بهترین بازی های اندروید 2021

در این مقاله بهترین بازی‌های اندروید بازی شده و رتبه بندی شده را بررسی و معرفی کرده‌ام. این بازی‌ها همه ژانرهای مختلف  را پوشش می‌دهد و توسط کاربران زیادی تست و بررسی شده‌اند. ممکن است برچسب رایگان در Google Play به برخی از این موارد اضافه شود، اما گاهی اوقات برای دریافت این بازی‌ها نیاز به خرید برنامه (IAP) دارید بنابراین بنده فرض را بر این قرار داده‌ام که شما قبل از نصب این بازی‌ها در مورد آن اطلاعات دارید.

Image for post
Image for post

بازی ماه اندروید: Inked 

Image for post
Image for post

قیمت: (3.99 دلار / 3.49 پوند / 5.49 دلار استرالیا)

Inked در یک دنیای ایزومتریک که توسط قلم شخصی طراحی شده است اتفاق می‌افتد. استراتژی که در اعماق بازی تزریق شده است. همانطور که در حال بازی هستید، دستان هنرمند به طور مکرر ظاهر می‌شوند و شخصیت اصلی این قدرت را دارد که برخی عناصر را برای تنظیم موقعیت روی صفحه "دوباره" طراحی کند.

در هر مرحله از بازی، باید منظره را دستکاری کنید تا مسیر پیش رو را باز کنید. گاهی اوقات، این کار به سادگی استفاده از رمپ برای چرخاندن توپ در یک سوراخ است. گاهی اوقات، شما باید خلاقیت و تصور بیشتری داشته باشید و اشکالی بسازید که اگرچه اشکال خیلی ملموسی نیستند، اما با این وجود خلاقیت‌های چند بخشی سرگرم کننده هستند.

تلاش و تفکر کمی برای انجام این بازی لازم است و چند ساعت بیشتر طول نمی‌کشد اما صرفاً به عنوان یک بازی منحصر به فرد از نظر بصری، هنری بیشتر از نقاشی است.

بهترین بازی‌های مسابقه‌ای برای اندروید

Image for post
Image for post

 

Tabletop Racing: World Tour - 1  

قیمت: (5.99 دلار / 4.79 پوند / 8.99 دلار استرالیا)

 تور جهانی مسابقه‌ای پرسرعت است که به شما کمک می‌کند اتومبیل‌های کوچک را در مسیرهای تعیین شده از اشیای نسبتاً عظیم هدایت کنید. مثل Micro Machines و Mario Kart است. مسابقه‌ها بسیار رقابتی هستند و شما را وادار می‌کنند که با مانورهای حیله گرانه و سلاح‌های غیرورزشی، با یک رانندگی دیوانه وار به سمت خط پایان، از رقبای خود دور شوید. اگرچه فرصت‌هایی برای ارتقا  وسیله نقلیه شما برای رقابت بهتر در مسیرهای سخت تر وجود دارد.

 تور جهانی فاقد IAP است. این مهارت‌های شماست که می تواند پرچم‌های چهارخانه را به دست بگیرید و در نهایت با پول نقد کافی برای خرید اتومبیل‌های جدید شیک روبرو شوید. این بازی اندروید با کنترل‌های ساده اما پاسخگو، نفسی تازه برای بازی‌های مسابقه‌ای اندروید محسوب می‌شود.

Image for post
Image for post

GRID Autosport

قیمت: (9.99 دلار / 9.99 پوند / 14.99 دلار استرالیا)

GRID Autosport یک مسابقه است، اما همچنین یک چالش برای گیمرهای اندروید است که از اینکه هرگز عناوین برتر دریافت نمی‌کنند شکایت داشتند و اینکه همراه با تبلیغات و IAP است. 

GRID Autosport حتی در رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها نیز در زمان انتشار چیز چشمگیری بود. بعد چند سال دیگر، به عنوان یک بازی موبایل شگفت آور نیست، زیرا شما در حدود 100 مدار آتش سوزی می‌کنید، و در یک طیف وسیعی از اتومبیل‌ها با آن مبارزه می کنید.

این کار یک شبیه سازی است و برای شما آسان نخواهد بود. این بازی به شما این امکان را می‌دهد با سرعت بالا دیوارها را بشکنید و گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است، اما به کمک رانندگی به شما کمک می‌کند تا بدون شک بهترین تجربه مسابقه در اندورید را تجربه کنید.

Image for post
Image for post

Repulze

قیمت: (1.49 دلار / 1.59 پوند / 2.39 دلار استرالیا)

Repulze در آینده فراتر از اتومبیلرانی وجود دارد. .

بازی به سه مرحله تقسیم شده است. این کار با آزمایش‌های زمانی شروع می‌شود که شما را از دروازه‌های خاص رنگی عبور می‌دهد و با بکارگیری هوش مصنوعی، گاهی اوقات و غیر ورزشی به منفجر کردن آنها با سلاح پایان می یابد.

یک داستان علمی-تخیلی درباره مردان و شرکت‌های مصنوعی وجود دارد، اما واقعاً این همه چیز در مورد سرعت است. در ابتدا، کنترل‌های انعطاف پذیر شما را مکرراً در حال عبور از کنار جاده‌ها می دانند و فکر می‌کنند آیا کسی مجوز هوانوردی شما را از شما می‌گیرد. اما استاد هفتم به طور یکسان ردیابی و کنترل می شود، و هنگامی که بمب را به سمت خط پایان می‌کشید Repulze به یک تجربه شورانگیز تبدیل می شود.

Image for post
Image for post

Rush Rally 3

قیمت: (3.99 دلار / 3.99 پوند / 6.99 دلار استرالیا)

Rush Rally 3 مسابقه رالی را به سبک کنسول به اندروید می آورد. برای انفجارهای سریع، می‌توانید در حالت تک حالته قرار بگیرید، در حالی که یک راننده در گوش شما قرار می‌گیرد. یا فلز سنگزنی رالی کراس وجود دارد که شما را در برابر اتومبیل‌های رایانه ای قرار می دهد که ظاهراً توسط تجاوزات به وجود می آید اگر برای مدت طولانی درگیر آن هستید ، خود را در یک حالت شغلی کامل غرق کنید.

اگر مسابقه زیاد نباشد، هیچ یک از این گزینه ها مهم نیستند. خوشبختانه، این واقعا خوب است. این بازی با تصاویر و دیدگاه های بسیار هوشمندانه اعم از کمربند دور یک مسابقه یا شعله ور شدن در یک جنگل، بخشی را به نظر می رسد.

کنترل ها نیز به خوبی کار می کنند، تعدادی تنظیم را برای متناسب کردن طیف وسیعی از تنظیمات (شیب ، دکمه های مجازی) - و سطح مهارت فراهم می کنند.

Image for post
Image for post

Horizon Chase

قیمت: (رایگان + 2.99 دلار / 2.79 پوند / 4.09 دلار استرالیا IAP)

اگر از بازی های مسابقه ای خسته شده اید و توجه بیشتری به اینکه آیا آسفالت واقع گرایانه به نظر می رسد بیش از اینکه بزرگنمایی با سرعت دیوانه کننده چه سرگرم کننده ای است ، خسته شده اید ، Horizon Chase را بررسی کنید. این ادای احترام به عناوین بازی های قدیمی مدرسه بیشتر از اینکه واقع گرایانه خسته کننده باشد، بیشتر درمورد لذت مسابقه است.

تصاویر زنده پر جنب و جوش هستند، موسیقی متن فیلم جالب و دلفریب است، و مسابقات می یابد شما را به طور مداوم به سمت جلوی بسته تهاجمی می جنگید.

اگر به خوبی Lotus Turbo Esprit Challenge و Top Gear را به یاد داریذ ، این مورد را از دست ندهید. (توجه داشته باشید که Horizon Chase به شما پنج آهنگ رایگان می دهد. برای باز کردن قفل بقیه ، یک IAP 2.29 / / 2.99 دلار آمریکا وجود دارد.)

Image for post
Image for post

Need for Speed 

قیمت: (4.99 دلار / 4.99 پوند / 7.99 دلار استرالیا)

هر کسی که انتظار دارد یک نوع مسابقات رومینگ رایگان از نسخه های کنسولی این عنوان داشته باشد ، نادیده گرفته می شود، اما با این وجود Need for Speed: Most Wanted یکی از بهترین بازی ها در نوع خود در اندروید است. بله ، مسیرها خطی هستند، فقط میانبر عجیب و غریب دارند، اما بیت واقعی مسابقه عالی است.

شما در امتداد خیابان های پرتحرک یک شهر خاکستری مسابقه می‌دهید، و سعی در پیروزی در رویدادهایی دارید که به یک اندازه منیت و اعتبار شما را تقویت می کنند. جوایزها خزانه شما را پر می کند و شما را قادر می سازد برای ورود به مسابقات ویژه وسایل نقلیه جدید خریداری کنید.

این بازی در اندروید بسیار زیبا به نظر می رسد و دارای موسیقی متن با اکتان بالا است تا شما را به سرعت ترغیب کند. 

Image for post
Image for post

Riptide GP

قیمت: (2.99 دلار / 2.99 پوند / 3.99 دلار استرالیا)

در دو بازی Riptide اول شما باید مدارهای آبکی را که با برج های فلزی درخشان احاطه شده اند ، بزرگنمایی کنید. Riptide GP: Renegade قطعه دیگری از مسابقات آینده نگرانه پر زرق و برق را ارائه می دهد ، اما این بار شما را غرق در ورزش می کند.

همانند بازی های قبلی، شما هنوز هم یک هیدروفویل را هدایت می کنید و مسابقات نه تنها بسیار سریع پیش می رود بلکه در هر فرصت موجود یک نمایشگاه بزرگ را به نمایش می گذارد.

اگر به یک رمپ یا موجی برخورد کردید که شما را به هوا پرتاب کند، بهتر است برای رسیدن به توربو افزایش هنگام فرود، دور خود را دور بزنید یا یک پایه دستی انجام دهید. مسابقه دهندگان معقول هیچ چیز نمی گیرند.

 

Image for post
Image for post

Mini Motor Racing 

قیمت: (2.99 دلار / 3.19 پوند / 4.49 دلار استرالیا)

Mini Motor Racing یک مسابقه دیوانه وار از بالا به پایین است که وسایل نقلیه کوچکی را پیدا می کند که در مدارهای کلاستروفوبیک به حرکت در می آیند و شما را وادار می کنند تا بارها و بارها درون دیوارها بروند. این اتومبیل ها بیشتر شبیه اتومبیل های کنترل از راه دور هستند تا قیمت واقعی ، به این معنی که مسابقات معمولاً سخت است - و اگر فقط یک لحظه از صفحه دور شوید به راحتی از دست می رود.

در اینجا تعداد زیادی محتوا وجود دارد - ده ها مسابقه در طیف گسترده ای از محیط ها برگزار می شوند. شما از بین ویرانه ها بزرگنمایی می کنید و مسیرهای کنار ساحل را رد و بدل می کنید. هوش مصنوعی گاهی اوقات خیلی تهاجمی است ، اما با ارتقا سطح زیرکی ماشین و استفاده از نیتروژن در هنگام مسابقه ، بیش از پرچم شطرنجی گاه به گاه استفاده خواهید کرد.

Image for post
Image for post

Final Freeway 2R

قیمت: (0.99 دلار / 79p / AU 0.99 دلار)

Final Freeway 2R یک بازی مسابقه ای یکپارچه است، کاملاً آشکارا از OutRun کلاسیک Sega الهام گرفته شده است. شما در یک ماشین قرمز با کمربند همراه می شوید، جاده ای را طی می کنید که همه نسبتاً مشکوک در همان مسیر رانندگی می کنند. هر از چند گاهی، یک چنگال می زنید، به شما امکان می دهد مسیر خود را انتخاب کنید. در تمام این مدت، موسیقی دلپذیر از بلندگوهای دستگاه شما خارج می شود.

برای دستان قدیمی ، شما در نوعی بهشت ​​بازی خواهید بود. و مسلماً این بازی بهتر از بازی الهام بخش آن است ، احساس روان بودن و ظرافت بیشتری دارد.

Image for post
Image for post

Motorsport Manager Mobile 3

قیمت: (3.99 دلار / 3.99 پوند / 6.49 دلار استرالیا)

Motorsport Manager Mobile 3 یک بازی مدیریتی مسابقه ای بدون بیت های خسته کننده است. این بازی به جای نشستن شما در برابر صفحه گسترده ای با شکوه ، ترکیبی کاملاً متعادل از قابلیت دسترسی و عمق است که به شما این امکان را می دهد تا در تیم های بزرگ، حامیان مالی، مکانیک ها و حتی سرگرمی ها غرق شوید.

وقتی همه چیز آماده است ، باید مسابقه هایی از بالا به پایین پر تنش و هیجان انگیز را تماشا کنید. (این تعجب آور است زیرا شما به طور گسترده ای در حال مشاهده بزرگنمایی دیسک های شماره دار در اطراف مدارها هستید.) مسابقات یکبار مصرف به شما احساس می کنند ، اما گوشت واقعی در حالت شغلی از پایین توده  با هدف نهایی برنده شدن  شروع می شود.