آر اف چیست؟

بهترین مراکز آر اف در تهران کجاست ؟ آر اف از جدیدترین روش ها برای جوانسازی پوست است که با عوارض جانبی خطرناکی همراه نیست و نتایج خوبی را به همراه دارد. در این روش از امواج رادیویی ایمن استفاده می کنند تا لایه میانی پوست را جهت تولید کلاژن بیشتر تحریک کنند. در نهایت تغییراتی که در پوست ناحیه درمان ایجاد می شود ، سبب می شودگردد که پوست ظاهری زیباتر و جوان تر داشته باشد.  در صورتی که به دنبال بهترین مراکز برای دریافت خدمات آر اف در تهران هستید ، تا انتهای این مقاله از پاسخ تو همراه ما باشید.روش آر اف فرکشنال بر لایه های عمیق پوست تاثیر می گذارد ؛ پوست انسان متشکل از چندین لایه است که هدف آر اف لایه درم صورت است. در واقع هر گونه مشکل پوستی نیز از این لایه نشات میگیرد و حتی کم کاری لایه درم است که منجر به پیری پوست و ایجاد چین و چروک می شود.

در روش آر اف در تهران امواج رادیو فرکانسی اقدام به تحریک لایه درم برای تولید کلاژن بیشتر می کنند. کلاژن از عناصر ساختاری در بافت پوست است که در صورتی که به اندازه کافی تولید شود ، منجر به شادابی و زیبایی پوست می شود.

مرتبط بخوانید : کرایولیپولیز – لیست 10 تایی بهترین مراکز کرایولیپولیز در تهران

نتایج آر اف در تهران
آر اف از روش های جوانسازی و زیبایی پوست است که با نتایج بسیار موثری همراه است. از مهم ترین نتایجی که پس از جلسات آر اف در تهران شاهد آن ها خواهید بود ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جوان سازی پوست
حجم دهی پوست
سقت و صاف شدن بافت پوست صورت
از بین رفتن خطوط ریز و چین و چروک های صورت
بهبود بافت سطحی پوست
از بین رفتن منافذ باز پوست
ایجاد ظاهری درخشان و شفاف در ناحیه تحت درمان
رفع جای اسکارها و ترک های بدن
افزایش کلاژن سازی در بافت پوست
رفع ترک های ناشی از کاهش و یا افزایش وزن
و …دستگاه آر اف واژینال چیست؟
دستگاه آر اف واژینال، لیزر نیست بلکه دستگاهی است که با امواج رادیوفرکوئنسی (امواج رادیویی) کار می کند و با لیزر فرق دارد. این دستگاه شامل یک پروب (سر مخصوص) است که داخل واژن شده و امواج آن به سطح و عمق لایه های واژن و کف لگن نفوذ می کند. یعنی برخلاف لیزرهایی مثل مونالیزا است که فقط تا لایه های سطحی واژن می توانند نفوذ کنند.

نحوه استفاده از آر اف
پرتوهای رادیویی دستگاه آر اف و گرمای ناشی از آن خونرسانی را در بافتهای واژن و لگن بیشتر می کند. در نتیجه تغذیه و اکسیژن رسانی در این نواحی بهتر شده و کلاژن سازی بیشتری صورت می گیرد. ترمیم و ساخت کلاژن های جدید باعث تقویت دیواره واژن و رفع مشکلات واژینالی در زنان می شوند.

کاربردهای رادیوفرکوانسی یا RF
کاربردهای دستگاه rf واژینال را می توان به سه دسته ی کلی زیر تقسیم بندی کرد:

درمان با دستگاه آراف
به گفته دکتر صفورا فرخی پور، متخصص و جراح زیبایی زنان، پزشکان از دستگاه آراف برای درمان مشکلات زیر استفاده می کنند:

درمان خشکی و آتروفی (نازک شدن) واژن: rf واژینال در زنان یائسه یا شیرده به رفع علائم ناشی از  نازکی دیواره مهبل کمک می کند. این علائم عبارتند از خارش و سوزش مداوم واژن، درد موقع نزدیکی و عدم روانکاری طبیعی واژن.
درمان مشکلات ادراری: جدیدترین درمان بی اختیاری ادراری زنان با استفاده از آر اف است. از رادیوفرکوئنسی می توان برای درمان بی اختیاری ادرار استرسی و تکرر ادرار که ناشی از ضعف عضلات کف لگن هستند، استفاده کرد.
رفع عفونت های مقاوم به درمان: پزشکان از آراف برای درمان خانم هایی استفاده می کنند که مرتب دچار عفونت واژن یا عفونتهای ادراری هستند و عفونت آنها با هیچ دارویی درمان نمی شود.
درمان پرولاپس های خفیف: افتادگی اندام های لگنی مثل رحم، مثانه، واژن، … که جزئی باشد و با تقویت عضلات کف لگن برطرف شود، با rf واژینال قابل درمان است.