بهترین سایز تخت دو نفره

تنها چیزی که ممکن است بعد از یک روز کاری پرمشغله آرزو کنید این است که به سادگی شریک زندگی خود را در آغوش بگیرید و چرت بزنید. فقط یک خواب خوب شبانه است که صبحی شاد را ارائه می دهد. و برای داشتن یک زندگی شاد، شما و همسرتان باید به دنبال بهترین اندازه تخت برای زوج ها باشید. بنابراین، هر دوی شما تصمیم گرفته اید که با هم وارد خانه شوید یا توافق کرده اید که کیفیت تشک را افزایش دهید. مهم نیست، تصمیم درست است. اکنون، شما باید بهترین سایز تخت دو نفره را تجزیه و تحلیل کنید و هر کسی را بین یک کامل در مقابل کوئین در مقابل کینگ انتخاب کنید.

بیایید با ارزیابی تشک های کامل، کینگ و کوئین به صورت جداگانه بفهمیم که چه اندازه تخت برای زوج ها بهترین است.

Image for post
Image for post

تفاوت تخت دو نفره کامل، کینگ و کوئین

محبوب ترین انتخاب در بین زوج ها همیشه تخت دو  نفره کینگ و کوئین است. اگر شما یک زوج هستید، احتمالاً از بین این سه اندازه تشک - کامل، کوئین یا پادشاه انتخاب خواهید کرد.

چه زمانی باید تشک کامل را در نظر بگیرید؟

یکی از بهترین سایز تخت دو نفره کامل است. آیا تا به حال به دلیل محدودیت فضا در اتاق خواب خود یک تشک کامل که به آن تخت دونفره نیز می گویند خریده اید؟ بسیاری از ما این تشک را داریم و خوشبختانه برای زوج هایی که دوست دارند نزدیک به هم بخوابند و فضای کافی برای اتاق خواب ندارند نیز یک تشک با اندازه مناسب است. تخت دو نفره دارای ابعاد تشک نسبتا کوچکی است که به راحتی در اتاق خواب های کوچکتر جا می شود.

اجازه دهید مزایا و معایب را در نظر بگیریم تا بفهمیم آیا واقعاً به یک تخت با اندازه کامل نیاز دارید یا خیر:
مزایا :

این برای زوج هایی که به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه هستند ایده آل است زیرا نسبت به تشک های شاه و ملکه ارزان تر است.
تخت کامل بهترین گزینه برای زوج هایی است که دائماً جابه جا می شوند زیرا جابجایی تخت کامل به دلیل اندازه کوچک آن بسیار آسان است.
این بهترین گزینه برای اتاق خواب های کوچکتر است که عموماً در آپارتمان های استودیویی یا فضاهای 1 BHK یافت می شوند.

معایب :

با این حال، اگر شما و همسرتان عاشق فضا هستید و تمایل به حرکت در هنگام خواب دارید، ممکن است گزینه‌های دیگری مانند تشک‌های کینگ و کوئین  را در نظر بگیرید.
همچنین، افراد قدبلند به دلیل طول محدود آن را بسیار ناراحت کننده خواهند دید.

چه زمانی باید تخت دو نفره کینگ را در نظر بگیرید؟

تخت بزرگ برای زوج هایی که دوست دارند فضایی برای حرکت در طول شب داشته باشند ایده آل است. در زیر مزایا و معایب تشک های کینگ برای پیش بینی نیاز آنها در زندگی آورده شده است:
مزایا :

اگر همسران عاشق کشش در هنگام خواب هستند، تخت های کینگ بهترین گزینه هستند.
به اندازه کافی بزرگ است تا فضای اضافی را برای کودک نوپا یا حیوان خانگی مورد علاقه شما فراهم کند. بنابراین، اگر به زودی برای یک خانواده برنامه ریزی می کنید، تشک سایز کینگ یک انتخاب عالی برای بررسی است.
تشک های کینگ نیز برای زوج هایی که از اتاق خواب های بزرگ یا اصلی برخوردار هستند مناسب هستند.

معایب:

هزینه تخت کینگ بیشتر از تخت خواب کامل یا کوئین است. اما، اگر بودجه معقولی دارید و دوست دارید با فضای اضافی برای خود یا همسرتان بخوابید، بروید و آن تشک بزرگ سایز جدید را در اتاق خواب خود تهیه کنید.
با این حال، تخت بزرگ نیز با سردردهای اضافی ناشی از جابجایی تشک در حین جابجایی همراه هستند و ممکن است برای شما هزینه بیشتری داشته باشند.

چه زمانی باید تشک کویین را در نظر بگیرید؟

تخت کوئین محبوب ترین اندازه تشک در بین زوج هاست. برای زوج هایی که فضای کافی برای حرکات کوچک در طول خواب دارند بسیار مناسب است. اما هر کدام از شما یا همسرتان بیش از 6 فوت قد دارید. ممکن است از خود بپرسید، آیا یک تخت کوئین برای دو نفر کافی است؟ برای دانستن بیشتر در مورد تشک های ملکه، مزایا و معایب زیر را بیاموزید.
مزایا:

    تشک کوئین بهترین اندازه تشک برای زوجین است زیرا به آنها امکان صمیمی بودن و حرکت همزمان را می دهد.
    اگر تشکی می‌خواهید که حداکثر آرامش و حداقل تلاش برای جابجایی را فراهم کند، تشک ملکه بهترین گزینه برای شما است.
    اگر اندازه اتاق خواب شما بیش از 10 فوت در 10 فوت باشد، شرط خوبی است.

معایب:

    اگرچه ممکن است برای جیب شما کمی گران تمام شود
    گاهی اوقات جابجایی تشک کوئین سایز می تواند پر زحمت باشد
    اگر اتاق شما با معیارهای ذکر شده در بالا مطابقت ندارد، ممکن است تطبیق آن با فضا سخت باشد