معرفی کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند اثر برایان تریسی

کتابهایی که تو را به موفقیت و ثروت می رساند.
 

کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند اثر برایان تریسی نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کنید و قدرت‌های باورنکردنی خود را آزاد کنید. با مطالعهٔ این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز خود را برای رسیدن به هر هدفی که برای خود تعیین کرده‌اید به سوی زندگی خود جذب کنید.

اگر آماده‌اید تا خود را به سطح عالی عظمت برسانید و به نتایج شگفت‌انگیزی دست یابید، نقشهٔ راهنمای درست و مناسب در دست شماست، DNA (دی. ان. اِی) آیندهٔ شما در مقابل‌تان قرار دارد. تنها وسیله‌ای که برای خلق آینده‌ای شگفت‌انگیز برای خود به آن نیاز دارید، مطالعهٔ این کتاب و تصمیم‌گیری دربارهٔ چگونگی به‌کارگیری آن در زندگی خود، برنامه‌ریزی و سپس حرکت و ادامهٔ زندگی خوش‌بینانه و اجرای دستورات این کتاب است.

وقتی با به کارگیری مفاهیم و نظرات جدید در زمینهٔ کاری به نتایج جدید و بهتری دست می‌یابید شگفت‌زده می‌شوید. این موارد، همان مفاهیمی هستند که همهٔ میلیونرهای خودساخته و افراد برندهٔ عصر ما و رهبران موفق در هر زمینه آن‌ها را به کار بسته‌اند.

در کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند (Change your thiking change your life)، روند مرحله به مرحلهٔ موفقیت عظیمی را می‌آموزید که در نهایت بسیار آسان و بی‌زحمت آن را به کار می‌بندید. این استراتژی موفقیت آن چنان منطقی و جذاب و آن قدر کامل و جامع و سودمند است که همچون راه میان‌بری در عملکرد شخصی شما مؤثر است. اگر می‌خواهید دربارهٔ موضوعی بیندیشید، بزرگ بیندیشید تا نتایج عظیمی به دست آورید.

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از بهترین متفکران و نویسندگان در زمینهٔ پیشرفت درونی و موفقیت شخصی در جهان است. 82 میلیون جلد از کتاب‌های او به مردم کمک کرد تا بیشترین استفاده را از خود و استعدادهایشان ببرند به فروش رسیده است. او در دنیای سخنرانی و نوشتن همچون نوری درخشان است. او اندیشه‌ای باورنکردنی را برای خود و هزاران انسان دیگر عملی کرده و به نتایج شگفت‌انگیزی دست یافته است. اندیشهٔ برایان در این کتاب الهام‌بخش شما خواهد بود تا همان کار یا بیش‌تر از آن را انجام دهید.

در بخشی از کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند می‌خوانیم:

مثلی هست که می‌گوید: دو نفر که عاشق هم باشند ازدواج می‌کنند. یا هر دو باید بهترین انگیزه‌ها و بالاترین آرزوها را برای آیندهٔ خود داشته باشند یا این‌که در وهلهٔ اول هرگز ازدواج نکنند. متأسفانه، مردم و موقعیت‌ها به مرور زمان تغییر می‌کنند. زوج‌ها ناگهان متوجه می‌شوند که دیگر زیاد با هم شاد نیستند و تصمیم می‌گیرند که جدا شوند. اما بعدها تازه مشکلات واقعی شروع می‌شوند.

به جای این‌که مانند بزرگسالان به این توافق برسیم که آن‌ها به نقطه‌ای رسیده‌اند که دیگر با یکدیگر سازش نمی‌کنند و دیگر نمی‌توانند با هم زندگی کنند، باید تقصیرها را تقسیم کنیم. باید کسانی گناهکار باشند. طرف گناهکار باید تنبیه شود و حالا وکلا و قضات وارد عمل می‌شوند. کارآگاهان و حسابداران استخدام می‌شوند تا تقصیر را به گردن یکی از این دو نفر بیندازند. موقعیت بدتر و بدتر می‌شود تا این‌که سرانجام به خشم، تلخی، کیفر خواست (اتهام) و حتی تنفر خاتمه می‌یابد.

هنگامی که ازدواجی یا رابطه‌ای حل نشدنی است بهترین راه‌حل این است که حقیقت را به مثابهٔ واقعیتی تأسف‌آور بپذیریم، شروط منطقی برای هر طرف قرار دهیم و سپس هر فرد با زندگی‌اش سازش کند. بسیاری از زوج‌ها امروزه این کار را به وسیلهٔ میانجی‌گری انجام می‌دهند و راه‌حل تلخ و سنتی طلاق را انتخاب نمی‌کنند و نتایج برای هر دو طرف بهتر می‌شود.

حقیقت روان‌شناسانه این است که بیشتر مردم احساس می‌کنند همهٔ کارهای آن‌ها درست است. اما همین که شخص، دیگری را متهم می‌کند یا حتی بدتر، از دیگری می‌خواهد که به مقصر بودن خود اقرار کند، مبارزات احساسی و قانونی آغاز می‌شوند. تأسف‌بارترین و ناراحت‌کننده‌ترین قسمت این مبارزات قانونی این‌جاست که اغلب به همان جایی خاتمه می‌یابند که شروع شده بود و هیچ نتیجهٔ دیگری به دست نمی‌آید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: ذهنیت خود را تغییر دهید
فصل دوم: زندگى خود را تغییر دهید
فصل سوم: رویاهاى بزرگ در سر بپرورانید
فصل چهارم: تصمیم بگیرید ثروتمند شوید
فصل پنجم: مسؤولیت زندگى خود را به عهده بگیرید
فصل ششم: قول بدهید که عالى باشید
فصل هفتم: مردم را در اولویت قرار دهید
فصل هشتم: همچون یک نابغه بیندیشید
فصل نهم: قدرت هاى ذهنى خود را آزاد کنید
فصل دهم: تفکر خود را قوى سازید
فصل یازدهم: خالق آینده‌ى خود باشید
فصل دوازدهم: با عظمت و شکوه زندگى کنید

خرید آنلاین کتاب صوتی افکارتان را تغییر دهید تا زندگی تان تغییرکند با 80% تخفیف و گارانتی