ویژگی بهترین متخصص ایمپلنت

Image for post
Image for post

دکتر محمد عاطفت متخصص ایمپلنت در اصفهان هستند که قادر به انجام تمامی روش های اصلاح طرح لبخند از جمله کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال می باشند. امروزه متاسفانه تعداد محدودی از دندانپزشکان غیر متخصص در زمینه کاشت ایمپلنت کار می کنند که معمولا افرادی که به دنبال ایمپلنت ارزان قیمت هستند به این افراد مراجعه می کنند. برای آشنایی بیشتر با بهترین ایمپلنت کار اصفهان و اینکه باید دارای چه مشخصاتی باشد با ما همراه باشید.

بهترین متخصص ایمپلنت کیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برای تشخیص بهترین پزشک متخصص ایمپلنت در اصفهان باید بدانید واقعیت این است که اصلا تخصصی به این عنوان وجود ندارد. به عبارت دیگر “متخصص ایمپلنت” یک عنوان صرفا تبلیغاتی است که بسیاری از دندانپزشکان عمومی به خودشان داده اند!!! درمان ایمپلنت دندان یکی از تخصص‌های متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی است.

بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان کسی است که کاملا به جراحی و پروتز آشنا باشد و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد تا اگر در مواقعی که شرایط خوب پیش نرفت بتواند از عهده درمان بربیاید.

به طور مثال زمانی که ایمپلنت دندان برای جانشینی دندان های از دست رفته فک پایین استفاده می شود، غیر متخصص ها به دلیل پایین بودن دانش قبلی و نداشتن تجربه شاید هنگام سوراخ کردن استخوان به رگ های عصبی که از فک رد می شوند آسیب برسانند. در صورت افتادن چنین اتفاق هایی بیمار به مشکلاتی چون نداشتن درد و یا بی حسی دچار می شود.

علاوه برآن اگر فرد مهارت کافی برای سوراخ کردن فک بالا نداشته باشد ممکن است سوراخ وارد حفره های بینی او شده و موجب عفونت شود. برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاق متخصص ایمپلنت قبل از کاشت ایمپلنت عکس رادیولوژی می گیرد تا بتواند محل دقیق سینوس یا عصب را پیدا کند و بیمار دچار مشکلات جدی نشود.

داشتن تعهد کاری و اخلاقی حرفه ای و همچنین دانش و تخصص کافی در زمینه ایمپلنت، داشتن تجهیزات مدرن و به روز از مهم ترین ویژگی های یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشد که او را از سایر دندانپزشکان متمایز خواهد ساخت.

Image for post
Image for post

بسیاری از افراد تصور می کنند هر شخصی که دندانپزشک باشد قادر است ایمپلنت نیز انجام دهد در صورتی که این طور نیست و یک متخصص ایمپلنت باید علاوه بر دوره دندانپزشکی عمومی شرایطی که در ادامه بیان می کنیم را نیز داشته باشد.

بهترین متخصص ایمپلنت دندانی یا ایمپلنتولوژیست برای درمان ایمپلنت باید دارای مشخصات زیر باشد:

 1. دانش عملی کافی در این زمینه داشته باشد و برای تبحر در جراحی تمرین زیاد کرده باشد. در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی تواند از عهده جراحی ایمپلنت بر بیاید.
 2. بهترین متخصص ایمپلنت علاوه بر موارد فوق باید دید فنی برای تجویز پروتز برای بیماران داشته باشد.
 3. بسیاری از اصول و تکنیک های جراحی ایمپلنت از روش های جراحی لثه منشا گرفته اند. در کنار آن جراح باید با مراحل کاشت ایمپلنت نیز آشنایی کامل داشته باشد.
 4. در انتخاب متخصص ایمپلنت باید دقت زیادی داشته باشید زیرا موفقیت آمیز بودن ایمپلنت تا حد زیادی به متخصص آن بستگی دارد.

انجام خدمات دندانپزشکی توسط متخصص ایمپلنت می بایست با کیفیت عالی و تجهیزات به روز و برخورد مناسب دندانپزشک انجام شود تا تجربه ای بسیار خوب در ذهن بیمار نقش ببندد و آنها برای مراجعات مجدد و نیز معرفی آن تیم حرفه ای و مجرب به دوستان و آشنایان خود تمایل زیادی داشته باشند.

اگر ساکن اصفهان هستید و مدتی است به دنبال متخصص ایمپلنت می گردید باید بگویم دکتر محمد عاطفت یکی از متخصصین باتجربه ایمپلنت در اصفهان است که قادر است زیبایی لبخند شما را با ایمپلنت بهبود بخشد. ایمپلنت در جایگزین کردن دندان از دست رفته و زیبا کردن لبخند می تواند نقش زیادی ایفا کند.

Image for post
Image for post

مشخصات بهترین مرکز ایمپلنت در اصفهان

برای اینکه بدانیم متخصص ایمپلنت کیست باید با توانایی ها و ویژگی های آن ها آشنا شویم. که این ویژگی ها می تواند از مجهز بودن کلینیک، مرکز یا مطب دندانپزشکی شروع شود و به شرایط پرداختی خاص ختم شود. در این مقاله شما را با ویژگی های یک متخصص ایمپلنت و بهترین کلینیک کاشت دندان در اصفهان بیشتر آشنا می کنیم.

انتخاب بهترین ایمپلنت در بهترین مراکز ایمپلنت در اصفهان یکی از تکنیک هایی است که موفقیت ایمپلنت را تضمین می کند. بهترین مراکز ایمپلنت معمولا با جراحان لثه و ایمپلنت همکارى دارند. این مراکز باید نسبت به سایر کلینیک ها متمایز بوده و داراى امتیازهاى ویژه اى باشند از قبیل:

 • مجهز بودن کامل وسایل مربوط به جراحی هاى استخوان و لثه
 • مجهز بودن کلینیک به وسایل جراحی هاى پیشرفته
 • استفاده از برندهاى شناخته شده ایمپلنت
 • وجود استانداردهاى بین المللى
 • مشاور دقیق به بیمار

اکثر بیماران از دندانپزشکی ترس دارند و این ترس در تمام سنین ممکن است وجود داشته باشد. بیمار چه مرد و چه زن باشد، سن او کم یا زیاد باشد اندکی از محیط دندانپزشکی می ترسد و از مراجعه به دندانپزشکی واهمه دارد. خصوصا اینکه خاطره ای ناخوشایند از دندانپزشک یا محیط دندانپزشکی داشته باشند.

همین ترس موجب می شود تا آن ها به طور مرتب و دوره ای به کیلینیک دندانپزشکی مراجعه نکنند اگر بیمار از محیط دندانپزشکی خوشش بیاید و در این محیط احساس آرامش داشته باشد و دندانپزشک با تجربه ای درمان های دندانپزشکی را انجام دهد و استرس به بیمار وارد نشود، بیمار تمایل پیدا می کند که در چنین محیطی درمان های خودش را انجام دهد.

Image for post
Image for post

تمام دندان پزشکانی که دوره های پزشکی را طی کرده اند قادر به انجام ایمپلنت دندان می باشند. اما متخصص ایمپلنت به کسی گفته می شود که علاوه بر تحصیلات عمومی دندانپزشکی تحصیلات تخصصی در زمینه مهارت های جراحی پزشکی مخصوصا ایمپلنت دندان را نیز گذرانده باشد. پشت سر گذاشتن دوره های تخصصی ایمپلنت دندان به معنای کسب مهارت بالا در زمینه کاشت دندان می‌باشد.

Image for post
Image for post

ویژگی های دکتر محمد عاطفت بهترین پزشک متخصص ایمپلنت در اصفهان

اگر بدنبال دکتر فوق تخصص ایمپلنت در اصفهان هستید باید طبق مواردی که قبلا به آن ها اشاره کردیم همه ی جوانب را بسنجید سپس بهترین دکتر ایمپلنت را انتخاب کنید. در ادامه این نوشته به مشخصات دکتر محمد عاطفت بعنوان یکی از بهترین متخصصان کاشت دندان در اصفهان اشاره کرده ایم.

۱- بورد تخصصی

دوره های تخصصی دندانپزشکی نیازمند رعایت استاندارد های بالا و آموزش و همچنین عملکرد در سطح بالایی دارد. پشت سر گذاشتن دوره ایمپلنت به معنی کسب مهارت و دانش عالی در زمینه کاشت ایمپلنت دندان می باشد.

بنابراین متخصص ایمپلنت دندان، دندانپزشکی است که:

علاوه بر سپری نمودن دوره ۶ ساله دندانپزشکی عمومی دوره ۳-۴ ساله تخصصی را گذرانده است و در این دوره دانشگاهی، کلی بیماران سخت درمان ایمپلنت دندان و پروتزی را درمان کرده است و در رشته ایمپلنت دندان به تجربه و تبحر کافی دست یافته است.

آزمون بورد: امتحانی است که بصورت نظری و عملی از متخصصین فارغ التحصیل شده گرفته می شود و کسانی که موفق به قبولی در این آزمون میشوند دارای بورد تخصصی در رشته ایمپلنت دندان می باشند. بهتر است کاشت ایمپلنت دندان و پروتز ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت دندان و پروتز دندانی و دارای بورد تخصصی انجام شود.

۲- انجام معاینات کامل قبل از اقدام برای رفع مشکل بیمار

بعضی از دندانپزشکان تنها محل کاشت ایمپلنت دندان را بررسی می‌کنند و میزان موفقیت احتمالی ایمپلنت دندان را ارزیابی می نمایند اما به وضعیت سلامت عمومی بیمار، سلامت دهان و دندان و وضعیت دندان‌های دیگر توجهی نمی‌کنند. پیش از انتخاب دندانپزشک باید مطمئن شوید او تمام معاینات اولیه دندان را انجام داده و موارد زیر را در نظر می‌گیرد:

 • تهیه رادیوگرافی ها و فتو گرافی های مناسب از بیماران برای درمان ایمپلنت دندان
 • معاینه کلی سلامت لثه و استخوانهای فک
 • غربالگری سرطان دهان
 • ارزیابی کامل بایت از جمله الگوی لق شدن دندان‌ها، ساییدگی آنها و عملکرد کلی بایت
 • عملکرد مفصل گیجگاهی فکی
 • مناسب بودن استخوان از نظر اندازه و شکل و تراکم و مناسب بودن بافت لثه در ناحیه کاشت ایمپلنت دندان
Image for post
Image for post

۳- مجهز بودن ب آخرین تکنولوژی های برتر

دارا بودن تکنولوژی های جدید و پیشرفته نه تنها امکان تشخیص دقیق و سریع را برای متخصصین فراهم می کند بلکه درمان را برای بیمار بسیار راحت تر خواهد کرد و نتایج موثر تر و قابل پیش بینی تری را رقم خواهد زد. برخی از جدیدترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در دندانپزشکی که کارایی درمان و تا حد چشمگیری بهتر می‌کند عبارتند از:

عکس پرتوی ایکس دیجیتالی: عکس  پرتوی ایکس دیجیتالی جراحی ایمپلنت دندان را سریعتر، مطمئن تر و قابل پیش بینی تر می‌کند. تنها ۴ ثانیه طول می کشد تا تصاویر دیده شوند.

simplant و Software Implant Logic CatScan: این تکنولوژیها امکان ایجاد تصاویر سه بعدی از استخوان فک را فراهم می کند تا برنامه‌ ریزی درستی برای درمان در نظر گرفته شده و کاشت ایمپلنت دندان موفقیت ‌آمیز باشد. با کمک این تکنولوژی ها می‌توان پیش از انجام جراحی واقعی، جراحی ایمپلنت را در کامپیوتر مشاهده کرد.

Platelet Rich Plasma: روشی که در آن از پلاکت‌های خون خود بیمار برای بهتر شدن و سرعت بخیدن به فرایند التیام درمان ایمپلنت پس از جراحی  استفاده میشود.

بیشتر بدانید:  اصلاح طرح لبخند لثه ای با لیزر در اصفهان

فاکتورهای رشد: از فاکتورهای رشد برای تقویت و افزایش سرعت و کیفیت فرآیند التیام بهره گرفته می‌شود.

Image for post
Image for post
Image for post
Image for post
Image for post
Image for post

هزینه ایمپلنت دیجیتال

استفاده از تکنولوژی دیجیتال در کاشت دندان در مرکز لبخند دکتر عاطفت در اصفهان در چند سال اخیر مورد توجه افرادی قرار گرفته است که از درد و خونریزی ایمپلنت فراری بوده‌اند و به دنبال درمان سریع ایمپلنت هستند.

قطعاً استفاده از تجهیزات دیجیتال مانند اسکنر داخل دهانی، پرینتر سه‌ بعدی و کوره تولید سرامیک هزینه‌ های زیادی را به کلینیک تحمیل خواهد کرد که این هزینه، در قیمت نهایی ایمپلنت به روش دیجیتال تأثیر خواهد داشت.

به طور کلی هزینه ایمپلنت در مرکز ایمپلنت دکتر عاطفت در بازه قیمتی ۹۵۰۰۰۰۰ تومان الی ۱۸۰۰۰۰۰۰ تومان است که بر اساس نوع برند مصرفی و شرایط فکی بیمار متغییر خواهد بود. جهت استعلام قیمت ایمپلنت دیجیتال و معاینه حضوری می توانید با ما تماس بگیرید.

ایمپلنت ارزان

هیچ گاه فریب تبلیغاتی مانند قیمت ایمپلنت ارزان را نخورید و برای کاشت ایمپلنت حتما به یک متخصص ایمپلنت خوب مراجعه کنید. زیرا افرادی که وعده ایمپلنت ارزان می دهند معمولا از جنس های تقلبی استفاده می کنند. عدم مراجعه به متخصص ایمپلنت خوب می تواند صدمات جبران ناپذیری را به دندان های فرد وارد کند که هزینه آن بالاتر از خرج بهترین برند ایمپلنت است.

برخی ویژگی های تیم تخصصی ایمپلنت خوب

در ادامه این مطلب به معرفی خصوصیات یک تیم تخصصی کاشت ایمپلنت دندان در اصفهان پرداخته ایم:

 • توجه کافی به بیمار
 • آموزش بهداشت دهان و دندان به بیمار برای جلوگیری از مشکلات احتمالی
 • رعایت بهداشت و استریل بودن وسایل مطب
 • لزوم توجه به وقت بیمار
 • داشتن تخصص و مهارت های لازم برای رفع مشکلات بیمار
 • احترام به همه بیماران
 • استفاده از پرسنل حرفه ای و با اخلاق
 • استفاده از به روز ترین تجهیزات و وسایل مدرن
Image for post
Image for post

راه های پیدا کردن متخصص ایمپلنت خوب

از راه های زیر می توانید یک متخصص ایمپلنت خوب را پیدا کنید تا به درمان مطلوب و نتیجه رضایت بخش برای کاشت دندان دستیابی داشته باشید:

 • مشورت کردن با بیماران سابق پزشک
 • مشاهده گالری تصاویر و نمونه کار های پزشک (تصاویر قبل و بعد بیماران)
 • خواندن نظرات مراجعه کنندگان
 • مشاهده فیلم رضایت بیماران در صورت موجود بودن
 • جست و جو در اینترنت
 • تماس و یا حضور با مرکز تخصصی مورد نظر و گرفتن مشاوره

در آخر

پیش از این که در مورد دندانپزشک و متخصص ایمپلنت دندان تصمیم بگیرید خوشنامی و اعتبار او را بررسی کنید. بهترین راه برای بررسی خوش نامی یا معروف بودن بهترین متخصص ایمپلنت سرچ در گوگل است. علاوه بر آن می‌توانید از مراجعه کنندگان آن دکتر پرس و جو کنید.

اگر در اصفهان زندگی می کنید و قصد انجام ایمپلنت دندان دارید، دکتر محمد عاطفت بهترین جراح ایمپلنت دندان در اصفهان یکی از بهترین گزینه ها است برای کاشت دندان بصورت دیجیتال، کاشت ایمپلنت به کمک لیزر، اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت و مواردی از این قبیل. همچنین می‌توانید با شماره مطب ۰۹۱۳۰۷۷۷۳۰۰ تماس بگیرید یا به نشانی: اصفهان، چهارراه پلیس، توحید جنوبی، جنب کوچه کاویان، ساختمان ژیوار طبقه ۵ واحد ۵۰۴ مراجعه کنید و بصورت حضوری برای ایمپلنت دندان مشاوره بگیرید.

منبع: سایت دکتر محمد عاطفت بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان