7 راه برای تزیین میز تحریر

ما زمان زیادی را پشت میز تحریر خود می نشیم بخصوص اگر اینفلوئنسر باشیم و مجبوریم ساعت های زیادی را پشت میز تحریر خودمان بنشینیم و کار کنیم. البته اگر نوجوان هستید و برای درس خواندن از میز تحریر استفاده می کنید هم فرق نمی کند شما نیاز به تزیین میز تحریر  دارید تا این ساعتها طولانی برای شما قابل تحمل تر باشد.

Image for post
Image for post

1. برای نمایش تصاویر یک سیم آویزان کنید

دیدن اعضای خانواده همیشه برای ما امید بخش است و شما به راحتی می توانید با آویزان کردن یک سیم تعدادی زیادی عکس را بر روی میز تحریر خود بگذارید با این کار ضمن تزییین میز تحریر همیشه می توانید بیاد عزیزانتان باشید.

Image for post
Image for post

2. یادداشت ها را در نگهدارنده های رنگارنگ نگه دارید

به جای چسباندن کاغذها به دیوار یا چسباندن گذرواژه‌ها به کنار رایانه، از نگهدارنده‌های رنگارنگ یادداشت‌ها استفاده کنید تا یادداشت‌ها را در نزدیکی خود نگه دارید. یا با استفاده از آنها برای نمایش نقل قول‌ها یا پیام‌های نشاط‌آوری که شما را در تمام طول روز نگه می‌دارد.

Image for post
Image for post

3. مقداری فضای سبز بیاورید.

گیاهان یک راه آسان برای روشن کردن میز شما هستند و باعث می شوند هر روز احساس موفقیت کنید. ضمن تزیین میز تحریر توسط گیاهان آنها می توانند هوای اتاق شما را تصفیه کنند.

Image for post
Image for post

4. به تابلوهای خود دکوراسیون اضافه کنید

به جای اینکه چوب پنبه یا تخته وایت برد خود را تماماً کار کنید، کمی تزئینات یا تزئینات اضافه کنید تا ظاهری از شخصیت به آن ببخشید. با استفاده از نوار چسب، شارپی، یا سایر گزینه‌هایی که به راحتی تمیز می‌شوند، به راحتی می‌توان به ساده‌ترین زمان‌بندی هم زندگی کمی بخشید. 

Image for post
Image for post

5. فایل ها را با قفسه های تزئینی نگه دارید

اگر در حال خواندن «صفحه‌های کتاب» هستید و به یک مطالعه قدیمی و غبارآلود فکر می‌کنید، آن تصویر را از ذهن خود دور کنید. گزینه های تازه، مد روز و حتی عجیب و غریب زیادی وجود دارد که دوست خواهید داشت. من قول می‌دهم که کتاب‌های شما (و منظورم از کتاب‌ها، فایل‌ها، دفترچه‌های راهنما و پوشه‌های پر از حجم بی‌پایانی کاغذ است) با نشستن بین چیزهای زیبا بسیار بهتر به نظر می‌رسند و تزیین میز تحریر  شما عالی شود.

Image for post
Image for post

6. لیوان خود را خاموش کنید

می دانید که همیشه یک فنجان قهوه نیمه پر روی میزتان خواهید داشت، بنابراین به جای استفاده از یک فنجان شرکتی یا یک فنجان خسته کننده، کافئین خود را در چیزی نگه دارید که بهتر با استایل شما سازگار باشد تا میز تحریرتان نیز تزیین شود.

Image for post
Image for post

7. به ابزارهای نوشتاری خود کمی زیبایی اضافه کنید

حتی اگر بقیه قسمت های میز شما ساده و کم باشد، یک خودکار رنگارنگ انجام کار شما را بسیار سرگرم کننده تر می کند. شما می توانید هر روز با پیدا کردن چند خودکار که باعث لبخند شما می شود، این احساس را دوباره زنده کنید.

Image for post
Image for post