دوربین مداربسته ها در دنیای امروزی

دوربین مداربسته ها در دنیای امروزی برای بسیاری از اماکن استفاده می شوند و شما با مراجعه به یک فروشگاه دوربین مداربسته می توانید مشاوره بگیرید برای مثال یکی از مواردی که هنگام خرید دوربین مداربسته کارشناس برای شما توضیح می دهد این است که برای تجهیز یک مکان کوچک به سیستم امنیتی حداقل به  دو دوربین مداربسته احتیاج دارید.
دوربین های مداربسته را باید در زاویه های مختلف نصب کرده تا پوشش دهی کافی برای تمامی زوایای اتاق را داشته باشد.
به همین خاطر کارشناسان دوربین ها را در پکیج های حداقل دوتایی در نظر می گیرند.
برای مثال پکیج دوربین مداربسته داهوا یکی از همین موارد است که در بسته بندی های 2، 4، 8، 16 و 32 برای اماکن بزرگ در نظر گرفته شده است.
طبقه تجربه و تخصص کارشناسان یک دوربین مداربسته بالت و یک دام برای استفاده در محیط های مختلف در نظر گرفته می شود که به می توان به دلخواه آن ها را در داخل یا بیرون از خانه نصب کرد.
همانطور که گفته شد  دوربین های مداربسته حداقل با 2 تا n تعداد اماکن را پوشش می دهند و این بستگی به گستردگی اماکن شما دارد. برای مثال در بعضی از پروژه ها لازم است که تا 1000 متر آن طرف تر دوربین مداربسته نصب شود.
در  پروژه های بزرگ معمولا از دوربین مداربسته آنالوگ استفاده می شود تا در ضبط فیلم دوربین مداربسته اختلال ایجاد نشود.
برای چنین پروژه های دوربین مداربسته را به صورت عمده خرید میکننده.

نکته ای که در خرید عمده دوربین مداربسته اهمیت دارد ضمانت نامه معتبر آن است. گاهی دوربین هایمداربسته داری اشکال با قیمت پایین تر فروخته می شود که بدون گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش است.

برای نصب این دوربین مدار های مداربسته از سیم و کابل استفاده می شود که سیگنال های ویدئویی بدون هیچ اختلالی انتقال پیدا می کند.

پخش دوربین مداربسته دوربین مال در این زمینه سال ها فعالییت  داشته و انواع برند دوربین مداربسته را به صورت تکی و عمده در اختیار افراد می گذارد.