استفاده از اکسسوری طلا در مد و طراحی لباس

اکسسوری طلا و استفاده از آن برای مد و طراحی لباس بسیار مهم و حیاتی است، این که اکسسوری طلا شما به روز باشد، طراحی منحصر به فرد و رسمی داشته باشد و شما را در مراسم‌ها درخشان کند! اکسسوری طلا باید به دقت انتخاب شود و برای مراسم رسمی، از زیباترین و خاص‌ترین آن‌ها استفاده شود.

در این مقاله به طور مفصل و ویژه قرار است در مورد انواع اکسسوری طلا و استفاده از آن در مد و طراحی لباس، صحبت شود و چندین مدل اکسسوری طلا ویژه و مناسب با مد و فشن معرفی شوند.

گردنبند طلا فول گیسو، طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق

گردنبند طلا فول گیسو، از جذاب‌ترین و ظریف‌ترین محصولات گالری طلای سنجاق است که برای مد و طراحی لباس می‌توان از آن استفاده کرد. گردنبند طلا فول گیسو، با طراحی زیبا و خاصی که دارد برای انواع مدها و فشن‌ها که در آن‌ها بسیار ظاهر شما مهم است، مناسب بوده و چون یک طرح منحصر به فرد محسوب می‌شود، شما در آن مراسم، حتماً خاص و ویژه خواهید درخشید!

اطلاعات تکمیلی:

وزن: طوق گیسو: حدود 29.400 گرم

Image for post
Image for post

انگشتر طلا سه فلاور، طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق

رینگ 3 فلاور، یک انگشتر طلا متفاوت گالری طلای سنجاق است که به دلیل داشتن 3 نگین درخشان، بسیار خاص و جذاب شده است. این انگشتر طلا، بیشتر مناسب سبک‌ های رسمی و مهمانی‌ها است که درخشش آن، شما را در آن جشنواره رسمی، یگانه کند.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 2.780 گرم

سایز:

 قابلیت ساخت مناسب با هر سایز انگشت

Image for post
Image for post

دستبند یا النگوی طلای فول چالوس، طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق

دستبند یا النگو طلا چالوس، که یکی از زیباترین و پرفروش‌ترین اعضا خانواده کالکشن چالوس است، جذابیت و زیبایی خارق العاده‌ای دارد. این دستبند طلا که از پیچ و خم‌های معروف و زیبای چالوس درست شده است، در دست بسیار چشم گیر و درخشان است. اسم این دستبند و سایر اعضا خانواده کالکشن چالوس، از جاده چالوس می‌آید؛ زیرا همانند جاده چالوس پیچ و خم‌های قشنگی دارد!

این دستبند طلا به گونه‌ای طراحی و تولید شده است که هم برای ست‌ها و استایل‌های کژوال و اسپورت و هم برای ست‌ها و استایل‌های کلاسیک بسیار مناسب است و شما می‌توانید برای مدها و فشن‌ها، از این دستبند طلا خاص استفاده کنید.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 15.680 گرم

Image for post
Image for post

گوشواره طلا تابش، طراحی اختصاصی گالری طلای سنجاق

گوشواره طلا تابش، همانطور که از نامش پیداست بسیار تابان و درخشان است. این گوشواره از یک حلقه دایره‌ای تشکیل شده است که در آن، نوارهای طلا که در قسمت پاینی به داخل پیچ خورده‌اند 9 عدد هستند که از نوارهای کوتاه در کنار به نوارهای بلند در وسط می‌رسد. این گوشواره طلا، برای مدها و فشن‌ها بسیار مناسب و خاص است و از آن برای درخشش بیشتر مدها استفاده می‌کنند.

اطلاعات تکمیلی:

وزن: حدود 9.910 گرم.

Image for post
Image for post

پاسخ به سوالات متدوال

اکسسوری طلا را از کجا بخریم؟!

گالری طلای سنجاق، یک گالری بسیار خوب و قابل اعتماد برای خرید انواع اکسسوری‌های طلا می‌باشد.

کلام آخر

ما امروز و در این مقاله شما را با 4 اکسسوری طلا جذاب و مناسب برای مدها و فشن‌ها آشنا کردیم و امیدواریم که توانسته باشیم در هنگام خرید طلا و اکسسوری طلا، شما را کمی راهنمایی کرده باشیم.

تمام عکس‌ها و مدل‌های آمده در این مقاله، متعلق به گالری طلای سنجاق است.