دانلود کتاب قاصدکی در هوای تو

فروشگاه فایل فروشگاه کتاب سروش

دانلود کتاب قاصدکی در هوای تو

 

 

دانلود کتاب قاصدکی در هوای تو

Image for post
Image for post

 

 

توضیحات محصول

 

نمایش فهرست مطالب

 • سارا پورجوادی نویسنده ی مجموعه شعر عاشقانه قاصدکی در هوای تو ،شاعر معاصر و جوانی ست که در سن پایین شروع به شاعرانگی کرد.
  •  
   • در فاصله ی بین دو گاف “گهواره” و “گور”جریانی ست که نمی شود آنرا برانداخت. بایست همراه شد و حرکت کرد.
   • برخی از عناوین مجموعه شعر قاصدکی در هوای تو :
   • که عشق ، سپید و سیاه ، کودکان من ، کشتی نوح، قاصدک ، چراغ راهنما ، تکرار خوفناک ، آدم در فراق، از تو بر من ، عاشق عزادار ، دلداده ی ساده ، خواب سنگین ، من و تنهایی ، نگهبان و …

سارا پورجوادی نویسنده ی مجموعه شعر عاشقانه قاصدکی در هوای تو ،شاعر معاصر و جوانی ست که در سن پایین شروع به شاعرانگی کرد.

سارا می گوید:

از وقتی سنم دورقمی شد از شعر خوشم آمد. چیزهایی نوشتم و نگه داشتم و گاهی هم از دورانداختنشان ذوق کردم. نوشتن دل مشغولی ها روی کاغذ سفید متوجهم کرد که سفیدی ها از دل سیاهی ها بیرون می آیند و زندگی حرکت از تاریکی به روشنایی است. آنچه اهمیت دارد این است که سمت نگاهمان به روشنایی باشد.

در فاصله ی بین دو گاف “گهواره” و “گور”جریانی ست که نمی شود آنرا برانداخت. بایست همراه شد و حرکت کرد.

چه بسیار زمانهایی که در سایه خواهیم بود و سردمان خواهد شد و اگر تکان نخوریم یخ خواهیم زد.

من از ترس، عشق و تمام احساساتی که درکشان کرده ام، سروده ام و می دانم نوشته هایم کاستی هایی دارد، ولی این همان جریانی است که همراهش شده ام. با عشق به دنیا می آییم و اگر در جریان باشیم با عشق هم این دنیا را بدرود خواهیم گفت. درود بر زندگی و سپاس از هنر و ادبیات که تسکینمان می دهد.

برخی از عناوین مجموعه شعر قاصدکی در هوای تو :

که عشق ، سپید و سیاه ، کودکان من ، کشتی نوح، قاصدک ، چراغ راهنما ، تکرار خوفناک ، آدم در فراق، از تو بر من ، عاشق عزادار ، دلداده ی ساده ، خواب سنگین ، من و تنهایی ، نگهبان و …