فیلم راز چگونه قانون جذب را آموزش داد؟

درباره فیلم راز

فیلم راز نخستین فیلمی بود که ادعا داشت پرده از راز بزرگی برداشته است این فیلم در سال 2006 در کشور استرالیا با عنوان The Secret 2006 تولید شد

بسیاری از افرادی که با قانون جذب آشنایی دارند احساس می کنند فیلم راز را خانم راندا برن ساخته است اما این گونه نیست و مستند راز به کارگردانی درو هربوت از روی کتاب راز خانم راندا برن ساخته شد.
 

Image for post
Image for post

فیلم راز

بسیاری از مردم هنوز مستند راز را بعنوان تنها مرجع برای آموزش و یادگیری قانون جذب دانسته اند و با چندین و چند بار دیدن این مستند احساس می کنند که قانون جذب را کامل یاد گرفته اند . در این مقاله می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا فیلم راز می تواند قانون جذب را آموزش دهد؟

فیلم راز در قالب یک مستند فقط برای توضیح یک فرضیه به اسم قانون جاذبه ساخته شد که این نکته را توضیح می دهد افکار و احساسات ما می تواند حوادث و اتفاقات دنیای ما را رقم بزنند. حتی برای این ادعا نیز افراد بزرگ در تاریخ را مانند انیشتین را مثال می زند که از این قوانین به درستی برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خود استفاده کرده اند.

در این مستند شما اساتیدی را خواهید دید که تجربیات خود را در مورد قانون جذب در اختیارتان قرار می دهند که در ادامه همین مقاله به بررسی افرادی که در این مستند ایفای نقش کرده اند خواهیم پرداخت.

Image for post
Image for post

قانون جذب در فیلم راز

 


اساتید قانون جذب در مستند راز

افرادی که مستند The Secret را دیده اند یا می خواهند این مستند را دانلود کنند دوست دارند بدانند که چه کسانی در این مستند ایفای نقش می کنند ما در این بخش می خواهیم در این مورد توضیح دهیم. این افراد هم اکنون در سراسر دنیا در حال برگزاری سمینار های موفقیت و قانون جذب هستند و از این طریق نیز به ثروت های هنگفتی دست پیدا کرده اند.

  • جو ویتالی
    جو ویتالی یا نام دیگر آن جوزف ویتالی یکی از افرادی است که در این مستند بارها او را خواهی دید . جو ویتالی نویسنده و سخنران موفقیست که در آمریکا او را بعنوان سخنران و استاد معنویات می شناسند .او به واسطه علاقه بسیار زیاد به کتاب خواندن قبل از اینکه مستند راز هم منتشر شود از قانون جاذبه باخبر بود . کارگردان فیلم راز به همین خاطر از وی دعوت کرد که در این مستند ایفای نقش کند
Image for post
Image for post

جو ویتالی یکی از بازیگران فیلم راز

  • پاپ پراکتور

باب پراکتور در سال 1313 در کشور کانادا به دنیا آمد او اکنون 85 سال دارد و ادعا می کند که تشنه یادگیریست و هیچ گاه از مطالعه دست نخواهد کشید. باب پراکتور را نیز بارها در مستند راز خواهی دید او یکی از سرشناس ترین افرادیست که در این فیلم حضور دارد باب پراکتور در سن 26 سالگی بود که با قانون جاذبه اشنا شد زمانی که کتاب بیندیشید و قروتمند شوید ناپلئون هیل را خواند این نکته را فهمید که قوانینی در این کائنات حاکم است که با پیروی از آن می توان به خواسته ها رسید.او نیز همانند جو ویتالی یکی از سخنرانان مشهور موفقیت است که هم اکنون نیز در سراسر جهان طرفداران خاص خودش را دارد

Image for post
Image for post

باب پراکتور در مستند راز

  • استر هیکس

استر هیکس یکی دیگر از سخنرانان و نویسندگان کتاب های انگیزشی و الهام بخش از کشور آمریکاست . همسر او جری هیکس است که تا کنون توانسته اند با همدیگر کتاب های زیادی را به رشته تحریر در آورند. استر هیکس یکی از سرشناس ترین اساتید قانون جذب است که حضور او در مستند راز تنها دلیل افزایش فروش است مستند بود زیرا قبل از آن نیز استر هیکس را بعنوان سخنران انگیزشی می شناختند و زمانی که او را در این فیلم دیدند عاشق این مستند شدند.

Image for post
Image for post

استر هیکس نویسنده کتاب بخواهید تا به شما داده شود در فیلم راز

 

این افراد سرشناس ترین کسانی بودند که در مستند راز حضور داشتند شاید بتوان ادعا کرد که دلیل فروش و محبوبیت این مستند حضور این افراد بوده است .هرکدام از این اساتید با توانایی ها و دانسته های خود در مستند راز به بهترین شکل ممکن ایفای نقش کردند و هر روز به طرفداران این اساتید و فیلم راز افزوده می شود.

قانون جذب چیست؟ فیلم راز چگونه قانون جذب را توضیح میدهد؟

افرادی که این فیلم را دیده باشند تا حدودی با قانون جذب آشنایی دارند و افرادی که می خواهند این مستند را تماشا کنند تمایل دارند بدانند که قانون جذب چیست و چگونه عمل می کند . در مستند راز به این نکته کاملا پرداخته شده است و ما تمایل داریم در این بخش برای آنهایی که این فیلم را ندیده اند اندکی از قانون جذب بگوییم.

فیلم راز می گوید قانون جذب قانونیست که هرکس باید خواسته یا ناخواسته از آن تبلعیت می کند و چه از این قانون خبر داشته باشد چه بی خبر باشد این قانون کار می کند. هسته اصلی قانون جذب تمرکز روی افکار مثبت یا منفی می باشد و بعد از آن احساس نفش مهمی در ایجاد خواسته ها و اتفاقات دنیای بیرون را ایفا می کند.زمانی که ما به یک قضیه فکر می کنیم در حال ارسال فرکانس به جهان هستی هستیم و مشابه این افکار اتفاقاتی است که هم تراز با فکری بوده که ما از پیش فرکانس آن را فرستادیم.

Image for post
Image for post

فیلم راز و قانون جذب

چگونه فایل صوتی راز را دریافت کنم؟

ما خواسته یا ناخواسته از قانون جذب استفاده می کنیم چه بهتر که با آشنایی با این قوانین ، به درستی از آن استفاده کنیم. بسیاری از افراد مستند راز را ندیده اند یا چندین و چند بار این فیلم بسیار تاثیرگذار را دیده اند و می خواهند دوباره فایل صوتی آن را گوش کنند . برای دانلود  صد در صد رایگان فایل صوتی مستند راز  می توانید به فروشگاه کتاب سروش  مراجعه کنید.