مدل های مختلف دوربین مدار بسته

 

همانطور که می دانید دوربین مدار بسته ها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد این مکان مودرو نظر پیدا میکند برای مثال دوربین مداربسته خودرو یا دوربین مدار بسته پلاک خوان از جمله دوربین مدار بسته های هستند که برای موقعیت های خاصی هستند.

چند مدل دیگر از این دوربین مدار بسته ها دوربین اسپید دام هستند این دوربین های موتورایز می توانند برای نصب در محل کار باشند چرا که این دوربین مدار بسته  قابلییت نظارتی داشته و با نظارت 360 درجه بر کارکنان  می تواند به خوبی از عهده این کار بر آید.

دوربین مدار بسته هایی مانند دوربین های خورشیدی که مناسب نسب در باغ ها است چرا که این دوربین مداربسته با تامیین انرژی خود نیاز به یک منبع تغذیه صنعتی ندارد در ادامه می خواهیم یکی از این دوربین مدار بسته هایی را که با توجه به کاربرد خاصی ساخته شده شرح دهیم؛ این سیستم امنیتی دوربین بیی کم شیائومی است که قبل از توضیح این مدل بهتر است نگاهی به سابقه شیائومی و دوربین مدار بسته های آن بیندازیم

 

دوربین مدار بسته شیائومی

دوربین مداربسته شیائومی از برندی است که سال ها در زمینه تولید تجهیزات الکترونیک صاحب منسب است این برند چینی در تولید سیستم های امنیتی نیز موفق بوده و انواع مختلفی از دوربین مدار بسته شیائومی مانند دوربین بالت، دام و خودرو آن را وارد بازر دوربین مداربسته کرد در این بین دو مدل از این دوربین مدار بسته شیائومی پر فروش تر بودبه  و به واسطه ظاهر زیبایی که دارد یک وسیله لوکس برای دکور تبدیل شده است. دوربین خودرو و بیبی کم شیائومی از جمله دوربین مدار سته شیائومی است که علاوه بر ظاهر زیبا و قابل توجهی که دارد  از نظر کیفی نیز موثر و کارآمد می باشد.

 

دوربین بیبی کم شیائومی

 دوربین بیبی کم شیائومی از جمله دوربین مداربسته های است که برای نظارت بر کودکان ساخته شده است؛ بیبی کم شیائومی علاوه بر داشتن ویژگی های عادی دوربین مداربسته مانند کیفیت تصویر خوب و دید در شب مناسب به راحتی جا به جا می شود  تا متناسب با مکان کودک بیبی کودک شیائومی را جایگذاری کنید.

بیبی کم شیائومی دارای چرخش 360 درجه است که می توان بر اطراف نظاره گر بود. بیبی کم شیائومی به واسطه نظارتی بودنش با لنز واید ساخته شده و بیش از 120 درجه میدان دید را در اختیارتان می گذارد.

بیبی کم شیائومی علاوه بر این ها کاملا انسان را از حیوانات خانگی و وسایل دیگر تشخیص می دهد و می تواند رفتار کودک را ترک کند.