راهنمای کامل خرید انگشتر طلا برای ازدواج

حلقه ازدواج و انگشتر طلا ازدواج، یکی از اصلی‌ترین خریدها پیش از ازدواج است که برای تمام جهان، نشان از پیوند و عشق و محبت و دوستی میان زوج عاشق است. این روزها، به دلیل گرانی هر گرم طلا، شایر خرید سایر طلاهای عروس، مثل سرویس طلا و... غیر ممکن باشد و دیگر عروس و داماد، راغب به خرید آن نباشند، اما جالب است که هنوز حلقه محبوبیت خود را حفظ کرده است و عروس و داماد با خرید یک حلقه طلا، عشق را در قلب هم محکم‌تر می‌کنند!

امروز و در این مقاله، می‌خواهیم راهنمای خرید انگشتر طلا برای ازدواج را برای شما شرح دهیم و شما را با چندین مدل حلقه‌های ساده و زیبا گالری طلای سنجاق آشنا کنیم.

رینگ طلا خش – طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

رینگ طلا خش، یک حلقه ازدواج که قطعاً نمادی از عشق، تعهد و دوست داشتن است. مدل زنانه این حلقه طلا، حدود 4.500 گرم و مدل مردانه آن، حدود 6.080 گرم وزن دارد. این رینگ طلا زیبا، به دلیل سادگی و ظرافتی که دارد، می‌تواند تا همیشه در دست زوج‌های عاشق باشد و هیچ وقت مزاحمتی ایجاد نکند. این انگشتر، به دلیل طراحی خاص و ساده‌اش، یک حلقه ازدواج ماندگار و زیباست که تا همیشه برای شما خواهد ماند و جزء ماندگارترین خرید طلا شما خواهد شد!

Image for post
Image for post

رینگ سوهان خورده – طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

رینگ طلا سوهان خورده، یا بهتر بگوییم حلقه طلا؛ یکی از خاص‌ترین طراحی‌های گالری طلای سنجاق است که هر زوج عاشقی را عاشق‌تر می‌کند! مدل زنانه این حلقه طلا زیبا، حدود 3.990 گرم و مدل مردانه آن، حدود 6.190 گرم وزن دارد و به دلیل سادگی و ظرافت مثال زدنی‌اش، هیچ گاه برای عاشقان، تکراری نخواهد شد! دلیل این که این حلقه طلا به این نام شهرت یافته است این است که روی آن سوهان کشی شده است، برای همین رینگ سوهان خورده نام گرفته است و همین سوهان کشی سبب شده است که متفاوت و خاص باشد و در دست نمادی از عشق باشد!

Image for post
Image for post

رینگ ست بتن – طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

اولین گالری طراحی و تولید طلا که بتن را با طلا ترکیب کرد و از آن حلقه طلایی با نمادی از عشق، خلق کرد؛ گالری طلای سنجاق است.

این حلقه طلا زیبا و البته خاص، سلیقه تمام زوج‌هایی است که متفاوت بودن را در عین سادگی انتخاب کرده‌اند. مدل زنانه این ست، حدود 3 گرم و مدل مردانه آن، حدود 4 گرم وزن دارد.

این حلقه ازدواج، یک حلقه خاص و متفاوت است که قطعاً نمونه آن را جزء در ویترین‌های شعب گالری طلای سنجاق، نخواهید یافت...!

Image for post
Image for post

رینگ طلا خطوط – طراحی و ساخت: گالری طلای سنجاق

یک انگشتر طلا، که از چندین خطوط تشکیل شده است. مدل زنانه این ست، حدود 3.500 گرم و مدل مردانه آن، حدود 5.500 گرم وزن دارد و مناسب زوج‌هایی است که سادگی برایشان انتخاب اول و آخر است! رینگ ست خطوط، در ویترین‌های شعب گالری طلای سنجاق، گونه‌ای دیگر می‌درخشد، زیرا با خطوطی که رویش طراحی شده است، قرار است جاده‌های زندگی دو عاشق را هموار کند. این رینگ، طرحی ساده اما جذاب و خاص دارد. حلقه‌ای ساده است که با چند خش و خط روی آن بدین گونه زیبا و چشم گیر شده است!

Image for post
Image for post

پاسخ به سوالات متدوال

رینگ‌های ست گالری طلای سنجاق، دست ساز هستند؟

بله، تمام محصولات گالری طلای سنجاق دست ساز بوده و با ظرافت و دقت تمام طراحی و ساخته شده‌اند؛ حلقه‌های ازدواج این گالری هم همه دست ساز هستند و برای خرید طلا، یکی از طلایی‌ترین گزینه‌ها خواهد بود.

کلام آخر

طی این مقاله سعی کردیم با رینگ‌های طلا جذاب و پر از عشق، گالری طلای سنجاق بیشتر آشنا شویم و آن‌ها را به زوج‌هایی که قصد یکی کردن زندگی‌شان را دارند، معرفی کنیم. امیدواریم که مطالب این مقاله، برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم رینگ‌های طلا گالری طلای سنجاق را به بهترین شکل به شما معرفی کرده باشیم!

گالری طلای سنجاق، با عشق و برای عشق، روزانه این حلقه‌ها را طراحی و تولید می‌کند تا به دوام و پایداری عشق، ذره‌ای کمک کرده باشد...!