طراحی‌های جدید گردنبند طلا برای سلیقه های خاص

طراحی‌های جدید گردنبند طلا برای سلیقه‌های خاص را در این مقاله ببینید و با این گردنبندهای طلا زیبا و خاص آشنا شوید.

ما امروز در این مقاله می‌خواهیم شما را با گردنبندهای جدید و زیبایی گالری طلای سنجاق آشنا کنیم.

زنجیر طلا یورمن، طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

زنجیر طلای یورمن، زنجیری بسیار زیبا و چشم گیر است که طراحی و ساخت آن، توسط گالری طلای سنجاق انجام شده است. این زنجیر، به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که هم در دسته زنجیرهای کلاسیک قرار می‌گیرد و هم در دسته زنجیرهای مدرن! به طور کلی، تمام محصولات گالری طلای سنجاق، به گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که با هر ست و استایلی مناسب باشد.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 21 گرم

Image for post
Image for post

گردنبند طلا فرکانس و طوق و یا گردنبند طلای فول فرکانس، طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

خانواده کالکشن فرکانس، 2 مدل گردنبند دارد. یک مدل گردنبند زنجیری که از یک پلاک فرکانس و زنجیر تشکیل شده است و یک طوق و یا گردنبند فول فرکانس، که دیگر زنجیر ندارد و تماماً از مدل طلایی ساخته شده است که فرکانس نام دارد.

کالکشن فرکانس، از اولین کالکشن‌های گالری طلای سنجاق است که همچنان پس از گذشت حدود 6 سال از رو نمایی طرفداران خاص خود را دارد و از پرفروش‌ترین کالکشن‌های این گالری محسوب می‌شود و همچنان با ترندهای امسال هماهنگ است و به اصطلاح مد است!

این گردنبند، برای تمام سبک‌ها و استایل‌ها مناسب است اما می‌توان گفت طوق فول فرکانس برای مهمانی‌ها و سبک‌های کلاسیک بیشتر مناسب است و گردنبند فرکانس برای سبک‌های اسپورت و روزمره مناسب‌تر است.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: گردنبند فرکانس: حدود 2.720 گرم / گردنبند فول فرکانس: حدود 33.140 گرم

Image for post
Image for post

گردنبند طلای تابش کوچک و گردنبند طلای تابش بزرگ، طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

گردنبند تابش، همانطور که از اسمش مشخص است؛ بسیار تابان و درخشان است و در یک مجلس و یا مهمانی بسیار خیره کننده و چشم گیر است. این گردنبند در دو طرح ساخته و تولید می‌شود. گردنبند تابش بزرگ و گردنبند تابش کوچک.

این گردنبند بیشتر مناسب سبک‌های رسمی و کلاسیک است و با ترندهای اکسسوری طلا امسال، بسیار هماهنگ و همخوان است!

اطلاعات تکمیلی:

وزن:

گردنبند تابش کوچک: حدود 13 گرم

گردنبند تابش بزرگ: حدود 28 گرم

Image for post
Image for post

پاسخ به سوالات متداول

اکسسوری‌های طلا (مثل گردنبند طلا)را از کجا بخریم؟

گالری طلای سنجاق، یک گالری طراحی و تولید انواع طلای دست ساز است که همیشه سعی داشته طلاهای خود را منطبق با ترندهای جهانی طراحی و تولید کند و منحصر به فرد بودن آن‌ها را هم حفظ کند.

کلام آخر

امروز و در این مقاله در طراحی‌های جدید گردنبند طلا صحبت کردیم، امیدواریم که توانسته باشیم به خوبی شما را با گردنبندهای طلا جدید آشنا کنیم تا شما استایل خود را منطبق با اکسسوری‌های طلا و جواهر تغییر دهید و به اصطلاح استایل خود را بسازید!