معجزه گاز گرفتن و رسیدن به ثروت

Image for post
Image for post

 

پدر آنها ، هاوارد ،در مصاحبه ای گفته بود : این ویدئو بخشی از فیلمی بوده که برای ثبت لحظات بزرگ شدن فرزندانش میگرفته ، حتی دفعه اولی هم که فیلم رو دیده این صحنه توجه اش را جلب نکرده ، اما چند هفته بعد که ویدئو رو تبدیل به فایل قابل اجرا در کامپیوتر کرده ، بعد از تماشای آن ، متوجه خنده دار بودن این بخش شده .

هاوارد و خانواده اش در انگلستان زندگی میکنند ، و پدر بزرگ هری و چارلی ساکن آمریکا است. هاوارد میخواسته ویدئو را برای پدر بزرگ بچه ها ایمیل کند ولی چون حجم ویدئو زیاد بوده نمی‌توانسته آن را در ایمیل قرار دهد ، پس فیلم رو در یوتیوب آپلود میکند تا پدر بزرگ بچه ها آن را ببیند ، حتی فیلم بعد از آپلود شدن بصورت خصوصی بوده و کسی نمیتوانسته آن را ببیند ، هنگامی که هاوارد میخواسته ویدئو را حذف کند ، به اشتباه بجای حذف ، اجازه ی پخش فیلم روی حالت عمومی قرار میدهد ، بعد هم کلی نظرات محبت آمیز از طرف مردم برای ویدئو ارسال میشد و  …  ادامه ماجرا .

هم اکنون کانال یوتیوب آنها ۳۷۰ هزار عضو دارد و ویدئو های زیادی در آن قرار دارد که برخی از آنها آمار بازدید چند میلیونی دارند. لینک کانال یوتیوب

مصاحبه تلویزیونی

۹ ماه بعد اولین مصاحبه تلویزیونی این خانواده

۹ ماه بعد از وایرال شدن ویدئو ، چارلی ، هری و پدر و مادرشون ، در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا میکنند تا در مورد ویدئو و حواشی آن صحبت کنند. در این برنامه تعدادی از دابسمش هایی را که در سال ۲۰۰۷ طرفداران مردم از روی این ویدئو درست کرده بودند را نشان میدهند. همچنین خبر بدنیا آمدن برادر جدید هری و چارلی یعنی جاسپر هم اعلام میشود که شاید در ویدئوی وایرال بعدی جاسپر انگشت چارلی رو گاز بگیرد. بخشی از مصاحبه این خانواده که ۱۸ میلیون بازدید در یوتیوب داشته است.