دانلود مستند راز صوتی رایگان ( همراه با حقایق )

سلام بر آشنایان با قانون جذب

بیشتر ما حتی برای یک بار که شده مقداری از فیلم راز ( The Secret 2006 ) را مشاهده کرده ایم و به یاد داریم که فیلم راز در ابتدای انتشارش موج زیادی از شکل تفکر جدید و سوالات بسیار را در فکر افراد ایجاد کرد .

بعد از چند سال به مرور منابع دیگری نیز شروع به فعالیت در زمینه ارائه اطلاعات قانون جذب و صحبت از راز کردند و حتی راندا برن که نویسنده اولیه کتاب راز و تهیه کننده فیلم راز بود چندین کتاب دیگر در ادامه راز را منتشر کرد .

 

Image for post
Image for post

فیلم راز

آیا واقعا فیلم راز 30 ساعت بود ؟

همان طور که ذکر کردیم در بسیاری از سایت های ایرانی طول این فیلم را 30 ساعت یا برخی 27 ساعت ذکر کرده اند و متاسفانه این باور را ایجاد کرده اند که نسخه ای از فیلم که زمانی حدود یک ساعت و نیم دارد سانسور شده و ناقص است . در صورتی که این یک دروغ تبلیغاتی فقط برای افزایش فروش محصولات و کسب درامد بیشتر است .

نسخه کامل فیلم راز طولی حدود 90 دقیقا یا یک ساعت و نیم دارد و طول آن در همه منابع یکسان است .

اما این عدد 30 از کجا آمد و چرا عدد دیگری ذکر نشد ؟

زمان ضبط اصلی فیلم راز 27 ساعت بوده است . یعنی تایم کلی فیلم برداری فیلم که بعد از اصلاحات و حذف نکات تکراری و ... در نهایت یک و نیم ساعت باقی مانده است . دقت کنید که این روند برای تمامی فیلم ها هست . یعنی بلاخره قسمت های تکراری یا اشتباه در گفته ها یا ... از فیلم حذف می شوند و در نهایت یک فیلم سینمایی ساخته می شود . پس نمیتوان گفت فیلم 27 ساعت بوده و سانسور شده است !

چه چیزی را به اسم فیلم راز 2 و 3 و 4 و 5 و ... به ما میفروشند ؟

همانطور که گفتیم قبل و بعد از فیلم راز ، فیلم و مستند هایی با موضوع مشابه ارائه شدند . که هر کدام اسم های متفاوتی دارند و کاربرد قانون جذب را در زمینه های متفاوت مانند ثروت ، سلامت و روابط به صورت اختصاصی بررسی میکنند یا فیلم هایی که اتفاقات و داستان ها و حتی مستنداتی واقعی از کارکرد قانون جذب را به شما نشان میدهد .

در نهایت متاسفانه از مشهور بودن نام فیلم راز سو استفاده می شود و چندین فیلم دیگر نیز با اسم راز در یک پکیج با قیمت بالا به فروش میرسد .

شاید در نگاه اول شما ضرر نکرده باشید چون بلاخره مجموعه ای از فیلم ها را به دست آوردید که همگی مفید و مناسب و تقریبا با موضوعی یکسان هستند اما در حقیقت برای این که دروغ تبلیغاتی اولیه حفظ شود بعضی از منابع دست به تغییر نام فیلم یا اصلاحات در متن زیرنویس این فیلم ها کرده اند . در نتیجه محتوایی که شما مشاهده خواهید کرد با اسمی اشتباه و با ترجمه و زیرنویسی اشتباه در اختیار شما قرار گرفته که در نهایت منجر به این می شود که یا شما متوجه مفهوم و ارتباط صحبت ها نخواهید شد و یا مطالبی را به اشتباه یاد میگیرید و استفاده میکنید که یا بی نتیجه و یا حتی با نتیجه معکوس مواجه خواهید بود .

دانلود رایگان مجموعه فیلم های قانون جذب

لیست اصلی فیلم های قانون جذب را اینجا برای شما قرار میدهیم . با کلیک روی هر کدام میتوانید به صفحه دانلود این مجموعه فیلم مستند راز یا بهتر است بگوییم مجموعه فیلم قانون جذب مراجعه کنید . تمام این مستند ها دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی و با کیفیت بالای HD 720 یا HD 1080 می باشند . 

کاملترین نسخه فیلم راز The Secret 2006 کدام است ؟

اگر در سایت ها یا آپارات یک جستجوی ساده انجام دهید نسخه های بی شماری از فیلم راز را مشاهده خواهید کرد . همگی یک فیلم هستند اما با زیرنویس و دوبله متفاوت .

نسخه از فیلم وجود دارد که توسط صدا و سیما دوبله شده و چند سال پیش در شبکه چهار تلوزیون پخش شد . با توجه به این که مقداری از صحبت ها و تصاویر فیلم راز از نظر صدا و سیما مشکل داشته پس حذف شده و این نسخه کامل و بدون اصلاح نیست . ( نسخه های دیگه ای دوبله شده هم هست که در حقیقت همین نسخه هست اما تصور فیلم رو جایگزین کردن تا لوگو شبکه چهار رو نداشته باشه . )

نسخه ای از فیلم وجود دارد که توسط دکتر مختاری زیرنویس فارسی شده است . این ویدیو از نظر کامل بودن و زیرنویس مشکلی ندارد اما زیرنویس با لحن کتابی و سنگین نوشته شده که اجازه مطالعه سریع را از شما میگیرد و همچنین چون زیرنویس دقیقا روی ویدیو چسبیده شده تقریبا فضای زیادی از ویدیو را اشغال کرده است .

امیدوارم این مطلب به اندازه کافی اطلاعات در این زمینه را در اختیار شما قرار دهد .

موفق و پیروز باشید .