تریلر جدید F9 پیش از اکران فیلم در ۴ تیرماه

F9 با بازگشت چهره‌های آشنایی از دنیای سریع و خشن (Fast & Furious) همراه است. از بازگشت دومینیک تورتو با بازی وین دیزل، لتی اورتز، رومان پیرز، تج پارکر و مگدالن شاو گرفته تا بقیه کسانی که انتظار داریم خودشان را در این فیلم جدید از این سری محبوب به ما نشان دهند.

هشدار!

توجه داشته باشید که در ادامه ی متن اطلاعاتی از تریلر نمایش داده شده آورده شده است! پس اگر تریلر جدید فیلم را ندیده اید، برای دیدن تریلر به انتهای متن بروید.

 همانطور که در تریلر اول در حوالی ژانویه ۲۰۲۰ نشان داده شد، F9 با بازگشت «سانگ کانگ» بازیگر کره‌ای در نقش «هان لو» همراه خواهد بود که کاراکتر مربوط به او از سال ۲۰۰۶ و در فیلم «توکیو دریفت» مرده فرض شده است؛ که به این معناست فیلم‌های 4 تا 6 این سری (فیلم‌های سریع و خشن) باید به عنوان مقدمه‌ای بر توکیو دریفت در نظر گرفته شود تا خط داستانی معقول به نظر آید. همین‌طور در این فیلم، شاهد حضور میا تورتو با بازی جوردانا بروستر خواهیم بود که همراه با کاراکتر برایان اوکانر (با بازی بازیگر فوت شده، پاول واکر در سال 2013) از فیلم خشمگین ۷ از خط داستانی سری خارج شده بود.

در این فیلم دار و دسته‌ی خشمگین (دامینیک) با جان سینا که به عنوان جاکوب تورتو برادر دامینیک نقش ایفا می‌کند، روبه‌رو خواهند شد که با سایفر (Cipher) هکر فیلم «سرنوشت خشمگین» با بازی چارلیز ترون متحد شده است. F9 مطابق با برنامه‌ریزی قبلی می‌بایست در اواخر اردیبهشت‌ماه سال گذشته به اکران در می آمد؛  اما با شروع کووید-۱۹ و تعطیلی سینماها، تاریخ انتشار عقب افتاد. در حال حاضر برنامه‌ی اکران این فیلم برای ۴ تیرماه امسال در سینمای آمریکا برنامه‌ریزی شده است؛ مشروط به آن‌که تأخیر جدیدی ایجاد نشود. این فیلم پس از فیلم تنت (Tenet) از کریستوفر نولان، اولین بلاک‌باستر بزرگ سینمای هالیوود پس از شیوع کرونا به حساب می‌آید.

در حال حاضر، این فیلم آخرین فیلم در دست تولید این سری نخواهد بود و کمپانی یونیورسال برای فیلم‌های دهم و یازدهم از خطِ زمانی اصلی داستان سری فیلم‌های سریع و خشن برنامه‌ریزی کرده است. هم‌چنین، شایعاتی مبنی بر این‌که عنوان‌های فرعی نیز (مانند عنوان «هابز و شاو»)  امکان بالایی برای ساخت و به نمایش درآمدن خواهند داشت.

دومین تریلر رسمی F9: