خرید عمده شیرآلات

هنگامی که محصولی را به تعداد زیاد خریداری می‌کنید؛ ممکن است به دلیل پایین آمدن نسبی قیمت به بعضی معیار‌ها توجه نکنید؛ این درصورتی است که خرید به صورت عمده نیز مانند خرید تکی دارای اهمیت است. زمانی که سخن از خرید عمده شیرآلات به میان می‌آید شاید بعضی از افراد بپرسند این خرید‌های عمده به کجا می‌رود یا چرا دیگران شیرآلات را به صورت عمده خرید می‌کنند. همچنین پرسیده می‌شود که برای خرید به تعداد زیاد باید چه معیار‌هایی را در نظر داشته باشیم.

Image for post
Image for post

 

پخش عمده شیرآلات

اگر بخواهیم به این سوال جواب بدهیم که به چه دلیل خرید با حجم بالا صورت می‌گیرد؛ باید بدانیم خرید و پخش عمده شیرآلات به دو جهت و توسط دو گروه انجام می‌شود که شامل:

 • فروشندگان

یکی از گروه‌هایی که شیرآلات را به صورت عمده خریداری می‌کنند؛ فروشندگان شیرآلات ساختمانی هستند. فروشندگان پس از خرید این محصولات، آن‌ها را در فروشگاه خود نگه‌داری کرده و مشتریان با توجه به نیاز برای استفاده در ساختمان سازی وپروژه‌های کوچک و بزرگ ساختمانی به مراکز خرید مراجعه می‌کنند.  

 • صادر کنندگان

        گروه دوم صادر کنندگان هستند. آن‌ها پس از خرید از تولید کنندگان داخلی با حجم بالا و به تعداد زیاد، محصولات را به متقاضیان و مشتریان در کشور‌های همسایه می‌فروشند. خریداران حجم بالا در صادرات نیز مانند فروشندگان باید در خرید  شیرآلات با کیفیت و جنس مرغوب توجه زیادی داشته باشند.

 

شیرآلات عمده در بازار

خرید عمده شیر آلات می‌تواند از دسته‌های مختلف و برای همه قسمت‌های یک خانه صورت بگیرد. اما دسته محصولاتی که در فروشگاه های معتبر خرید شیرآلات مانند سرام پخش  به فروش می‌رسد شامل موارد زیر است.

 

 • خرید عمده شیرآلات آشپزخانه
Image for post
Image for post

شما می‌توانید شیرآلات ظرفشویی مدرن، مینیمالیسم، سنتی، مدرن، فنری، شلنگدار ، و اهرمی را در طرح ‌ها  رنگهای متفاوت و از برند‌های مختلف و معروف،  مشاهده و خریداری کنید.

 • خرید عمده شیرآلات سرویس بهداشتی

شیر توالت و شیر روشویی با طرح‌، رنگ و با کیفیت بالا در صفحه خرید فروشگاه موجود است. مشتریان می‌توانند با مقایسه محصولات، آن‌ها را به صورت تکی یا عمده خریداری کنند.

 • خرید عمده شیرآلات حمام
Image for post
Image for post

امروزه در حمام با سبک‌های متفاوت، از دوش‌ها و شیر‌های متفاوتی استفاده می‌شود. پنل دوش‌ها، انواع توکار سقفی و دیواری، ثابت، دوش‌های دستی و متحرک و... نمونه‌هایی از دوش‌های مورد استفاده مشتریان هستند.

 

هنگام خرید عمده به چه نکاتی توجه کنیم؟

برخلاف تصور عده‌ی زیادی از خریداران عمده شیرآلات که تصور می‌کنند در خرید با حجم بالا، نیاز به در نظر گرفتن بعضی از معیار‌ها نیست. باید بدانید، فرقی نمی‌کند بخواهید تعداد کم یا زیادی از یک محصول را خریداری کنید. در هر صورت اگر انتخاب درستی نداشته باشید می‌تواند برای شما زیانبار باشد.

 • به جنس بدنه توجه کنید

جنس بدنه از عواملی است که روی کیفیت آب  آشامیدنی، تاثیر بسزایی دارد. امروزه معمولا بدنه شیرآلات از آلیاژ برنج ساخته می‌شود. آلیاژ برنج ترکیبی از روی، سرب و فلز برنج است که به دلیل مقاومت بالا، قیمت کم و زیبایی بصری که ایجاد می‌کند؛ مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. نوع دیگری از شیرآلات موجود دربازار، جنس بدنه‌شان، استیل ضد زنگ  است. از ویژگی‌های این محصول دوام بالا، قیمت بالا و زیبایی منحصر به‌فرد است. به همین دلیل از اجناس لوکس بازار محسوب می‌شود.

 • نوع آبکاری را در نظر بگیرید.

کاری که پوشش و آبکاری انجام می‌دهد؛ افزایش مقاومت محصول در برابر آب، کدر شدن، از بین رفتن جلا و هر گونه آسیب دیگر است به همین دلیل نوع آبکاری از ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه شود. معمولا برای تست کیفیت آبکاری، تست‌های کراس کات، سالت اسپری و ... باید روی شیرآلات انجام شود. در خریده عمده شیرآلات یا فروش عمده آن توجه داشته باشید این تست انجام شده باشد.

-آبکاری نیکل

نوع دیگری از آبکاری که رنگ سفید، شبیه به نقره‌ای دارد آبکاری با استفاده از نیکل است. این فلز در گذشته نیز مورد استفاده قرار می‌گرفته. انقباض و انبساط، خاصیت جوش‌پذیری، صیقل پذیری و... همگی از ویژگی‌های این فلز است. اما باید توجه داشت که نیکل از مقاومت کمی برخوردار است و روی هر سطحی استفاده شود؛ پس از مدتی خوردگی موضعی اتفاق می‌ افتد. به همین دلیل پس از استفاده از نیکل، پوششی دیگر از جنس کروم روی نیکل قرار می‌گیرد.

-آبکاری کروم

آبکاری کروم یکی از رایج ‌ترین انواع آبکاری است که موجب رنگ خاکستری و نقره‌ای براق روی شیرآلات می‌شود. جلای زیاد و مقاومت در برابر خوردگی از مزایای آبکاری کروم است.

-آبکاری pvd

            PVD نوع دیگری از آبکاری به روش تبخیر و تصعید بخار فلز است. در این روش، تیتانیوم با استفاده از روش‌های تصعید و تبعید در خلا، روی شیرآلات رسوب کرده و آبکاری را به‌وجود می‌آورد. این روش مقاوم‌ترین نوع آبکاری است زیرا سختی تیتانیوم معادل سه برابر سختی فولاد است.

 • از مشخصات فنی غافل نشوید

همانطور که می‌دانید، داخل شیر و برای نصب آن از قطعات مختلفی استفاده می‌شود. یکی دیگر از نشانه‌های خرید صحیح، خرید محصولی است که قطعات به‌کار رفته در آن استاندارد و با کیفیت باشند.

شلنگ‌های آبرسانی، کارتریج، واشر و اورینگ نمونه‌هایی از قطعات جانبی هستند؛ که با کیفیت بالا، نیاز به تعمیر را کاهش و در طولانی مدت رضایت مشتری از محصول را در فروش عمده شیرآلات  به دنبال خواهند داشت.

 • رنگ و طرح برای مشتریان مهم است

همانطور که کیفیت پایین محصول و اجزای غیر استاندار، باعث به چشم نیامدن طراحی و زیبایی شیرآلات می‌شود؛ برخلاف آن نیز امکان پذیر است و با وجود کیفیت بالا، اگر محصول طراحی مشتری پسند و چشم‌نوازی وجود نداشته باشد کاربرپسند نخواهد بود. از طرفی مشتریان همه یک سبک را نمی‌پسندند و محصول باید بتواند با تنوع در طرح و رنگ پاسخگوی هر سلیقه‌ای باشد. با توجه به اینکه اغلب مشتریان سعی در هماهنگ کردن و همگون کردن ظاهر قسمت‌ها و تجهیزات مختلف خانه دارند، ست شیرآلات را بیش‌تر می‌پسندند.

 • گارانتی

از مهم‌ترین عواملی که مشتری به آن توجه ویژه دارد؛ گارانتی است. گارانتی محصول خیال مشتری را از نظر کیفیت و پشتیبانی راحت می‌کند.

 • صرفه‌جویی در مصرف

خریدار عمده شیر آلات باید با توجه به نیاز مشتریان، از شیرآلاتی با مصرف آب پایین تهیه و به فروش برساند. با توجه به کم آبی در کشور ایران، صرفه جویی در مصرف منابع آبی از اهمیت زیادی برخوردار است و استقبال بیش‌تری از آن می‌شود.

 • نصب آسان

       بعضی از مشتریان ترجیح می‌دهند که خودشان مراحل نصب شیرآلات را انجام دهند اما همه شیرآلات با توجه به طراحی که دارند به صورت متفاوت و بعضی سخت تر از بقیه نصب می‌شوند. قابلیت نصب آسان در راضی نگه داشتن آن دسته از عزیزانی که در نظر دارند، شیرآلات را خودشان نصب کنند داراری اهمیت زیادی است.

 

قیمت عمده شیرآلات

Image for post
Image for post

اگر تصمیم به خرید شیرآلات با حجم بالا داشته باشید؛ دانستن قیمت شیرآلات عمده برای‌ شما اهمیت زیادی دارد اما باید توجه داشته باشید؛ در این روش خرید از نظر زمانی نیز هزینه کم‌تری خواهید پرداخت. شما بجای صرف مدت زمانی زیاد برای خرید محصول، با صرف زمان اندک و با تخفیف نسبی با توجه به کیفیت محصول مورد نظر می‌توانید خرید خود را انجام دهید. برای اطلاع از قیمت دقیق فروش عمده هر محصول کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

تخفیف در خرید شیرآلات به قیمت عمده

هنگامی که محصولات بهداشتی ساختمانی به تعداد زیاد خریداری می‌شود؛ تاثیر قابل توجهی در قیمت تمام شده دارد. این قیمت تمام شده بستگی به برند تولید کننده، مواد مصرفی در ساخت و کیفیت آن‌ها، رنگ، طرح و ... دارد

 

ارزانترین فروش عمده شیرآلات بهداشتی ساختمانی در ایران

شاید برای فروشندگانی که به تازگی می‌خواهند خرید و فروش عمده شیرآلات را آغاز کنند، پیدا کردن مرکز خریدی که بتواند اغلب محصولات را با  قیمت پایین و قیمت عمده در اخیتارشان قرار دهد کار دشواری باشد. سایت سرام پخش این امکان را برای این عزیزان به وجود آورده است که مشتریان با ارزانترین قیمت بتوانند خرید عمده خود را از بین محصولات متنوع و مورد نیاز خود انجام دهند.

https://cerampakhsh.com