آماده‌سازی ژل و لب برای تزریق به چه صورت است؟

قبل از شروع به کار، فرد باید یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشد. در این جلسه انتظارات فرد متقاضی از تزریق به لب‌های خود مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین در مورد ظاهری که دوست دارد با تزریق ژل حاصل شود صحبت می‌شود. در این جلسه اگر مشکل خاصی دارید باید با پزشک خود در میان بگذارید. تزریق فیلر در کرج را اینجا ببینید.

آماده‌سازی ژل و لب برای تزریق
بعد از اینکه میزان ژل مورد نیاز باتوجه به خواست شما بررسی شد، ژل‌ها به کمک سرنگ‌های مخصوصی از زاویه‌های درست به نواحی مختلفی از لب تزریق می‌شوند. اما قبل از این کار، پزشک برای احساس درد کمتر به سراغ بی‌حسی موضعی لب‌ها می‌رود. اینکه حجم مناسبی از ژل با زاویه‌ای مناسب به لب‌ها تزریق شوند بر نتیجه نهایی کار تاثیر بالایی خواهد داشت به همین دلیل حتما در انتخاب کلینیک و پزشک مربوطه دقت کنید.

مدل های تزریق ژل لب
بسته به اینکه ژل را چه مقدار و  به کدام قسمت لب‌ها تزریق کنید مدل‌های مختلفی ایجاد خواهد شد. طبیعتا قبل از اقدام به این تکنیک زیبایی هر شخصی یک مدل خاصی در نظر داشته و در راستای ایجاد آن به پزشک زیبایی مراجعه می‌کند. انواع مختلفی از مدل‌های تزریق ژل لب وجود دارد که بسته به سلیقه و درخواست شما و نیز نظر پزشکتان یکی از آنها انتخاب می‌شود. از انواع مدلهای تزریق ژل لب می‌توان موارد زیر را اسم برد:

مدل روسی

در این مدل لب‌ها به شکل یک قلب ظریفی که بیشتر تمرکز تزریق ژل نیز روی لب بالاییست در میایند. با تزریق ژل لب روسی در واقعا با بالا کشیدن لب بالا، ارتفاع لب‌ها افزایش می‌یابد و بر حجم لب تاثیر چندانی ندارد.

مدل ژل لب عروسکی

در این مدل بیشتر تمرکز روی لب پایین و نیز قسمت V شکل لب بالاست که به لب‌های فرد یک حالت عروسکی می‌دهد که هم جوانتر و هم شادابتر از گذشته به نظر خواهد رسید.

تزریق ژل لب مدل کلاسیک

در مدل کلاسیک روی هر دو لب برای تزریق مانور داده می‌شود و تغییرات ایجاد شده در لب بالا و پایین به صورت یکسان انجام می‌گیرد. این مدل تزریق ژل لب به منظور برطرف کردن ایرادات جزئی لب‌ها انجام می‌شود طوری که لب‌ها حالت طبیعی خود را حفظ می‌کنند.تفاوت بین تزریق ژل و فیلر لب چیست؟
قبل از اینکه تفاوت بین تزریق ژل و فیلر لب را توضیح دهیم ابتدا کمی در مورد پرکننده های پوستی تزریقی صحبت می کنیم. همان طور که می دانید گذشت و زمان و پیری پوست سبب می شود تغییرات سلولی در افراد به وجود ﺁید که به تبع آن حجم بافت ها در بدن کم شود و در چهره افراد بسیار تاثیر می گذارد. لذا یکی از بهترین راه ها برای اصلاح این تغییرات و درمان این مشکل، تزریق ژل یا فیلر است. اما مشکل کار اینجاست که اکثر افراد خواهان این روش با تفاوت بین تزریق ژل و فیلر لب آشنا نیستند.

در واقع امروزه برای تزریق و اصلاح تغییرات از پرکننده هایی استفاده می شود که پرکننده ها، مواد مصنوعی و طبیعی هستند. امروزه از این پرکننده ها برای تزریق به بافت چهره و لب استفاده می شود تا تغییرات حاصله را اصلاح کنند. هدف از استفاده این مواد، جبران کمبود حجم بافت در سراسر بدن است. مواد پرکننده ای که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد یا ژل است و یا فیلر. حال فیلر چیست و تفاوت بین تزریق ژل و فیلر لب چیست؟مزایای تزریق ژل لب
حجیم کردن لب ها از طریق تزریق ژل لب نسبت به سایر روش ها کبودی کمتری به همراه دارد و خوشبختانه تا به حال هیچ عوارضی ناشی از آن گزارش نشده است.
کبودی جزئی بعد از تزریق این روش نیز طی مدت 1 الی7 روز کاملا از بین خواهد رفت و جای هیچگونه نگرانی نمیباشد.
تزریق از روش ژل تا 6 ماه کاملا تضمینی و خوشفرم میباشد و بعد از آن توصیه میشود ترمیم شود تا دوباره با مواد ژل ،لب تازگی و طراوت خود را احیا بخشد و فرد دوباره به نتیجه دلخواه در لب خود برسد.تزریق از طریق ژل کنترل خوبی برای متخصص تزریق دارد که به خوبی و به اندازه میتواند مواد را مصرف و مهار کند،و همچنین مراجع کننده با تزریق ژل لب حالت طبیعی را در لب خود حس میکند و هیچگونه احساس سنگینی بر لب های خود ندارد و حجم اضافی را بر خود حمل نمیکند و موجب آزار وی نمی باشد.
 به نقل سایت پاسخ تو :نکته بسیار مهم این روش آن است که چون ژل  دقیقا مانند موادی است که در  داخل پوست طبیعی لب وجود دارد هیچ وقت باعث حساسیت و آلرژی فرد به این مواد نمیشود و هیچ گونه عوارضی برای لب و بدن ندارد و فقط حالتی ترمیمی و احیاء دارد و لب ها حالت طبیعی و عادی خود را حفظ میکنند و فقط تغییر در حجم و فرم لب صورت میگیرد.
تزریق از طریق ژل نیازی به استراحت بعد از آن ندارد و مراجع بعد ار تزریق میتواند به کار های روزانه و شخصی خود برسد  و نتیجه ی تزریق هم در همان ساعات اولیه بعد از تزریق قابل مشاهده می باشد که لب ها خوش فرم تر و حجیم تر نسبت به قبل شده اند اما نتیجه ی اصلی بعد از یک الی دو هفته نمایان خواهد شد .
تزریق از طریق ژل بر عکس سایر روش ها حالت غیر عادی به لب ها نمی دهد و لب ها  را به صورت مصنوعی حجیم نمیکند که لب به شکل اردک منغاری یا سوسیسی در بیاید بلکه در این روش همان حالت اصلی لب حفظ میشود و فقط لب خوش فرم تر و برجسته تر از حالت قبلی خود میشود و بسیار طبیعی و زیبا بر چهره ها نمایان میشو