خرید انگشتر طلا زیر 5 میلیون تومان

برای خرید انگشتر طلا، قیمت آن بسیار مهم است، چرا که این روزها قیمت هر گرم طلا به شدت بالا رفته است و توانایی خرید انگشتر طلا ممکن است پایین آمده باشد، اما باید به شما بگوییم انگشترهای طلایی هم هستند که زیر 5 میلیون تومان قیمت دارند و شما می توانید به راحتی آن ها را بخرید!

ما امروز و در این مقاله، این مدل از انگشترهای طلا را به شما معرفی خواهیم کرد.

انگشتر طلای دایره پولکی، طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق

انگشتر طلا دایره پولکی، یکی از ظریف ‌‌ترین و خاص ‌ترین انگشترهای گالری طلای سنجاق است که یک مدل مینیمال و دخترانه محسوب می‌شود. این انگشتر طلا، زیبایی بسیار خیره کننده‌ای دارد و ظرافتش همه را به خود جلب می‌کند. انگشتر طلا دایره پیچکی، یک مدل مینیمال و دخترانه است که برای هر سبک و استایلی مناسب است و ظرافت باور نکردنی را به مخاطبش هدیه می‌کند.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 1.88 گرم

سایز: قابلیت ساخت مناسب با هر سایز انگشت

Image for post
Image for post

انگشتر طلای ساچمه، طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق

انگشتر طلای ساچمه، از نیو کالکشن‌های جذاب گالری طلای سنجاق! این انگشتر بسیار جذاب و خاص است و قطعاً هر سلیقه‌ای آن را دوست خواهد داشت. طراحی ظریف و بسیار تمیز این انگشتر سبب شده است روی دست، درخششی بسیار جذاب خلق کند.

انگشتر طلای ساچمه، برای هر استایلی مناسب است؛ و همچنین چون به شدت سبک است و وزن کمی دارد، بسیار ارزان قیمت و مناسب است.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 1.2 گرم

سایز: قابلیت ساخت مناسب با هر سایز انگشت

Image for post
Image for post

انگشتر طلای زنجیری، طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق

انگشتر طلای زنجیری، از نیو کالکشن‌های گالری طلای سنجاق! این انگشتر به تازگی رو نمایی شده است و به دلیل مدل خاص و زیبایی که دارد، خیلی زود محبوب شده است. مدل این انگشتر مثل حلقه‌های زنجیر است و به همین دلیل به این نام معروف شده است.

انگشتر طلای زنجیری، مناسب استایل‌های اسپورت و رسمی است و یک انگشتری است که هیچ گاه از آن خسته نمی‌شوید و چون به نسبتاً ارزان قیمت است، خرید آن برای همه مناسب است!

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 2.120 گرم

سایز: قابلیت ساخت مناسب با هر سایز انگشت

Image for post
Image for post

انگشتر طلای چشم، طرای اختصاصی گالری طلای سنجاق

انگشتر طلای چشم، با زیبایی منحصر به فردی که دارد؛ جلوه بسیار زیبایی را به دستان مخاطبانش هدیه می‌کند. این انگشتر از طلای ناب 18 عیار تشکیل شده است و به دلیل سبکی و این که برآمدگی ندارد و کامل روی انگشت قرار می‌گیرد، هیچ احساس مزاحمتی را ایجاد نمی‌کند و می‌تواند تا ساعت‌ها در دست طرفدارانش، خانه کند!

این انگشتر، در دسته انگشترهای مینیمال قرار می‌گیرد و به دلیل ظرافتی که دارد؛ همه عاشقش می‌شوند.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 1.450 گرم

سایز: قابلیت ساخت و تنظیم مناسب برای هر سایز انگشت

Image for post
Image for post

پاسخ به سوالات متدوال

انگشترهای گالری طلای سنجاق دست ساز هستند؟

بله، تمام محصولات گالری طلای سنجاق اعم از انگشترهای طلا این مجموعه، همه دست ساز بوده و زیبایی را به شما هدیه خواهند کرد.

کلام آخر

ما امروز در این مقاله به طور ویژه در مورد ارزان‌ترین انگشترهای طلای گالری طلای سنجاق صحبت کردیم و آن‌ها را به شما معرفی کردیم. امیدواریم که توانسته باشیم شما را مدل‌های انگشتر طلا ارزان قیمت سنجاق، آشنا کرده باشیم.