بهترین ماشین اصلاح و ریش تراش پاناسونیک کدام است؟

امروزه استفاده از ماشین اصلاح صورت و سر بسیار بیشتر از گذشته رواج یافته است و به همین دلیل بسیاری از شرکت ها اقدام به تولید چنین وسایلی کرده اند. بنابراین اگر به بازار لوازم جانبی اصلاح صورت و بدن نگاه کنید ، متوجه می شوید که مارک های زیادی در این زمینه با یکدیگر رقابت می کنند.

اگر می خواهید ماشین اصلاح بخرید و نمی دانید کدام مارک ارزش خرید دارد ، لطفاً این مقاله را تا انتها بخوانید ، تا ضمن معرفی مارک های معروف ، با راهنمای خرید ماشین اصلاح آشنا شوید.

اما داشتن پوستی زیبا تنها راه دستیابی به ظاهری جذاب نیست ، اما با تراشیدن موهای صورت شما می تواند جذابیت و زیبایی به همراه آورد. با کمک مدل موهای مختلف ، می توان انواع سبک های مختلفی را ایجاد کرد. حتی اگر به مهمانی بروید می توانید مدل های مختلف مو را برای خود در نظر بگیرید.بهترین ریش تراش پاناسونیک ابزاری است که به راحتی به این هدف می رسد.

انواع تیغه در ماشین اصلاح صورت و سر

به عنوان بخشی از لوازم اصلاح مردانه ، استفاده از ماشین اصلاح امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیاری از مردان به دنبال خرید این تجهیزات هستند. اما توصیه می کنیم قبل از خرید سعی کنید اطلاعات خود را در مورد ماشین اصلاح افزایش دهید. در مورد این ماشین ها ، اولین چیزی که باید به شما بگوییم نوع تیغه در ماشین اصلاح است.به طور کلی ماشین‌های ریش تراش دو نوع تیغه دارند:

ماشین ریش تراش با تیغه چرخشی

اگر می خواهید تراشی بسیار تمیز و زیبا داشته باشید ، تیغ با تیغه گردان بهترین انتخاب شماست. تیغه این مدل بیضی شکل است و استفاده از آن بسیار آسان است. این تیغ ​​ها بسیار بی صدا هستند و می توانند موهای بسیار بلند را به خوبی اصلاح کنند.

ماشین اصلاح فویلی

تیغه تراش فویل در زیر فویل محافظ قرار می گیرد و به جای چرخش حرکت رفت و برگشتی دارد. ریش تراش فویل دارای چندین تیغه است. به عنوان مثال ، تیغ چهار تیغه صورت را سریعتر از تیغ سه تیغه اصلاح می کند. لطفاً توجه داشته باشید که هنگام استفاده از تیغ فویل آلومینیومی ، دستان شما باید رفت و برگشت داشته باشند ، نه اینکه بچرخند.

تفاوت تیغه سرامیک و فولادی

تمام ریش تراش ها دارای تیغه ثابت (تیغه پایین) ساخته شده از فولاد هستند. برخی از ماشین ها همچنین دارای یک تیغه متحرک ساخته شده از سرامیک هستند. بین این دو تیغه تفاوت وجود دارد می توان گفت تیغه سرامیکی تیزتر از فولاد است و سرعت آن کاهش نمی یابد. اما در کنار این نکته مثبت ، تیغه سرامیکی در صورت ضربه خوردن ترک می خورد.

نکات کاربردی مهم هنگام تهیه دستگاه اصلاح صورت و سر

Image for post
Image for post

اگر به دنبال راهنمای خرید ماشین اصلاح صورت و سر هستید و می خواهید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید ، سعی کرده ایم تمام نکاتی را که هنگام خرید ماشین اصلاح باید رعایت شود جمع آوری کنیم. بنابراین ، لطفاً با ما همراه باشید تا با نکات مهم و کاربردی هنگام تهیه ماشین اصلاح صورت و سر آشنا شوید.

قیمت

قیمت یکی از مهمترین عوامل هنگام خرید هر گونه تجهیزات است. ابتدا محدوده قیمتی را که می خواهید بخرید تعیین کنید ، زیرا بسته به بودجه شما باید ببینید آیا می توانید تیغ گران قیمت با کیفیت خوب بخرید یا تیغ ارزان قیمت با کیفیت متوسط؟

برق یا باتری

قبل از شروع به اصلاح ، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک ماشین اصلاح باتری بخرید یا یک ماشین اصلاح برقی؟
ویژگی ماشین های اصلاح با باتری این است که حمل آنها آسان است ، بنابراین می توانید آنها را به راحتی با خود ببرید. علاوه بر این ، اکثر این ماشین ها ضد آب هستند و می توان از آنها برای اصلاح زیر دوش استفاده کرد. اما از نظر قدرت ، اگر می خواهید مقایسه کنید ، باید بگویید که قدرت یک تیغ باتری بسیار کمتر از یک تیغ سیمی است و تاثیر اصلاح موهای بسیار بلند خوب نیست.

به طور کلی ، عمر مفید این ریش تراش های بی سیم مجهز به باتری کوتاه تر از ریش تراش های سیمی مستقیم است.

شانه داشته باشید

اطمینان حاصل کنید که تریمر خریداری شده دارای یک شانه مخصوص با زاویه قابل تنظیم است. به دلیل استفاده از این شانه ها ، می توانید ریش یا موهای خود را به دلخواه کوتاه کنید.

ضدآب

تجهیزات برقی دارای نماد IPXY هستند که نشان دهنده مقاومت تجهیزات در برابر رطوبت و گرد و غبار است.

  • اصطلاح (IP) نشان دهنده درجه مقاومت در برابر عوامل خارجی مانند آب و گرد و غبار است.
  • حرف X مخفف مقاومت در برابر گرد و غبار است و عددی بین 0 تا 6 است.
  • حرف Y نشان دهنده مقاومت دستگاه در برابر آب است و عدد آن بین 0 تا 8 است.

هنگام خرید تیغ صورت ، از داشتن نوار سرد مطمئن شوید ، زیرا با وجود مزایای دستگاه ، می توانید از آکنه یا حساسیت روی پوست خود جلوگیری کنید. نوارهای سرد همچنین به شفافیت و شفافیت پوست کمک می کند.

میزان شارژ را نشان می دهد

هنگام خرید ماشین اصلاح ، حتماً دستگاهی با صفحه نمایش باتری انتخاب کنید. در برخی از دستگاهها ، چراغ سبز نشان دهنده شارژ کامل و چراغ قرمز نشان دهنده شارژ کامل است. در هر صورت ، این به معنی شارژ است و مهم است که بدانیم دستگاه در حال شارژ است یا خیر.

قابلیت شارژ سریع

Image for post
Image for post

داشتن عملکرد شارژ سریع از ویژگی های مهم دستگاه شما خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر دوش گرفتن شما 10 دقیقه طول بکشد ، اگر دستگاه بتواند سریع شارژ شود ، می توانید ریشه ها را در همان فاصله کوتاه کنید.

خط ریش را با نخ زنانه یا اصلاح کننده اصلاح کنید

اطمینان حاصل کنید که تجهیزاتی که خریداری می کنید می توانند خط ریش را کوتاه کنند. قابلیت اصلاح خط ریش را دارد و می تواند موهای جلوی گوش یا موهای بلند دیگر را کوتاه کند. طول تیغ تیغ تیغ باید متوسط ​​باشد ، زیرا تراشیدن تیغ ​​کوتاه خطوط ریش آسان نیست و تیغ بلند هیچ دقت و ظرافتی ندارد.

تراشیدن موهای گوش و موهای بلند

برخی از ماشین های اصلاح در بازار همچنین می توانند موهای گوش ، خط ریش و موهای بلند را بتراشند. بنابراین هنگام خرید به این نکته توجه کنید.

پاک شوندگی راحت

ریش تراش یا تیغ ، چون موها را کوتاه می کنند ، بعد از مدتی کثیف می شود و باید تمیز شود. برخی از تیغ ها دارای یک برس تمیز کننده کوچک در جعبه هستند ، در حالی که برخی دیگر دارای سیستم تمیز کردن خودکار هستند.

به طور کلی ، هنگام خرید ماشین اصلاح ، اطمینان حاصل کنید که دستگاه به راحتی تمیز می شود و مجهز به ابزار تمیز کننده است.

راحتی ارگونومیک

عملکردهای ارگونومیک یک عملکرد مهم دستگاه های الکترونیکی است که می تواند به شما کمک کند تا هنگام استفاده طولانی مدت از دستگاه احساس خستگی نکنید و به راحتی از دستگاه استفاده کنید.

منبع: