بهترین پوشش اقوام درجه یک عروس و داماد در عقد محضری 

وقتی به مهمانی دعوت می شویم، اولین سوال این است که چه بپوشیم؟ چه لباسی می تواند برای مراسمی که به آن دعوت شده ایم مناسب باشد؟
انتخاب لباس عقد محضری نه تنها برای عروس و داماد بلکه برای همراهان عروس و داماد نیز بسیار مهم است.
اگر مراسم عقد خصوصی برگزار شود، می توانید از لباس های بازتر و راحت تر استفاده کنید.
انتخاب لباس مناسب برای هر مکان نشان دهنده سلیقه فرد است. اگر تجربه همراهی عروس و داماد در مراسم عروسی را دارید، انتخاب لباس مناسب برایتان راحت تر خواهد بود. اما اگر همچین تجربه ایی را ندارید لطفا در این مقاله همراه ما باشید.

بهترین پوشش اقوام درجه یک عروس و داماد در عقد محضری
بهترین پوشش اقوام درجه یک عروس و داماد در عقد محضری
بهترین پوشش اقوام درجه یک عروس و داماد در عقد محضری 

لباس همراهان عروس و داماد در عقد محضری

برای عقد محضری می توانید از یک مانتو مجلسی بلند و زیبا استفاده کنید. انتخاب یک مانتو بلند می تواند برای مراسم محضری عروس و داماد مناسب باشد. همچنین انتخاب رنگ و نوع لباس به سلیقه و نوع تیپ بستگی دارد. باید بدانید چه نوع پیراهنی را برای چه مکانی انتخاب می کنید. 

بهتر است از پیراهن های پر زرق و برق خودداری کنید. انتخاب لباس مناسب باید در اولویت باشد. مد در هر مکانی بسیار مهم است. برای عروسی محضری بهتر است لباس های کهنه یا لباس هایی که پولک های زیادی دارند انتخاب نکنید. لباس مجلسی کار شده و سنگین برای عروسی محضری مناسب نیست. 

انتخاب رنگ لباس

انتخاب رنگ مناسب بسیار مهم است. لباسی که انتخاب می کنید باید با رنگ شال و ... ست شده باشد. رنگ هایی مانند طلایی، کرم، قهوه ای، زرشکی ... می توانند رنگ های مناسبی برای همراهان در عروسی محضری باشند در صورتی که عروسی یکی از آن ها برای شما بهتر است. اعضای خانواده رنگ های مشابه را انتخاب کنند. رنگ های انتخاب شده باید با یکدیگر سازگاری داشته باشند، اما نباید دقیقاً یکسان باشند.

انتخاب کفش مناسب

همانطور که انتخاب لباس مناسب بسیار مهم است، انتخاب کفش مناسب نیز بسیار مهم است. یک کفش مناسب انتخاب کنید تا چند ساعت از مراسم در آن راحت باشید. علاوه بر زیبایی کفش باید کفشی انتخاب کرد که بتوان آن را پوشید! اگر کفش پاشنه بلند انتخاب کرده اید بهتر است یک جفت کفش دیگر همراه خود داشته باشید که در صورت لزوم می توانید آن را تعویض کنید. 

Image for post
Image for post

انتخاب جواهرات

داشتن ظاهری شلوغ از زیبایی شما می کاهد. استفاده زیاد از زیورآلات آرامش شما را به هم می زند پس بهتر است جواهرات ساده را انتخاب کنید. جواهرات نشانه دهنده ی ظرافت زنانه است پس به جای زیور آلات سنگین ست های ظریف را انتخاب کنید مخصوصا اگر مجرد هستید زیبایی شما را چندین برابر می کند.

خودنمایی نکنید

بهتر است زیاد در معرض دید قرار نگیرید. مردم باید به عروس و داماد توجه کنند. انتخاب لباس های خیلی تنگ باعث خودنمایی شما می شود.  همچنین استفاده از لباس های نازک و بدن نما از متانت شما کم می کند بهترین انتخاب می تواند استفاده از مانتو مجلسی گیپور باشد که هم مناسب مراسم است و هم جذابیت شما را دو چندان می کند.