بهترین برند کاشی سرامیک ایرانی خارجی

بدون شک امروزه کاشی سرامیک، از مهم‌ترین بخش‌های هر ساختمانی به شمار می‌رود و بسته به فضا و شرایط ساختمان و یک سری فاکتور‌های دیگر، انواع مختلف این محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین جهت خرید کاشی سرامیک امروزه یکی از پر سرچ‌ترین کلمات در موتور‌های جستجو می‌باشد.
یکی از مهم‌ترین سوالاتی که در هنگام خرید از فروشگاه‌هایی مانند سرام پخش و سایر فروشگاه‌ها مطرح می‌شود این است که بهترین برند کاشی سرامیک ایرانی و خارجی کدام است؟ بنا به همین موضوع در ادامه این نوشته قصد داریم به صورت کوتاه با شما عزیزان در رابطه با بهترین برندهای خارجی و ایرانی کاشی سرامیک صحبت کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

Image for post
Image for post

معرفی بهترین برند کاشی سرامیک ایرانی و خارجی

از دیرباز همواره تقابل بین برند‌های ایرانی و خارجی وجود داشته و امروزه هم در تمامی محصولات شاهد آن هستیم و کاشی سرامیک هم از این قاعده مستثنی نیست.
با توجه به اینکه فارغ از بحث قیمت، اغلب مشتریان خرید کاشی سرامیک خارجی را ترجیح می‌دهند اما به هیچ عنوان نباید از کیفیت مطلوب و قیمت مناسب کاشی سرامیک ایرانی نیز چشم پوشی کرد. در چند سال اخیر صنعت کاشی سرامیک در ایران بسیار رشد داشته و ما امروزه شاهد مدل‌های بسیار متنوع‌تری نسبت به گذشته با کیفیت مناسب و هم‌چنین قیمت بسیار کمتر نسبت به نمونه مشابه خارجی هستیم.
البته که در این نوشته تنها قصد ما معرفی بهترین برند کاشی سرامیک ایرانی و خارجی می‌باشد و قصد مقایسه آن‌ها را نداریم. برند‌هایی که در ادامه معرفی خواهند شد هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود می‌باشند و بسته به نیاز و فاکتور‌هایی مانند قیمت، طرح و نقش، ضخامت و غیره می‌بایست که پس از مقایسه، کاشی سرامیک مد نظر خود را انتخاب کنید.

بهترین برند کاشی سرامیک ایرانی

Image for post
Image for post

همانطور که گفته شد، صنعت کاشی سرامیک در ایران پیشرفت چشمگیری داشته و روز به روز هم در حال ادامه دادن به این مسیر صعودی می‌باشد. از بهترین برند‌های کاشی سرامیک ایرانی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

پلازا

نائین

لوتوس

مرجان

پاسارگاد

آسماری

مهسرام

تک سرام

پارس سرام

کاشی البرز

البته که این تنها بخشی از برندهای معتبر داخلی می‌باشد و این لیست بسیار گسترده‌تر است.

بهترین برند کاشی سرامیک خارجی

Image for post
Image for post

بدون شک برند‌های خارجی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به تکنولوژی پیشرفته‌تر در تولید و هزینه‌های مربوط به واردات، قیمت بالاتری هم دارند.
از معروف‌ترین برند‌های کاشی سرامیک خارجی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آلوارز

ریونیز

فاوانیا

فاپکو

کارناوال

اسپیرال

اندیاگرس

کریستال وایت

این موارد نیز تنها بخشی از انواع برند کاشی سرامیک خارجی می‌باشد. هم‌چنین در بین تمام این برندها، برند اندیاگرس جزو محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین برندهای خارجی کاشی سرامیک در ایران است که سایت سرام پخش نمایندگی فروش این برند از کاشی اسپانیایی را بر عهده دارد .

 

کلام آخر

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد، قصد ما در این نوشته تنها معرفی چند برند تولید‌کننده کاشی سرامیک ایرانی و خارجی بود و بجز مواردی مختصر در رابطه مقایسه این دو موضوع گفته نشد چرا که چنین مقایسه‌ای خود نیازمند نوشته‌ای مجزا می‌باشد.
شما عزیزان می‌بایست پیش از اقدام به خرید کاشی سرامیک ایرانی یا خارجی با دقت فاکتور‌های مختلف هر دو را بررسی کرده و پس از انجام مقایسه‌های لازم خرید را انجام دهید.

موفق و پیروز باشید.