ارتباط آن با پیشرفت کشور نیز مد نظر قرار بگیرد. و رشته های دانشگاه و زمینه های شغلی وابسته به آن برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور معرفی شود تا این عزیزان بتوانند با شناخت و آگاهی بهتر رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند و دانشجویان ایرانی تضمینی برای توسعه و رشد آینده کشور باشند.

این کتاب علاوه بر اینکه برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور مفید می باشد،برای خانواده این افراد نیز مفید بوده،تا بتوانند با ارائه اطلاعاتی کاملتر فرزندان یا دوستان خود را راهنمایی نمایند ، همچنین اطلاعات این کتاب برای تمام افراد کنجکاوی که علاقمند به بالا بردن سطح معلومات خود هستند مفید می باشد.

 • آشنایی با بیش از ۲۰۰رشته مختلف در ۵ گروه مختلف
 • آشنایی با توانایی‌های‌ لازم‌ هر رشته
 • آشنایی با موقعیت‌ شغلی‌ در ایران
 • آشنایی با درس‌های‌ هر‌ رشته‌ در طول‌ تحصیل‌
 • قابل استفاده برای دانش آموزان، داوطلبان کنکور،خانواده ها،افراد کنجکاو و .