IndexNow در رنک مث و حل مشکل ایندکس سایت

Image for post
Image for post

مشاهده تغییرات در وب سایت ها ممکن است هفته ها طول بکشد تا در نتایج موتورهای جستجو مشاهده شود. سایت های وردپرسی می توانند با ادغام ریاضی رتبه بندی IndexNow سرعت بیشتری داشته باشند.

پلاگین محبوب وردپرس Rank Math اکنون از IndexNow برای نمایه سازی و رتبه بندی سریعتر وب سایت پشتیبانی می کند.

صاحبان وب سایت و کارشناسان سئو زمان و هزینه خود را صرف ایجاد محتوا، توضیحات محصول و سایر تغییرات در وب سایت ها می کنند تا هفته ها یا بیشتر منتظر بمانند تا تغییرات در Bing، Google، Yandex و سایر موتورهای جستجو مشاهده شود.

ادغام IndexNow در Rank Math برای وردپرس به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت موتورهای جستجو را از تغییراتی مانند محتوای جدید، محتوای حذف شده و تغییر مسیرها مطلع کنند. این منجر به نمایه سازی، ترافیک و تبدیل سریعتر می شود.

اکنون بیش از یک میلیون سایت وردپرسی با استفاده از Rank Math می‌توانند از IndexNow برای پینگ فوری تغییرات به موتورهای جستجو استفاده کنند.

 تبلیغ خدمات رخ نت :  طراحی سایت اصفهان

اهمیت ایندکس سریع مطالب

یک وب سایت ویترین فروشگاه مجازی برای یک کسب و کار است، اما برای کشف هرگونه تغییر به زمان موتورهای جستجو نیاز دارد. مثل این است که مشتری دو هفته پس از رنگ آمیزی مجدد، ویترینی که با رنگ پوست کنده شده را می بیند.

سایت های تجارت الکترونیک روزانه تغییراتی در توضیحات محصول، محتوا و موارد دیگر ایجاد می کنند.

موتورهای جستجو همیشه وب سایت ها را به طور منظم برای بررسی تغییرات انجام نمی دهند. گاهی اوقات باید به صورت دستی به آنها اطلاع داده شود.

در نتیجه، ممکن است هفته‌ها قبل از به‌روزرسانی فهرست‌بندی خزنده‌ها بگذرد، در حالی که مالکان وب‌سایت همچنان به ایجاد تغییرات ادامه می‌دهند.

تأخیر در خزیدن و نمایه سازی می تواند بر ترافیک تأثیر منفی بگذارد زیرا مشتریان آخرین نسخه صفحه را در نتایج جستجو نمی بینند.

راه هایی برای اطلاع رسانی به موتورهای جستجو وجود دارد، اما زمان بر است، به خصوص برای وب سایتی که هزاران تغییر ایجاد می کند.

کاربران وردپرس اکنون به لطف ادغام Rank Math راهی آسان و خودکار برای پینگ کردن هرگونه تغییر در وب سایت خود به موتورهای جستجو دارند.

افزونه رنک مث و IndexNow

Rank Math یک افزونه SEO برای وردپرس است که برای پیکربندی و پیاده سازی آسان ویژگی های سئوی مختلف برای یک وب سایت طراحی شده است. این یک رابط کاربری دارد که دارای پیش‌نمایش‌های ریچ اسنیپت‌ها و نحوه نمایش پست‌ها در رسانه‌های اجتماعی است.

از هوش مصنوعی برای تولید پیشنهادات سئو استفاده می کند که بسیاری از صاحبان وب سایت نادیده گرفته اند و یکپارچه سازی Google Analytics را ارائه می دهد.

IndexNow به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا به صورت دستی موتورهای جستجو را از تغییرات با استفاده از کد مطلع کنند، اما ادغام با Rank Math این فرآیند را خودکار می کند.

هنگامی که وب سایت ها از Rank Math استفاده می کنند، افزونه کلید API را برای پروتکل IndexNow برای میزبان ایجاد می کند.

هنگامی که تغییرات ایجاد می شود، همه چیز در پس زمینه به موتورهای جستجو ارسال می شود. کاربر نیازی به انجام کاری ندارد. کاربران همچنین کنترل انواع URL های ارسالی را دارند.

زمان انتظار برای موتورهای جستجو برای فهرست مجدد صفحات از هفته ها یا ماه ها به روزها طول می کشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از IndexNow با RankMath، به آموزش شرکت مراجعه کنید.

منبع مقاله :