باکس و پکیج دوربین مداربسته داهوا

پکیج دوربین مدار بسته داهوا یکی از روش هایی است که افرادی کمتر با سیستم امنتی آشنا هستند می توانند با انتخاب یکی از آن ها صاحب یک سیستم امنیتی کامل و با کیفیت شوند. از جمله اجزای پکیج دوربین داهوا دوربین مداربسته های با کیفیت داهوا ، دستگاه ضبط کننده و کابل و سیم شبه و کابل برق و کانکتورهایی است که در نصب دوربین لازم می باشد . کارشناسان دوربین مدارسته تمامی موارد لازم را در پکیج دوربین مداربسته داهوا در نظر گرفته اند.

 از جمله موارد یکه در خرید دوربین داهوا به کاربران اشاره می شود سازگاز دوربین مداربسته با دستگاه مورد نظر به همین علت پکیج دوربین مداربسته داهوا شمل دوربین هایی ایت که با دستگاه سازگار و به خوبی از هم دیگر پشتیبانی می کنند کی از اشتباهات رایج در خرید دوربین مداربسته رعایت نکردن کیفیت بین دوربین و دستگاه است؛ برای مثال اگر در پکیج دوربین مداربسته داهوا دوربین داهوا 8 مگاپیکسل گذاشته شده باید دستگاه انتخاب کرد که به صورت 4K از تصاویر پشتیبانی کند.

پکیج دوربین مداربسته داهوا متناسب با سلیقه و بودجه افراد به تعداد مختلفی تقسیم می شود که یکی از آن ها پکیج دوربین مداربسته داهوا اقتصادی، هوشمند است در این پکیج های دوربین آنالوگ که کمترین قیمت را بین دوربین های دیگر دارد یا آنکه دوربین های تحت شبکه در پکیج دوربین مداربسته داهوا هوشمند قرار گرفته اند تا تصاویر را به صورت شبکه ای و از طریق اینترنت به هارد دوربین مداربسته انتقال داد همچنین داخل این پکیج های دوربین مداربسته داهوا انواع دستگاه ضبط کننده قرار دارد که در ادامه بیشتر درباره آن ها خواهیم گفت.

 

دی وی ار داهوا

دی وی ار داهوا به عنوان یک ویدئو ریکورد پر کاربرد در بیشتر پکیج های دوربین مداربسته داهوا قرار دارد. DVR داهوا با داشتن بسیاری از قابلییت های یک دستگاه ضبط کننده می تواند عملکرد یک سیستم امنتی را کامل کند. دی وی ار داهوا از دو دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین تحت شبکه پشتیبانی می کند و به همین دلیل یکی از دستگاه های پر کاربرد است.

برای انتخاب DVR داهوا مناسب باید دقت داشته باشید که چه تعداد دوربین مداربسته لازم دارید؟ دی وی ار داهوا در تعداد کانال های 4، 8، 16 ،32 ، 64 برای فروش داخل سایت قرار گرفته است. از جمله های نکته های در خرید دی وی ار داهوا میزان فشرده سازی آن است چرا که فشرده سازی با بالا ترین نرخ باعث می شود که در مصرف حجم هارد دوربین مداربسته صرفه جویی شود در نتیجه هزینه های های خرید هارد دوربین مداربسته بسیار پایین می آید و عملکرد کلی سیستم بهبود پیدا می کند.

برای خرید یک سیستم امنیتی کلاسیک دی وی ار داهوا یک گزینه مطلوب است اما اگر به دنبال گزینه های پیشرفته تر هستنید می توانید به سراغ ان وی ار داهوا بروید.

 

 

ان وی ار داهوا

NVR داهوا  یکی از دستگاه های ضبط کننده ای است که می تواند آپشن های زیادی را در اختیارتان بگذارد. ان وی ار داهوا دارای قابلییت های تشخیص چهره، تشخیص حرکت، شمارش افراد، ورود غیر مجاز و بسیاری از آپشن های دیگر است که با استفاده از آن ها می توان  به یک سیستم امنیتی هوشمند دست پیدا کرد. NVR داهوا باید با یک دوربین تحت شبکه جفت شود تا عملکرد خوبی را از خود نشان دهد.

NVR داهوا با پردازش اطلاعات و آنالیز دیتای ویدئویی اطلاعات ارزشمندی را در اختیارات می گذارد. برای مثال با آنالیز دیتای ویدئویی می تواند جزئیات چهره افراد را آنالیز کرده و در دیتا بیس دوربین ذخیره کند. ان وی ار داهوا می تواند دیتا را در هارد دیسک و در فضای ابری ذخیره کند که این یکی دیگر از آپشن های NVR داهوا است. در پیکج دوربین مداربسته داهوا هوشمن NVR داهوا با تعداد کانال ها مختلفی تهیه شده که می توانید آن را در سایت دوربین مال سفارش دهید.

برای خواندن مقالات بیشتر در حوزه سیستم های امنیتی اینجا کلیک کنید.