راهنمای طرز تهیه میگو پفکی خانگی.

Image for post
Image for post

 

راهنمای طرز تهیه میگو پفکی خانگی؛ میگو پفکی یکی از محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین محصولات در دسته میگوهای فرآوری شده است. این وعده غذایی که در انواع جشن‌ها، مهمانی‌ها و تفریحات خانوادگی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای طعمی شیرین، نرم و پفکی است. در این مقاله، طرز تهیه میگو پفکی خانگی را به شما آموزش خواهیم داد. با استفاده از این راهنما، شما قادر خواهید بود خانه‌بازی کنید و میگو پفکی خوشمزه و تازه را در خانه تهیه کنید.

مواد لازم:یک پوند میگو،یک فنجان آرد،یک قاشق،چایخوری نمک،یک قاشق چایخوری فلفل سیاه،یک قاشق چایخوری زیره،یک قاشق،چایخوری آویشن،روغن برای سرخ کردن.

آماده‌سازی ترکیب آرد و ادویه‌ها:در یک ظرف متوسط، آرد، نمک، فلفل سیاه، زیره و آویشن را با هم مخلوط کنید.مطمئن شوید که ادویه‌ها به‌طور یکنواخت در آرد توزیع شده باشند.

سرخ کردن میگو:روغن را در یک قابلمه عمیق یا ماهیتابه گرم کنید.میگوها را در آرد تهیه شده بغل کنید تا تمام سطح میگوها به آرد پوشانده شود.

خنک کردن و سرو:میگوها را بر روی کاغذ آشپزخانه قرار دهید تا روغن زیادی از آن‌ها جدا شود.بگذارید میگوها کاملاً خنک شوند.میگوهای پفکی خانگی را در ظرف سرو زیبا قرار داده و با چندین آویشن تزئین کنید.

نکته مهم:برای حفظ پفکی و خوشمزه بودن میگوها، آن‌ها را در ظرفی ببندید که هوا به آن نفوذ نکند.

نتیجه:حالا شما آماده‌اید تا به راحتی میگو پفکی خانگی خود را تهیه کنید. این وعده‌ی خوشمزه و منحصربه‌فرد را می‌توانید در جشن‌ها، تمرینات و دیگر رویدادهای خانوادگی سرو کنید. امیدواریم که از تجربه‌ی تهیه میگو پفکی خانگی لذت ببرید!