پیدا کردن بهترین گوشواره طلا مینیمال برای هدیه

گوشواره طلا مینیمال از بهترین مدل‌های گوشواره طلا است که برای هدیه دادن بهترین گزینه هستند. زیرا این مدل از گوشواره‌های طلا، طرحی ساده و زیبا دارند؛ همچنین وزن به نسبت کمی هم دارند و در نتیجه قیمت تمام شده آن‌ها، بسیار مناسب خواهد بود.

امروز و در این مقاله می‌خواهیم بهترین گوشواره‌های طلا مینیمال را برای شما معرفی کنیم که گزینه‌ای باشند برای هدیه دادن!

تمام مدل‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، متعلق به گالری طلای سنجاق هستند که طلا کاملاً دست ساز را با ظرافت و دقت طراحی و تولید می‌کند.

گوشواره طلای میخی فرکانس؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

اگر به دنبال یک گوشواره طلا خاص و مینیمال هستید که بتوانید آن را برای هدیه دادن به یک شخص عزیز انتخاب کنید، گوشواره طلا میخی فرکانس را به هیچ عنوان از دست ندهید. این گوشواره طلا، از کالکشن طلا فرکانس است که امضا و هویت گالری طلای سنجاق است. همچنین این گوشواره طلا، یک مدل مینیمال و جذاب محسوب می‌شود که همه سلیقه‌ای آن را دوست خواهد داشت.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 1.590 گرم

Image for post
Image for post

گوشواره طلای میخی گیسو؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

این گوشواره طلا از همان طرح و مدل کالکشن طلا زیبای گیسو تشکیل شده است و به شکل میخی است؛ یعنی کامل به گوش می‌چسبد و آویزان نیست.

این گوشواره طلا به دلیل میخی بودن و مینیمال بودن، یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن است.

این گوشواره طلا یک گوشواره مینیمال بوده و برای هر سنی و با هر سلیقه‌ای و در هر کجایی مناسب است و هیچ گاه از مُد نمی‌افتد...!

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 2.700 گرم

Image for post
Image for post

گوشواره طلای قلب فرکانس؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گوشواره طلای قلب فرکانس که از نوارهای جذاب و منحصر به فرد فرکانس تشکیل شده است به شکل قلب است و جزء بهترین کادوها برای روز ولنتاین!

این گوشواره طلا به شکل میخی است و کامل به گوش می‌چسبد. این گوشواره به دلیل میخی بودن استفاده از آن بسیار راحت است و می‌توان همیشه به گوش باشد و از درخشش لذت برد!

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 1.920 گرم

Image for post
Image for post

گوشواره طلای گره؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گوشواره طلا گره یکی از مینیمال‌ترین گوشواره‌های طلا گالری طلای سنجاق است که همواره پر طرفدار بوده است. این گوشواره بسیار ظریف بوده و از یک نوار طلا که گره خورده است، تشکیل شده است. این گوشواره برای هر سنی و با هر سلیقه‌ای مناسب است و هم برای ست‌های کلاسیک و هم برای ست‌های اسپورت زیبا خواهد بود...!

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 1.510 گرم

Image for post
Image for post

گوشواره طلای اسپرینگ؛ طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گوشواره طلا اسپیرینگ، یک گوشواره طلا خاص و جذاب است که بسیار چشم گیر است. این گوشواره طلا از یک میله طلایی که یک نوار طلا فنر مانند به دور آن تابیده است. این گوشواره طلا به شکل میخی است اما نه میخی کامل؛ بلکه میخی است که کمی هم از گوش پایین می‌آید.

این گوشواره طلا یک گوشواره مینیمال است که برای ست‌های کژوال و کلاسیک بسیار مناسب بوده و درخشش باور نکردنی‌ای دارد.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 2.770 گرم

Image for post
Image for post

پاسخ به سوالات متدوال

گوشواره‌های گالری طلای سنجاق دست ساز هستند؟

بله، تمام محصولات گالری طلای سنجاق اعم از گوشواره‌های طلا این مجموعه، همه دست ساز بوده و زیبایی را به شما هدیه خواهند کرد.

کلام آخر

امروز و در این مقاله با 5 مدل از گوشواره‌های طلا از نوع میخی گالری طلای سنجاق که برای هدیه دادن مناسب هستند، آشنا شدیم و خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد هر کدام را برای شما بیان کردیم. امیدواریم که توانسته باشیم منبعی ارزشمند برای شما فراهم کرده باشیم.