فروش تسمه فولاد آلیاژی

فروش تسمه فولاد آلیاژی ، تسمه فولادی ضد زنگ با عرض کم‌تر از ۶۰۰ میلی متر برای محصولات نورد گرم و کم‌تر از ۵۰۰ میلی متر برای محصولات نورد سرد استفاده می‌شود. انواع تسمه فولادی ضد زنگ برای سینک آشپزخانه ، کارد و چنگال، حمام، آسانسور، مواد ساختمانی، کاربرد صنعتی، شلنگ، وسایل سخت‌افزاری و غیره به کار می‌رود.تسمه فولادی ضدزنگ یک محصول نیمه نهایی است که از نورد گرم شمش یا بلیت بدست ‌آمده و برای تبدیل با نورد سرد تولید می‌شود. تسمه فولادی ضد زنگ نورد سرد از نورد گرم تولید می‌شود.

Image for post
Image for post

این تسمه های فولادی هر زمانی استفاده می‌شوند که نمرات بالای کربن استاندارد نتوانند به نتایج درست درخواستی برسند. گرید های مختلف شامل عناصر آلیاژی خاص برای تاکید بر ویژگی‌های اصلی  و مهم در کاربردهای خاص هستند.تسمه فولادی ۴۱۳۰ به صورت آنیل ، دارای یک سطح پولیش نشده است . با استانداردهای AME 6350 و استاندارد SAE مطابق است و دارای یک تحمل استاندارد است.

Image for post
Image for post

درجه فولاد آلیاژی ۴۱۳۰ شامل کروم و مولیبدن برای استحکام و سختی پذیری با مقدار کربن پایین‌تر از فولاد آلیاژی ۴۱۴۰ است . تا جوش پذیری بهتری را فراهم کند. این ماده می‌تواند برای سختی بالاتر مورد استفاده قرار گیرد. تولید این تسمه ها به روش آنیل ، روشی برای گرم کردن و خنک سازی فلز برای اصلاح خواص آن، از جمله افزایش شکل‌پذیری و استحکام آن و یا کاهش استحکام آن پس از آن که شکل گرفته‌است، می‌باشد.

Image for post
Image for post

مشخصات تسمه فولادی آلیاژی

ضخامت: ۰.۷۰ میلی متر – ۸.۰ میلی متر

عرض: ۶ میلیمتر – ۴۵۰ میلیمتر

ماده: فولاد آلیاژی

فقط به عنوان مرجعی مختصر اثرات اصلی مهم ترین عناصر آلی در اینجا بیان شده است .

کروم: مقاومت اکسایش بهتر. وجود بیش از ۱۲٪ کروم به معنای فولاد ضد زنگ است

منگنز: بالاترین سختی

مولیبدن: سختی بالاتر بعد از سخت شدن

وانادیوم: ساختار دقیق تر برای حد پایین تر خستگی

نیکل: توانایی کانال بیشتر و نفوذ سخت تر شدن

Image for post
Image for post

شایع ترین موارد استفاده

زنجیر، بلبرینگ، چنگال، واشر، حلقه ایمنی و بسیاری از موارد دیگر

اطلاعاتی جامع تر درباره ورق تسمه های فولادی

در این بخش قصد داریم دیگر جوانب این مقاطع را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

فروش تسمه فولاد آلیاژی ، خرید

خرید مقاطع فولادی، یکی از موارد مهم در بازار آهن محسوب می شود. تسمه های فولادی و آهنی از ورق های فولادی و آهنی ساخته می شوند . به طوری که بر روی ورق های فولادی و آهنی برش های طولی تسمه ها را تشکیل می دهند . حال موضوعی که حائز اهمیت می باشد، این است که چه نوع ورق هایی باید مورد استفاده قرار گیرند؟

مسئله ی کیفیت در این نوع ورق ها امریست که بسیار مورد اهمیت می باشد . طول عمر این نوع تسمه ها بر اساس کیفیت و نوع ورق های برش خورده می باشد . می بایست این ورق ها دارای کیفیت معقول و بطور کل از ورق هایی استفاده گردد که موارد استاندارد در آنها رعایت شده باشد . همچنین با شیوه های صحیح و باکیفیت تولید شده باشند.

Image for post
Image for post

فروش تسمه فولاد آلیاژی ، جنس و نوع تسمه فولادی

جهت خرید این مقاطع ، جنس متریال از مواردی مهم محسوب می گردد. چرا که کاربرد این مقاطع بر اساس جنس آنها متغیر می شوند. بعنوان مثال تسمه هایی که از جنس ورق استیل تولید می گردد ، تنها در صنایع و ابزار های ظریف بکار می روند . همچنین در ابزار هایی مانند ابزارهای جراحی، تعدادی از لوله ها، کابل های مختلفی مانند برق و یا تلفن و …. از این ورق های تسمه فولادی استفاده می شود. ورق های تسمه فولادی که در ساخت آن از نورد سردبهره می گیرند کاربردشان در مصارفی که نیار استحکام بیشتریست مورد استفاده می باشند . مثلا در صنعت وسایل خانگی، اتومبیل سازی، مجموعه کابل های مخابرات، انواع رادیاتورها، و قسمت هایی از دوچرخه.

Image for post
Image for post

فروش تسمه فولاد آلیاژی ، اطمینان از فابریک بودن ورق های فولادی

حال به بخش مهم تری از این مقوله خواهیم پرداخت. حتما سوال ذهن شما این است که دلیل اطمینان یافتن از فابریک بودن ورق های فولادی چیست ؟ و چه اهمیتی دارد. تسمه های فولادی از ورق های فولادی تولید می شوند. پس مسئله ی فابریک بودن این ورق های فولادی امری است بسیار مهم. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی به یک تسمه فولادی فابریک بر می خورید، با تصویر این تسمه ها به این شکل که تمام سطح تسمه صاف و یک دست بنظر می رسد، که این یک امر بدیهی است .

Image for post
Image for post

چرا که این تسمه ها از ورق های فولادی فابریک برش خورده و یا ساخته شده اند، اما برخی از تسمه ها طوری بنظر می رسد که برخی از سطوح این تسمه ها دارای استحکام مناسبی نیستند و ممکن است از ورق های قراضه ساخته شده باشند. بطور کلی اگر هدف شما از خرید تسمه های فولادی حفاظت و نگهداری از یک سازه باشد، بهتر است در هنگام خرید از فابریک بودن ورق فولادی در این تسمه ها اطمینان یابید، چرا که در صورت خرید تسمه هایی که از ورق های قراضه تولید شده اند، نمی توان در جهت حفاظت از یک سازه، از این تسمه انتظاری داشت.

Image for post
Image for post

شناخت بر روی ضخامت تسمه فولادی

شناخت ضخامت تسمه های فولادی، نیز بعنوان یک امر مهم در خرید محسوب می شود. بدین شکل است که هر یک از ورق های فولادی دارای ضخامت های مختلفی هستند. پس بر این اساس تسمه های فولادی که از این ورق ها تهیه می شوند، دارای ضخامت های متنوعی بوده و دارای کاربرد های مختلفی می باشند.با ذکر یک مثال می توان ورق های ۳۰۰ و ۳۰۴ را اشاره نمود. این ورق ها دارای ضخامت کمتری هستند که می توان جنس آنها را بر این اساس تشخیص داد که دارای جنس استیل می باشند. پس در نتیجه ورق های فولاد که با نورد گرم و سرد ساخته شده اند دارای استحکام بیشتری نسبت به ورق های استیل بوده و دارای کاربرد های متفاوت تری می باشند.

Image for post
Image for post

عوامل تاثیر گذار بر قیمت

طبق معمول، یکی از مهمترین قسمت خرید این مقطع، مبحث قیمت است. این مقطع فولادی نیز مانند سایر مقاطع فولادی از نظر قیمت تحت تاثیر بسیاری از عوامل می باشد. مثل قیمت جهانی سوخت، میزان عرضه و تقاضا و همچنین قیمت روز سنگ آهن. همچنین هزینه هایی که جهت تولید این نوع مقطع صرف می شود، می تواند به عنوان عاملی باشد که بر روی قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

Image for post
Image for post

بطور کل قیمت ورق های آهنی و فولادی که دچار نوساناتی می شود که تحت تاثیر نوسانات بازار بورس و تغییرات سهام ها می باشد که در نهایت بر قیمت تسمه های فولادی تاثیر خواهد گذاشت.

Image for post
Image for post

گروه صنعتی فولاد کاران از سال ۱۳۷۰فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید و تامین مقاطع مختلف فولادی و آهن, از قبیل میلگردهای فولادی و آلیاژی , میلگردهای ساختمانی, انواع مقاطع ترانسمیسیون , ورق‌های آلیاژی , ورق‌های روغنی و سیاه و گالوانیزه‌ی هفت الماس ,آغاز نموده است . تلاش مجموعه فولادکاران در این مدت در جهت رضایتمندی و تامین دقیق سفارشات معطوف بوده است.
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
اینستاگرام : https://www.instagram.com/folad_karan_tehran
فیسبوک: https://www.facebook.com/jamal.fazli.948
لینکدین: https://www.linkedin.com/in/jamal-fazli-65890a1b6
پینترست: https://nl.pinterest.com/fuladk
آپارات: https://www.aparat.com/FuladKaran