5 نکته برای بهینه سازی صفحات برای لوکال سئو

Image for post
Image for post

با این نکات اثبات شده سئوی محلی (لوکال سئو) روی صفحه، نحوه بهبود رتبه بندی در SERP های محلی ارگانیک و بسته نقشه را بیاموزید.

وقتی اکثر مردم به سئوی محلی فکر می کنند، تمایل دارند به طور پیش فرض نمایه کسب و کار گوگل، نقل قول های محلی و بک لینک های خود را نشان دهند.

هنگام تلاش برای گرفتن آن نتایج «نزدیک به من»، این نتایج قطعاً سودمند هستند.

با این حال، بهینه سازی روی صفحه نیز عامل مهمی در سیگنال هایی است که به موتورهای جستجو ارسال می شود تا بر رتبه بندی محلی شما تأثیر بگذارد.

سئو داخلی به شما کمک می کند تا در نتایج ارگانیک و همچنین در نتایج MapPack رتبه بالاتری داشته باشید.

در اینجا پنج نکته بهینه سازی در صفحه وجود دارد که به افزایش دید محلی شما در جستجو کمک می کند.

1. مطمئن شوید که NAP شما سازگار است

NAP مخفف نام، آدرس و شماره تلفن است.

این سه اطلاعات ساده می توانند استراتژی سئوی محلی شما را ایجاد یا شکست دهند.

اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات به صورت برجسته در سایت شما نمایش داده شده است. پاورقی مکانی عالی برای قرار دادن NAP شما است زیرا در هر صفحه ظاهر می شود.

پیوند دادن آن به نقشه گوگل حتی بهتر است.

همچنین می توانید NAP خود را در صفحات ناحیه خدمات و در صفحه تماس خود در بدنه نمایش دهید.

سازگاری مهم است. مهم است که این اطلاعات کلیدی کسب و کار در هر جایی که مشتریان بالقوه شما را به صورت آنلاین پیدا می کنند یکسان باشد – و هر جایی که ممکن است Google از آن برای مقایسه برای اطمینان از صحت آن استفاده کند.

این به خزنده‌ها و ربات‌ها کمک می‌کند تا نقطه‌ها را بین نمایه کسب‌وکار Google، وب‌سایت و سایر نقل‌قول‌های محلی شما از طریق وب متصل کنند.

در جزئیات جزئی مانند اختصارات در املای نام خیابان ها گم نشوید. تا زمانی که یکی را انتخاب کنید و به آن پایبند باشید، واقعاً مهم نیست.

 تبلیغ خدمات رخ نت :  طراحی کاتالوگ در اصفهان

2. محتویات درون صفحه خود را تقویت کنید

محتوای سایت شما فرصتی است تا به مشتریان و موتورهای جستجو نشان دهید که برای خدماتی که ارائه می دهید در منطقه خود مرجع هستید.

علاوه بر خدماتی که در این منطقه ارائه می دهید، جزئیات خاصی مانند مکان های دیدنی و نام خیابان ها را نیز درج کنید. روشن کنید که چرا مشتری به خدمات شما در آن منطقه خاص نیاز دارد.

هر چه بیشتر به نظر برسید که به آنجا تعلق دارید، تجربه کاربری بهتری برای مشتری شما خواهد داشت.

همانطور که مشتری شما فکر می کند فکر کنید.

اگر به دنبال خدمات خود در نزدیکی خود هستید، از چه اصطلاحاتی استفاده می کنید؟

آیا مترو، شهر یا حتی محله خود را در نظر می گیرید؟

پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند تا نوع محتوای مورد نیاز خود را تعیین کنید و چه کلمات کلیدی را در این محتوا قرار دهید.

این کلمات کلیدی به شما کمک می‌کنند در حالی که در شیکاگو نشسته‌اید، هم جستجوهای ترکیبی [دندان‌پزشک در شیکاگو] و هم جستجوهای مبتنی بر GPS [دندان‌پزشک] را هدف قرار دهید.

اینجاست که جستجوهای “نزدیک به من” وارد عمل می شوند.

Google مکان کاربر (با استفاده از IP یا موقعیت جغرافیایی) را با سایت‌هایی تطبیق می‌دهد که به منطقه نزدیک کاربر خدمات می‌دهند تا این نتایج جستجو را ارائه دهند.

شما می توانید این کلمات کلیدی را در صفحات خدمات کلی یا در صفحات هدفمند ایجاد شده به طور خاص برای سرویس و منطقه خدمات مورد نظر بهینه کنید.

با استفاده از مثال دندانپزشک، فرض کنید خدمات سفید کردن دندان را در سراسر مناطق شیکاگو و ویسکانسین جنوبی ارائه می دهید.

علاوه بر صفحه اصلی سفید کردن دندان خود، ممکن است صفحات جداگانه ای برای سفید کردن دندان در شیکاگو، اوانستون، میلواکی و راسین داشته باشید.

Image for post
Image for post

هر یک از آن صفحات باید بیش از حد هدف گذاری شده و برای آن مکان خاص بهینه شود.

در اینجا خجالتی نباشید؛ این ممکن است صفحه فرود برای بسیاری از آن جستجوهای مبتنی بر مکان باشد.

واقعاً به مشتری خود بگویید که چرا باید آنقدر به شما اعتماد کند که روی صفحه بعدی یا CTA شما کلیک کند.

تحقیق خود را فراموش نکنید.

مشتریانی که در یک منطقه زندگی می کنند، اصطلاحات رایج و چیزهای بومی آن منطقه را می شناسند.

اگر با اطلاعات نیمه کاره وارد شوید، آنها مطمئن نخواهند بود که شما معتبر هستید و واقعاً به منطقه محلی خود اهمیت می دهید.

3. تگ های هدر را بهینه کنید

ما می دانیم که تگ های هدر در مورد سئو مهم هستند.

اگر هنوز این موضوع را کاوش نکرده‌اید، حتماً این منبع را در مورد بهترین شیوه‌ها در استفاده از تگ‌های هدر بررسی کنید.

با ایجاد صفحات خدمات مبتنی بر محلی، به تازگی املاک و مستغلات اضافی ایجاد کرده اید تا تگ های هدر بسیار هدفمند از جمله کلمات کلیدی مبتنی بر محلی + خدمات خود را ایجاد کنید.

داشتن تگ های هدر عالی، هم به بازدیدکنندگان سایت شما و هم به خزنده ها یک ایده اولیه از ساختار کلی صفحه و آنچه که در هنگام خواندن محتوا باید انتظار داشته باشند، می دهد.

مراقب باشید که کلمات کلیدی را فقط در تگ های سرصفحه قرار ندهید زیرا هم برای بازدیدکنندگان و هم برای خزنده ها غیرطبیعی است.

آن را مرتبط نگه دارید.

 آشنایی با خدمات رخ نت :  طراحی وب سایت در اصفهان

4. لینک های داخلی

از قدرت پیوندهای داخلی در سراسر سایت استفاده کنید تا هم به مشتری خود و هم به موتورهای جستجویی که برای ارائه خدمات به مشتریان در آن منطقه در دسترس هستید، آموزش دهید.

همانطور که نام شهرها را به محتوای درون صفحه خود اضافه می کنید، می توانید از آنها به عنوان پیوندی به صفحات منطقه خدمات استفاده کنید.

همچنین می‌توانید کمی خلاق باشید و ویجت‌ها، فهرست‌ها و بلوک‌هایی ایجاد کنید که چندین پیوند به مناطق خدماتی شما در صفحات سطح بالا برای کمی افزایش سئو ایجاد می‌کنند.

این می تواند به شکل بلوک “مناطق مترو که ما خدمات می دهیم” باشد که شامل نام مترو، تصویری از منطقه، و گزیده ای کوتاه است.

سپس متن به صفحه مکان پیوند داده می شود.

5. از اسکیما کسب و کار محلی استفاده کنید

نشانه گذاری اسکیما می تواند به موتورهای جستجو کمک کند تا درک بهتری از سایت شما داشته باشند.

نوع اسکیما کسب‌وکار محلی شامل اطلاعات مهم و مرتبطی مانند آدرس‌ها، بررسی‌ها، ساعات کار، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی، شکل‌های جغرافیایی ناحیه خدماتی، و بخش‌هایی در کد شما می‌شود که ممکن است لزوماً در محتوای صفحه شما وجود نداشته باشند.

این به ربات‌ها و خزنده‌ها می‌گوید که شما چه کسی هستید، چه کار می‌کنید، کجا این کار را انجام می‌دهید، و چرا دیگران به شما اعتماد می‌کنند بدون اینکه همه آن‌ها را در یک صفحه جمع کنند.

این همچنین به شما کنترل بیشتری بر اطلاعاتی که در آنجا منتشر می کنید به جای تکیه بر موتورهای جستجو برای کشف منابع مختلف در سراسر اینترنت می دهد.

چگونه می توانم بفهمم که آیا این کار می کند؟

هنگامی که همه چیز را بهینه و آماده کردید، می خواهید بدانید که آیا این واقعاً بر استراتژی سئوی محلی شما تأثیر می گذارد یا خیر.

ابزارهای زیادی وجود دارد، با این حال ما نگاهی اجمالی به تعدادی از آنها خواهیم داشت.

ابزارهای نتایج جستجوی محلی

هیچ چیز مانند نگاه مستقیم به SERP ها نیست، مگر اینکه بتوانید به SERP ها در یک محیط شبیه سازی شده نگاه کنید که منطقه محلی مورد نظر شما را تقلید می کند.

این دقیقاً همان کاری است که می توانید با ابزارهای نتیجه جستجوی محلی مانند Local Falcon، Merkle و BrightLocal انجام دهید.

با استفاده از این ابزارها، حتی می‌توانید نقشه‌های گوگل را مشاهده کنید، گزینه‌هایی مانند دسکتاپ و موبایل را انتخاب کنید و به اندازه سطح کد پستی دقیق شوید.

برای خواندن ادامه مقاله روی لینک زیر کلیک کنید