دوربین مداربسته جهت حفظ امنیت

 

دوربین مداربسته در دنیا برای حفظ امنیت در گوشه و سرتاسر جهان استفاده می شود، به همین دلیل کشورهای زیادی شروع به تولید برند دوربین مداربسته کرده اند برای مثال دوربین شیائومی و دوربین مداربسته داهوا دو برند مشهور در این حوزه هستند که محصولات خود را به سر تا سر دنیا صادر می کنند اگر مایلید با این دو برند دوربین مداربسته بیشتر آشنا شوید و اطلاعات خود را حوزه سیستم های امنیتی تقویت کنید. در ادامه با این مقاله دوربین مداربسته دوربین مال همراه باشید تا نگاهی به این دو برند دوربین مداربسته بیندازیم

دوربین شیائومی برندی است که شهرت جهانی دارد و این شهرت به دلیل تولید لوازم الکترونیکی است که با کیفیت ترین آن ها از آن شرکت شیائومی همینطور دوربین مداربسته شیائومی  نیز یکی از لوازم جانبی است که با استفاده از آن ها امنیت محیط را مهیا می کنند.

دوربین مداربسته شیائومی با استفاده از وای فای کار می کند و تصاویر را روی گوشی موبایل به صورت زنده نمایش می دهد.

دوربین شیائومی می تواند تصاویر را با کیفیت های مختلف به صورت شبانه روز ضبط کند و به نمایش بگذارد دید در شب در دوربین مداربسته شیائومی به صورت مادون قرمز است که تصاویر شب را به صورت سیاه و سفید ضبط کند.

از دیگر ویژگی های دوربین شیائومی قابلییت صدای دو طرفه است که با استفاده از آن می توان مکالمه کرد؛ از طرفی دوربین مداربسته شیائومی در بعضی از مدل ها دارای هوش مصنوعی است که به کمک آن می توان حرکات افراد را ترک کرد و آنالیز کرد. اما این دوربین شیائومی به صورت تخصصی در شرکت های تولید تجهیزات امنیتی تولید نمی شود و دوربین مداربسته داهوا به صورت تخصصی تر این دوربین ها را تولید می کند

دوربین مداربسته داهوا در پکن تولید می شود و این شرکت به صورت تخصصی در این زمینه کار می کند. داهوا شرکتی است که توانسته سال ها جایگاه خود را در بین بهترین های شرکت های امنیتی حفظ کند    

دوربین مداربسته داهوا انواع مختلفی دارد که در شکل های ظاهری دام ، بالت ، اسپید دام است و دوربین داهوا در تکنولوژی های مختلفی مانند آنالوگ و تحت شبکه کار میکند.

دوربین مداربسته داهوا بخش زیادی از امنیت فرودگاه ها ، مراکز نظامی و فروشگاه ها تامین می کند دوربین داهوا با داشتن تراشه های هوش مصنوعی داخل سیستم خود توانسته است که یک سیستم کاراتر و پیشرفته است.

همچنین شرکت داهوا توانسته است که این تراشه ها برای فروشگاه ها به صورت تخصصی طراحی کند تا ازجنبه های حساس اماکن  به درستی مراقبت شود.