طراحی های مدرن گردنبند طلا در گالری طلا سنجاق

گردنبند طلا، همیشه جزء اصلی‌ترین اکسسوری‌های طلا و جواهر بوده است؛ به طوری که کمتر خانمی را می‌توان یافت که عاشق اکسسوری و زیورآلات باشد ولی هیچ گردنبندی دوست نداشته باشد! گردنبندها مدل‌ها و انواع محتلفی دارند که هر کدام بنا بر طرحی که دارند؛ متفاوت از سایرین خواهد شد.

گالری طلای سنجاق یک گالری طراحی و تولید طلای دست ساز است که چندین مدل گردنبند دارد که از طراحی‌های اختصاصی خودش است و شما نمونه آن‌ها را در هیچ گالری و طلافروشی دیگر، نخواهید یافت. امروز قرار است در این مقاله، به پنج مدل از آن‌ها اشاره کنیم که جزء مدل‌های مدرن این گالری به شمار می‌آیند.

گردنبند طلای تاب – طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

یکی از ساده‌ترین و زیباترین گردنبندهای گالری طلای سنجاق، گردنبند تاب است. این گردنبند، به قدری ظریف و ساده است که در گردن به گونه‌ای خاص می‌درخشد. پلاک این گردنبند به زنجیر آن متصل است و چون پلاک و زنجیر به شکل تاب است، نام این گردنبند تاب شده است. وزن حدودی این گردنبند، 2.200 گرم است که در دسته طلاها و گردنبندهای سبک و ارزان قرار می‌گیرد.

Image for post
Image for post

گردنبند طلای گره - طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گردنبند طلا گره، یکی دیگر از ظریف‌ترین و زیباترین گردنبندهای گالری طلای سنجاق است که طرفداران بسیار زیادی دارد. به دلیل طراحی ظریف و ساده‌ای که دارد بسیار مناسب دختران نوجوان و تینجیرهاست و می‌تواند یک گزینه مناسب برای کادو دادن باشد؛ چرا که هم کم وزن و ارزان است و هم بسیار زیبا و خاص است.

وزن حدودی این گردنبند: 1.900 گرم می‌باشد.

Image for post
Image for post

گردنبند طلای کاموا - طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گردنبند طلا کاموا، یک گردنبند بسیار خاص و ویژه است؛ چرا که به شکل کاموا است و بسیار چشم گیر است که در عین حال، طرحی ساده و مینیمال دارد و یک مدل یونیک و خاص محسوب می‌شود؛ زیرا طراحی منحصر به فرد گالری طلای سنجاق می‌باشد. این گردنبند با طراحی جذاب و مینیمالی که دارد مناسب دختران نوجوان و تینیجرهاست و درخشش فوق العاده‌ای به شما می‌بخشد! وزن حدودی این گردنبند: 2.400 گرم می‌باشد.

Image for post
Image for post

گردنبند طلای چشم - طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گردنبند چشم، که درست همانند چشم است؛ یکی از ظریف‌ترین و خاص‌ترین گردنبندهای گالری طلای سنجاق است که سادگی در عین زیبایی را می‌توان در آن پیدا کرد! این گردنبند به دلیل ظرافتی که دارد بسیار مناسب کادو دادن است و چون کم وزن است، یک گزینه مناسب برای کادو دادن به دیگران است. وزن حدودی این گردنبند: 2.800 گرم می‌باشد.

Image for post
Image for post

گردنبند طلای ریگ مثلث  - طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گردنبند طلا ریگ مثلث، یک گردنبند ظریف و زیبا و مینیمال است که برای هر قشر و سنی مناسب است. همچنین برای کادو دادن بسیار مناسب است؛ زیرا هم کم وزن است و به نسبت قیمت خوبی دارد و همچنین مینیمال و جذاب است و هر کسی این مدل را می‌پسندد و دوست خواهد داشت. گردنبند ریگ مثلث، همانند ریگ است و برای همین به این نام معروف شده است. وزن حدودی این گردنبند: 2.300 گرم می‌باشد.

Image for post
Image for post

پاسخ به سوالات متداول

از کجا گردنبند طلا خاص بخریم؟!

گالری طلای سنجاق، یک گالری طراحی و خرید گردنبند طلا است که به طور ویژه اکسسوری‌های طلای بسیار ظریف و خاص را طراحی و تولید می‌کند.

کلام آخر

امروز و در این مقاله به سراغ طراحی‌های مدرن گردنبند طلا گالری طلای سنجاق رفتیم و تمام خصوصیات و ویژگی‌های آن‌ها را برای شما بیان کردیم؛ لازم به ذکر است که گالری طلای سنجاق، تمام محصولاتش را با شعار «سادگی در عین زیبایی» طراحی و تولید کرده است.

تمام عکس‌ها و مدل‌ها، متعلق به گالری طلای سنجاق می‌باشد.