راهنمای در رابطه با ضمن خدمت فرهنگیان


برای ثبت نام مدرس ضمن خدمت فرهنگیان می توانید اردیبهشت‌ ماه و بهمن ماه هر سال به آدرس ltms.medu.ir مراجعه نمایید و ثبت نام خود را انجام دهید. برای تسهیل روند کار، تمامی مراحل ثبت نام مدرس ضمن خدمت فرهنگیان را به صورت تصویری در این مقاله مشاهده می کنید.

پس از مراجعه به سایت ltms.medu.ir تصویر زیر نمایش داده می شود، ارتباط با مرکز پشتیبانی ltms را اینجا مشاهده کنید.. توجه به اینکه سایت ضمن خدمت فرهنگیان شماره تماسی تحت عنوان شماره تماس بخش پشتیبانی اعلام نکرده است ، هیج مرکز پشتیبانی تلفنی که برای سایت ضمن خدمت فرهنگیان باشد ، راه اندازی نشده است
مزایای ارتباط با مرکز پشتیبانی ltms

از جمله خدمات پشتیبانی پاسخ با ما ، می توان موارد زیر را برشمرد :
راهنمایی در خصوص سایت مرآت ضمن خدمت فرهنگیان
راهنمای در رابطه با ضمن خدمت فرهنگیان در سامانه سانیار
راهنمایی در نحوه استفاده از سایت رها پارس ضمن خدمت فرهنگیان
اطلاع از آخرین اخبار مربوط به حداقل و حداکثر میزان ساعت ضمن خدمت فرهنگیان
آموزش چگونگی تغییر رمز ضمن خدمت فرهنگیان
اطلاع رسانی به فراگیران در رابطه با دوره های ضمن خدمت مجازی فرهنگیان
راهنمایی کردن فراگیران برای ثبت نام در سامانه رایادرس ضمن خدمت
چگونگی ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان
بررسی آخرین جزئیات مربوط به نمره قبولی آزمون ضمن خدمت فرهنگیان
راهنمای دوره ضمن خدمت مهدویت
راهنمایی در خصوص نحوه مشاهده نمرات دوره های ضمن خدمت فرهنگیان
بررسی جزئیات آزمون رتبه بندی معلمان
احتمالا این را هم بپسندید  رایادرس ضمن خدمت - ورود به سامانه رایادرس ضمن خدمت و راهنمای استفاده
 به نقل از سایت پاسخ با ما : و صدها خدمات دیگر که شما می توانید تنها از طریق یک تلفن ساده و بدون تعیین وقت قبلی ، از این خدمات بهره مند شوید. برای ارتباط با مشاوران تلفنی پشتیبانی ضمن خدمت فرهنگیان با شماره های موجود در ابتدا و انتهای همین صفحه تماس بگیرید.سایت ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان | ورود به LTMS + راهنمای استفاده از سایت ltms.medu.ir و بازیابی رمز عبور سامانه ال تی ام اس ضمن خدمت ، وزارت آموزش و پرورش، با هدف بهبود کیفیت آموزش و سطح علمی معلمان ، دوره هایی را با عنوان "دوره ضمن خدمت" برگزار می کند. دوره های ضمن خدمت، پس از استخدام فرهنگیان انجام می شود و به آموزش معاونین پرورشی، مدیران، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان تعلق دارد. جهت ثبت نام فرهنگیان سال 1400 در دوره های بیان شده، سامانه تحت عنوان سایت ضمن خدمت فرهنگیان | LTMS راه اندازی شده است.

سر فصل ها [نمایش]

ltms
کاربران باید در زمان مقرر به سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند. در ادامه این مقاله نحوه ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان شرح داده شده است. تا انتهای این مقاله آموزشی با ما همراه باشید.

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان
وزارت آموزش و پرورش هر ساله با هدف ارتقا سطح علمی و دانش معلمان و کادر آموزشی مدارس ، دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را برگزار می کند و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم، از جمله حداقل سابقه خدمت 5 ساله، می بایست در زمان مقرر، به ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند و  سپس در آزمون شرکت نمایند. لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شامل دوره های 6 الی 48 ساعته است که فرد متقاضی بر اساس رشته شغلی می تواند در این دوره ها ثبت نام کند.

لازم به ذکر است، نمره قبولی در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 12 از 20 است و فرهنگیانی که بتوانند در آزمون های پایان دوره نمره قبولی کسب کنند ،‌ گواهی دوره ضمن خدمت دریافت خواهند کرد.