پیش بینی قیمت دوج کوین برای آینده

در چند ماه اخیر درباره دوج کوین اخبار زیادی شنیده ایم که تاثیر زیادی بر قیمت این ارز دیجیتال داشته اند. بسیاری از کاربران از ما سوال میکنند «آیا دوج کوین بخریم؟»،«آیا دوج کوین برای سرمایه گذاری مناسب است؟»

در این مقاله قصد داریم پس از مرور تاریخچه وقایع قیمتی دوج از ابتدای ایجاد آن تا امروز، پیش بینی های مختلف درباره قیمت این ارز در ۵ سال آینده را ارائه کنیم.

Image for post
Image for post

تحلیل تکنیکال و تاریخچه قیمت دوج کوین (۲۰۱۳ تا ۲۰۲۰)

۲۰۱۳: دوج کوین در سال ۲۰۱۳ متولد شد و در ابتدا رشد کندی داشت. ارزش بازار ۳.۵ میلیون دلاری آن به حدی کم بود که توجه کسی را در بازار به خود جلب نمی کرد. اما در عرض چند ماه، سیر صعودی آن شروع شد و رشد تصاعدی را تجربه کرد.

۲۰۱۴: سال دوم برای دوج کوین ناامیدکننده بود. این ارز کف های قیمتی جدیدی را ثبت کرد. همچنین در این سال، دوج رقابت سنگینی با ارزهای جدیدی مانند استلار، نئو و مونرو آغاز کرد.

۲۰۱۵: جکسون پالمر هم بنیانگذار دوج کوین از پروژه دوج خارج شد که اتفاق خوبی برای این ارز نبود. در این سال رسانه ها دیدگاه منفی به این ارز داشتند و بسیاری از تحلیل گران مرگ این ارز را پیش بینی کردند.

۲۰۱۸: سال ۲۰۱۸ برای ارزهای دیجیتال نزولی بود و دوج هم از این روند مستثنی نبود. آلت کوین ها در عرض چند ماه افت پیدا کردند. بازیابی قیمت تا ۰.۰۱۷ دلار اتفاق افتاد اما مدت زیادی دوام نداشت. قیمت دوج دوباره افت کرد و به کف ۰.۰۲ دلار رسید و برای مدت طولانی در همین سطح باقی ماند.

۲۰۲۰: دوج کوین بیشتر زمان سال را در رنج ۰.۰۰۲ تا ۰.۰۰۵ دلار باقی ماند. در پایان سال با بالارفتن قیمت بیت کوین دوج هم رشد خود را شروع کرد. چند وقت پیش ایلون ماسک اعلام کرد خودروهای تسلا را اکنون می توان با استفاده از بیت کوین خریداری کرد. این خبر باعث پامپ شدید قیمت دوج کوین شد.

پیش بینی بازار دوج کوین در سال ۲۰۲۱

در این بخش پیش بینی های مطرح شده توسط کارشناسان ارز دیجیتال ذکر شده است. طبق این نظرات قیمت دوج در فاصله سال جاری تا سال ۲۰۲۵ در بازه ۰.۰۰۴ تا یک دلار خواهد بود.

  • والت اینستور: تا پایان سال ۲۰۲۱ دوج کوین ارزی خواهد بود که ۰.۰۶۶۲۳ دلار را لمس خواهد کرد.
  • کریپتو گروند: قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۲ به ۰.۰۰۴ دلار و تا انتهای سال ۲۰۲۵ به ۰.۰۱۲۶ دلار خواهد رسید.
  • کریپتو لینکر: دوج در سال ۲۰۲۵ به قیمت ۰.۰۸۶۹ دلار خواهد رسید.
  • زکریا ام: در پنج سال آینده قیمت دوج به ۱ دلار خواهد رسید. با توجه به روند صعودی این پلتفرم این قیمت بسیار منطقی است.
  • تریدینگ بیستس: انتظار داریم قیمت دوج در سال ۲۰۲۱ به ۰.۰۰۶ دلار برسد. در سال ۲۰۲۵ احتمالا قیمت ۰.۰۰۵ برای دوج ثبت خواهد شد.
  •  

منبع: