عشق عجیب و ترسناک مار پیتون به یک دختر جوان!

 

 

مار پینتونی که جثه بسیار بزرگی دارد به نحوه باورنکردنی عاشق یک دختر شده است، این مار بیرحم عشق عجیبی به این دختر جوان دارد!

دوستی عجیب مار پیتون با دختر نوجوان

دوستی بین حیوان و انسان از گذشته تا امروز، بوده و هست که گاهی این دوستی فراتر از یک امر عادی پیش رفته و تعجب آور یا بهتر است بگوییم ترسناک میشود، مثل موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

 

ویدئوی خوابیدن یک مار بزرگ و غول پیکر روی پای یک دختر جوان اهل اندوزی، پس از انتشار به سرعت وایرال شد و بیش از 37 میلیون بازدید و صد ها هزار لایک و کامنت دریافت کرد.

این ویدئوی ویروسی، صحنه ای از یک دختر نوجوان شرق آسیایی بود که روی پله نشسته و یک مار بسیار بزرگ و غول پیکر سرش را روی پای او گذاشته بود و به آرامی خوابیده بود. تصاویر و ویدئوهای منتشر شده به گونه ای بود که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کرد چرا که دیدن یک مار به این بزرگی، به تنهایی ترسناک است چه برسد به اینکه او را اینگونه دوست و عاشق یک انسان ببینیم.

صمیمیت این دو در حدی است که اهالی معتقدند این مار مثل داستان های قدیمی مردم بومی این منطقه، عاشق این دختر شده و از او جدا نمی شود. رفتار آرام و غیرعادی این مار ترسناک در کنار این دختر کاملا شوکه کننده و دور از باور است.

این ویدئو نه تنها کاربران شبکه های اجتماعی را شوکه کرد بلکه در سراسر جهان و اکثر شبکه های اجتماعی هم دست بدست شد و بسیاری چندین بار این ویدئو را تماشا کردند و هر بار هیجان زده شدند.

Image for post
Image for post

جالب است که در این ویدئوی کوتاه شاهد خواهید بود که این مار غول پیکر بدن خود را به راحتی روی پای دختری که مشغول کار با گوشی موبایلش است، حرکت می دهد و روی بدنش می خزد بی آنکه این دختر دچار ترسی شود.

همه کاربران با کامنت های تعجب برانگیز، احساس خود را از دیدن این صحنه هیجان انگیز ابراز کردند و بعضی گفته بودند که این دختر به جای مار می تواند ببر یا شیر هم به عنوان حیوان خانگی نگه دارد چرا که بقدری آرامش دارد که در این وضعیت، خیلی عادی و راحت در حال چک کردن گوشی موبایلش است، انگار نه انگار که چنین موجود خطرناکی روی پاهای او خوابیده و بدن به این بزرگی اش را در اطراف او قرار داده است.