پُستی که خیلی بازدید خورد!!!

سلام خدمت همه دوستان عزیز و کاربران پرسپت من مهدی کمالیان هستم. از شروع فعالیتم در پرسپت حدودا 9 ماه میگذره و تو این مدت مقالاتی رو تونستم برای سایت خوب پرسپت و استفاده بقیه بنویسم. راستش چند وقتی به پروفایل خودم در پرسپت سر نزده بودم تا همین امروز که توفیق حاصل شد و تونستم بیام و سری به سایت پرسپت و پروفایل خودم بزنم. 

دو تا نکته توجه منو خیلی به خودش جلب کرد:

1- اینکه پرسپت در حال حاضر با زمان شروع به کارش خیلی متفاوت شده و تونسته توسعه های اساسی و جالبی رو برای خودش رقم بزنه. که البته این به واسطه تلاش‌های تیم خوب فنی و پشتیبانی این شبکه اجتماعی خوب هستش. من این موارد رو از خوندن این مقاله در پرسپت متوجه شدم و به شما هم توصیه میکنم حتما یکبار این تغییرات رو بخونید و حتما سری به مرکز هدایت این سایت بزنید تا بتونید با همه قسمت‌ها و ابزار موجود در این پلتفرم خوب کار کنید.

2- مورد دومی که واقعا از دیدن اون تعجب کردم آمار بازدید مقالاتم در پرسپت بود که تصمیم گرفتم از اون یه اسکرین بگیرم تا شما هم ببینید.

Image for post
Image for post

جالبه بدونید من در این مدت کلا 12 مقاله نوشتم و این مقالات در مجموع 1929 مرتبه بازدید شده و 26 مقاله من به صورت کامل مطالعه شده. حالا چرا تعجب کردم. 

اولا اینکه من همین پست ها رو در شبکه اجتماعی دیگه مثل ویرگول هم منتظر کردم اما به این تعداد بازدید نداشتم و مورد بعدی که توجه منو به خودش خیلی جلب کرد آمار مطالعه یکی از مقالاتم بود که به تنهایی 1752 بار بود!!!!!

به هر حال برام جالب بود. و وظیفه خودم دونستم که در قالب این مقاله از تیم خوب پرسپت تشکر کنم که این بستر عالی و مناسب رو مهیا کردند. 

امیدوارم همیشه موفق باشند و روز به روز پیشرفت کنند.