دعوت دادن برای کلاب هوس، اندروید و IOS

امروزه کلاب هوس به یک شبکه اجتماعی فراگیر تبدیل شده است. از آنجا که تنها یک ماه است که در بین ما ایرانی‌ها معرفی و فراگیر شده، طرفدارهای بسیاری پیدا کرده است. با این وجود، برای ورود به این شبکه اجتماعی باید دعوت از شخصی که در کلاب هوس حضور دارد داشته باشید. 

مسئله مهم دیگری که وجود دارد، تفاوت های دعوت در اندروید و IOS است. نسخه فعلی اندروید غیررسمی است و امکانات کمتری نسبت به نسخه IOS دارد. در ادامه به تفاوت این دو می‌پردازیم.

ارسال دعوتنامه در IOS

هنگامی که شما در صفحه اول کلاب هوس هستید، یک آیکون به شکل پاکت نامه در کادر بالای صفحه نمایش وجود دارد. روی آن کلیک کنید. اگر برنامه کلاب هوس با مخاطبین شما همگام‌سازی شده باشد، لیستی از مخاطبین شما که در کلاب هوس ثبت نام کرده‌اند نمایش داده می‌شود. جلوی هر شخص یک آیکون وجود دارد که کلمه Invite در آن نوشته شده. اگر بر روی آن بزنید، صفحه شما به پیام‌رسان موبایلتان انتقال پیدا می‌کند و پیامی از پیش آماده شده حاوی لینک دعوت برای وجود دارد. آن را برای شخص مورد نظر ارسال کنید تا فرد به وسیله آن لینک وارد برنامه بشود.

ارسال دعوتنامه در اندروید

ارسال دعوتنامه در اندروید کمی فرق دارد. ابتدا در صفحه اصلی روی آیکون سه نقطه در گوشه بالایی صفحه نمایش کلیک کنید. سپس گزینه Invite friends را انتخاب کنید. شماره شخص مورد نظر خود را در آن کادر وارد کنید.

یک نکته مهم! شما باید قبل از وارد کردن شماره موبایل فرد در کادر، شماره او را با پیش شماره +98 ذخیره کنید.

بعد از وارد کردن شماره گزینه Invite را انتخاب کنید. صفحه موبایل شما همانند IOS به پیام‌رسان منتقل می‌شود. پیام را برای فرد ارسال کنید تا وارد برنامه بشود.

یک تفاوت خیلی مهم

لینک های دعوت از نسخه اندروید تنها برای کسانی که از کلاب هوس نسخه اندروید استفاده می‌کنند جواب می‌دهد. پس در صورتی که از نسخه اندروید استفاده می‌کنید برای کسی که از آیفون استفاده می‌کند دعوتنامه ندهید چون هم او نمی‌تواند وارد شود و هم یکی از دعوتنامه های شما از بین می‌رود.

امیدوارم از این مطلب به خوبی استفاده کنید و برایتان مفید بوده باشد. در صورتی که تمایل به مطالعه دیگر مطالب من دارید، به اینستاگرام من و یا به وبسایت من مراجعه کنید.