توالت فرنگی چه مارکی خوبه؟راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی

آیا می دانید یک توالت فرنگی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ پاسخ به این سوال به کسانی که قصد خرید توالت فرنگی را دارند کمک می کند تا بهترین تصمیم را بگیرند.بر خلاف رویه عمومی در کشور ما ایران که استفاده از توالت های ایرانی بیشتر است و مردم به این نوع توالت فرنگی عادت کرده اند. از نظر پزشکان و متخصصان ستون فقرات، توالت باعث آسیب های جبران ناپذیری به مفاصل و ستون فقرات می شود و بهتر است از توالت فرنگی خوب برای خود استفاده کنید اما نیاز است قبل از خرید اطلاعات کافی در مورد بهترین نوع توالت فرنگی داشته باشیم پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید ...

Image for post
Image for post

ویژگی توالت فرنگی خوب

مهم‌ترین ویژگی‌های یک توالت فرنگی خوب عبارتند از:

·        ارتفاع

ارتفاع صندلی توالت معمولاً از 40 تا 45 سانتی متر از زمین متغیر است. ارتفاع مناسب آن را برای اکثر بزرگسالان تجربه راحت تری می کند.

·        صرفه جویی در مصرف آب و تخلیه مضاعف

طراحی های بهبود یافته لوازم بهداشتی تایید شده توسط گوه استاندارد قادر به محافظت و صرفه جویی تا 20 درصد در مصرف و هزینه آب بوده است. دو دکمه فلاش وجود دارد که یکی از آنها آب بسیار کمتری نسبت به دیگری مصرف می کند و دکمه دیگر برای آب بیشتر تعبیه شده است.

·        آکس توالت فرنگی

دقت کنید که توالت فرنگی را با دقت اندازه بگیرید، زیرا اندازه توالت فرنگی و نوع مناسب فضای شما را مشخص می کند. محل قرارگیری توالت فرنگی از فاصله دیوار پشت توالت تا مرکز خروجی چاه در کف را تبر می گویند. فاصله استاندارد 25 سانتی متر است، اما ممکن است 15 تا 30 سانتی متر را نیز ببینید.

 

توالت فرنگی یک تکه بهتره یا دو تکه ؟

توالت فرنگی دو تکه و توالت فرنگی یک تکه از نظر مکانیزم آبکش و سیفون تفاوتی ندارند اما از نظر ارتفاع توالت فرنگی دو تکه بیشتر از یک تکه است. عرض اکثر توالت ها حدود 36.5 تا 37 سانتی متر است که با قرار دادن نشیمنگاه و درب روی صندلی توالت، فضای قابل استفاده حدود 30 تا 33 سانتی متر می شود.

 

همچنین توالت های دو تکه در هنگام قالب گیری از دو قالب مجزا استفاده می کنند بنابراین ضایعات کمتری ایجاد می شود و هزینه توالت فرنگی دو تکه کمتر است اما در روشویی های یک تکه باید از یک قالب یک تکه استفاده کنند. مکانیسم ها از جمله کاسه و غیره یکسان است، بنابراین ضایعات بیشتر از توالت های دو تکه است و این باعث می شود هزینه توالت های یک تکه بسیار بیشتر از توالت های دو تکه باشد.

 

درنتیجه اگر قیمت ملاک انتخاب شما نباشد، تفاوتی بین توالت فرنگی وجود نخواهد داشت، بلکه تنها یکی از موارد مهمی است که باید در نظر داشته باشیم و قبل از ورود به ویژگی ها و ویژگی های توالت فرنگی، باید در نظر داشته باشید. فضای موجود در برخی از خانه ها حمام و سرویس بهداشتی در یک فضا هستند و البته فضای محدودی برای توالت فرنگی وجود دارد. پس قبل از هر چیز باید اندازه توالت فرنگی را در هنگام خرید در نظر بگیریم.

به یک سبک خاص متعهد نباشید. گزینه های زیادی برای انتخاب توالت وجود دارد، بنابراین انتخاب شما تنها به ویژگی هایی بستگی دارد که با نیازهای خانواده شما مطابقت دارد.

 

بهترین برندهای توالت فرنگی

Image for post
Image for post

در ادامه تعدادی از بهترین برندهای توالت فرنگی در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد:

·        گروه تولیدی لوازم بهداشتی مروارید

این گروه تولیدی در صنعت ساخت لوازم بهداشتی فعالیت می کند. این شرکت از سال 1368 کار خود را آغاز کرد و از همان سال رشد و تعالی پیدا کرد. این بهترین برند ایرانی توالت فرنگی در محصولات خود از مواد اولیه مرغوب استفاده می کند.

 

شرکت مروارید محصولات خود را با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می کند. در این شرکت، نوآوری و بهبود لحظه به لحظه همیشه در صدر لیست بوده است. در اینجا لازم به ذکر است که تمامی برندهای ایرانی ذکر شده در این راهنمای خرید توالت فرنگی از رقبای اصلی تولیدکنندگان سنگ توالت خارجی می باشند.

·        گروه تولیدی چینی کرد

گروه ساخت چینی کرد یکی از برندهای برتر در این راهنمای خرید توالت فرنگی می باشد. این برند یکی از اصلی ترین رقبای سنگ های توالت خارجی نیز می باشد.

·        گروه تولیدی گلسار

شرکت گلسار فارس جدیدترین برند در لیست بهترین برندهای توالت فرنگی ایرانی است. شرکت گلسار در سال 1363 فعالیت خود را در فارس آغاز کرد و از آن سال تا به امروز رشد روزافزون و رو به افزایش بوده است. امروزه با تولید 17000 تن در سال یکی از بزرگترین رقبای محصولات خارجی در تولید توالت و لوازم بهداشتی می باشد. محصولات این شرکت بزرگ بیش از 100 نوع محصول در صنعت بهداشت چین تولید می کند. کیفیت عالی و قیمت مناسب این برند دلیل حضور این نام در راهنمای خرید توالت فرنگی می باشد.

 

سایت های برتر خرید آنلاین توالت فرنگی

Image for post
Image for post

در ادامه بهترین سایت‌های خرید آنلاین توالت فرنگی در ایران را با هم بررسی خواهیم کرد:

·        دیجی کالا

شما می‌توانید به وب‌سایت دیجی کالا با آدرس digikala.com مراجعه کنید و انواع محصولات مختلف، ویژگی‌ها و قیمت آن‌ها را مقایسه و با بررسی نظرات خریداران قبلی، مدلی را که مناسب شماست خریداری کنید.

·        ایمالز

به کمک این سایت این توانایی را دارید که محصولات را از گران‌ترین و یا ارزان‌ترین فیلتر کنید تا گروه محدود و انتخاب شما راحت شود. آدرس آنemalls.com  است.

·        سرام پخش

سرام پخش نیز با آدرس cerampakhsh.com وب‌سایتی برای فروش انواع محصولات ساختمانی است و می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. شما در این بازار آنلاین می‌توانید محصولات را به‌صورت دکور شده ببینید و آموزش‌های لازم درباره نصب و راه‌اندازی محصولات را به‌طور کامل یاد بگیرید.

·        ترب
ترب نیز سایت جامع دیگری است که می‌توانید انواع محصولات از جمله توالت فرنگی را در آن جستجو و محصول موردنظر را خریداری و محصول موردنظرتان را با قیمتی مناسب تهیه کنید.